Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Μάλλον η πιθανότητα να μη γινει τιποτα από όλα αυτά ειναι πολύ μικρή ως ανυπάρκτη. Τελικά εκανα μια προσπαθεια γιατι ο αντρας μου το ήθελε πολύ αλλά φοβάμαι ότι δεν ειμαι αρκετα προετοιμασμενη για το τι πρόκειται να μου συμβεί. Και αυτη η εντατική νεογνών είναι ό,τι χειρότερο! δεν φανταζεστε

Σε καταλαβαίνω και δε σε θεωρώ υπερβολική γιατι τα έζησες....όμως πιστευω οτι η κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετική...

Εγω πάντως θα προσευχομαι για σενα και σου ευχομαι μια τελειομηνη και ευκολη εγκυμοσυνη...Εχε πίστη! Ποτε δεν ξέρεις...;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααα ΤΣΣΑΑΑΑΑ ......

σας έλειψα? ............

Εμένα μου λέιψατε πολύ όλες σας ανεξαιρέτως, ΟΛΕΣ.

Τι κάνετε ζουζούνες?

Εγώ ξεκίνησα το τρέξιμο ..... κέντρο για το τι έφταιξε ..... ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ !!!!

ΤΑ ΝΕΎΡΑ ΜΟΥ .....

Ανοσολόγο (αυτόν που λέγαμε Leuta, φοβερός ο άνθρωπος) ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ,

δεν μου έδωσε καμία εξέταση να κάνω γιατί όλες τις βασικές αρχικές τις έχω κάνει και είμαι υγιέστατη, σου λέει κάτι αυτό Leutaki? ναι, ακριβώς όπως και εσύ στην αιματολόγο.

Μετά απο 3 τουλάχιστον αποτυχημένες ψάχνουν πιο βαθιά .....

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑ.....

Αναστασάκι και εγώ σήμερα δουλειές είπα να κάνω και πως βαριέμαι ......

Leuta, στο ξαναείπα οι κύστες φαίνονται στον υπέρηχο, πάνε αν έχεις αμφιβολίες στην γυναικολόγο σου και κάνε υπέρηχο. Επίσης οι πολυκυστικές φαίνονται στις ορμονικές εξετάσεις αίματος.

Ευμορφία τι έκανες με την γιατρό? όλα οκ?

MIMITROULA μου, τι έκανες με την εργασία σου, ολα οκ?

Φιλάκια σε όλες .....;)

Καλός την βορειοελλαδίτισσα μας !!!

Μας έλειψες πολύ κοριτσάκι !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

αααα ΤΣΣΑΑΑΑΑ ......

σας έλειψα? ............

Εμένα μου λέιψατε πολύ όλες σας ανεξαιρέτως, ΟΛΕΣ.

Τι κάνετε ζουζούνες?

Εγώ ξεκίνησα το τρέξιμο ..... κέντρο για το τι έφταιξε ..... ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ !!!!

ΤΑ ΝΕΎΡΑ ΜΟΥ .....

Ανοσολόγο (αυτόν που λέγαμε Leuta, φοβερός ο άνθρωπος) ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ,

δεν μου έδωσε καμία εξέταση να κάνω γιατί όλες τις βασικές αρχικές τις έχω κάνει και είμαι υγιέστατη, σου λέει κάτι αυτό Leutaki? ναι, ακριβώς όπως και εσύ στην αιματολόγο.

Μετά απο 3 τουλάχιστον αποτυχημένες ψάχνουν πιο βαθιά .....

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑ.....

Αναστασάκι και εγώ σήμερα δουλειές είπα να κάνω και πως βαριέμαι ......

Leuta, στο ξαναείπα οι κύστες φαίνονται στον υπέρηχο, πάνε αν έχεις αμφιβολίες στην γυναικολόγο σου και κάνε υπέρηχο. Επίσης οι πολυκυστικές φαίνονται στις ορμονικές εξετάσεις αίματος.

Ευμορφία τι έκανες με την γιατρό? όλα οκ?

MIMITROULA μου, τι έκανες με την εργασία σου, ολα οκ?

Φιλάκια σε όλες .....;)

ZETTAKIIIIIIIIIIIIIIIIIII MOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειδες? Φοβερος ο ανοσολογος ε? Δε σας είπε τα τρελά για σάουνες και κρασιά? :P

Και συ υγιεστατη και γω υγιεστατη να δω τι θα γινει...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Με την ευμορφια μιλησα ελπιζω να μπει να μας πει τα νεα οποτε θελήσει..

Μα ειναι δυνατον βρε ζεττάκι χωρις πολυκυστικες να εχω ασταθη κυκλο? Υπάρχει αυτο?Οχι εξηγησε μου...εξήγησε μου...:D:D:D Ολα τα περιεργα σε μενα...ασταθης κυκλος, στενωση τραχήλου, λεπτό ενδομήτριο...και ολα χωρις λογο...:evil::evil::evil::evil::evil::evil:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Και επειδη γυρισε το ΖΕΤΤΑΚΙ μου θα σας τραγουδήσω...

Εσύ με ξέρεις πιο πολύ, απʼ όλους στη ζωή μου,

τα μαγικά ταξίδια μου τα έκανες κι εσύ.

Όταν η νύχτα μʼ έστελνε στα στέκια της ερήμου

για σένα ήταν πάντα απλό να ψάξεις να με βρεις.

Σου λέω με ξέρεις πιο πολύ απʼ όλους στη ζωή μου,

για σένα είναι πάντα απλό να ψάξεις να με βρεις.

Κι απόψε μες την έρημη την πόλη

που με βρήκες πάλι, πάρε με κοντά σου

Κρύψε με μες το παλτό σου, κάνε με κορμί δικό σου

ως την άκρη του μυαλού σου, ως την άκρη του ουρανού σου.

Τύλιξέ με στο κασκόλ σου σαν παιδί, σαν άγγελό σου

να χαθώ στη μυρωδιά σου, να χωρέσω στʼ όνομά σου.

Η πόλη παίζει τη σκληρή στα ενήλικα παιδιά της

κι αν λείπει το άλλο σου μισό, μισός μένεις κι εσύ

μα όταν μαζί σου περπατώ στα έρημα στενά της

στο πέλαγος της μοναξιάς μου γίνεσαι νησί.

Η πόλη παίζει τη σκληρή στα ενήλικα παιδιά της

κι αν λείπει το άλλο σου μισό, μισός μένεις κι εσύ.

Κι απόψε μες την έρημη την πόλη

που με βρήκες πάλι, πάρε με κοντά σου

Κρύψε με μες το παλτό σου, κάνε με κορμί δικό σου

ως την άκρη του μυαλού σου, ως την άκρη του ουρανού σου.

Τύλιξέ με στο κασκόλ σου σαν παιδί, σαν άγγελό σου

να χαθώ στη μυρωδιά σου, να χωρέσω στʼ όνομά σου.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Kalosto to zettaki mas !!!!

Mas elipses poli koritsaki !!!!!!!!!!!!!!!

Γειά σου μπουμπού,

τι κάνεις? διάβασα θα κάνεις pregnyl. Μην αγχώνεσαι η pregnyl είναι εγγύηση 3 φορές την έκανα και έσπασαν στην ώρα τους. Όλα καλά θα πάνε και για να λέει η Λαμπρινούλα μας οτι δεν πονάε η ωοληψία, ε τότε δεν πονάει. Καλή επιτυχία.

ZETTAKIIIIIIIIIIIIIIIIIII MOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειδες? Φοβερος ο ανοσολογος ε? Δε σας είπε τα τρελά για σάουνες και κρασιά? :P

Και συ υγιεστατη και γω υγιεστατη να δω τι θα γινει...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Με την ευμορφια μιλησα ελπιζω να μπει να μας πει τα νεα οποτε θελήσει..

Μα ειναι δυνατον βρε ζεττάκι χωρις πολυκυστικες να εχω ασταθη κυκλο? Υπάρχει αυτο?Οχι εξηγησε μου...εξήγησε μου...:D:D:D Ολα τα περιεργα σε μενα...ασταθης κυκλος, στενωση τραχήλου, λεπτό ενδομήτριο...και ολα χωρις λογο...:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

α όχι για κρασιά και σάουνες δεν μου είπε. Μου είπε να μην αγχώνομαι, γιατί ότι ιατρικό ήξερα του το ρώτησα, όχι για θρομβοφιλίες, όχι για ΝΚ, οχι για αντιπατρικά, τον έστειλα..... Χαλάρωσε, μου λέει ..... είσαι σε ένα απο τα καλύτερα κέντρα, Πιθανότητες 33/% σε κάθε προσπάθεια, εντάξει αν την 2η λέει δεν πετύχει τότε OK να μιλήσουμε, αλλά τώρα ..... μα του λέω δεν έχω μείνει ποτέ έγκυος ..... ξανά Χαλάρωσε αυτός.....

Τι να πω όλοι ευκολάκι με ανεβάζουν ευκολάκι με κατεβάζουν και αποτέλεσμα 000 ......

Ναι, είδες τι καλά, είμαστε υγιέστατες και ..... ααα έτσι μου έρχεται να αρρωστήσω να μου δώσουν λίγη σημασία ....

Τι να πω βρε παιδάκι μου με σένα. Είσαι περίπτωση προς μελέτη ....

Πάντως ναι υπάρχουν περιπτώσεις χωρις πολυκυστικές με ασταθή κύκλο.

Η διάγνωση των πολυκυστικών ωοθηκών γίνεται με ορμονικές εξετάσεις στις οποίες μετράμε τα επίπεδα της LH, FSH, προλακτίνης, τα βασικά ανδρογόνα, SHBG και DHEAS. Επίσης γίνεται και υπερηχογραφικός έλεγχος κατά τον οποίο εμφανίζονται διογκωμένες ωοθήκες με πολλές καταβολές ωοθυλακίων μεγέθους 5-9mm τα οποία αδυνατούν να εξελιχθούν.

Έχεις ελέγξει τα παραπάνω ?


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω βρε παιδάκι μου με σένα. Είσαι περίπτωση προς μελέτη ....

Πάντως ναι υπάρχουν περιπτώσεις χωρις πολυκυστικές με ασταθή κύκλο.

Η διάγνωση των πολυκυστικών ωοθηκών γίνεται με ορμονικές εξετάσεις στις οποίες μετράμε τα επίπεδα της LH, FSH, προλακτίνης, τα βασικά ανδρογόνα, SHBG και DHEAS. Επίσης γίνεται και υπερηχογραφικός έλεγχος κατά τον οποίο εμφανίζονται διογκωμένες ωοθήκες με πολλές καταβολές ωοθυλακίων μεγέθους 5-9mm τα οποία αδυνατούν να εξελιχθούν.

Έχεις ελέγξει τα παραπάνω ?

Νομίζω τα εχω ελέγξει...αλλα με επιασε ανασφάλεια τώρα....μαλλον να τα ξαναδώ...τι να πω...:confused::confused::confused::confused::confused:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα εχω ελέγξει...αλλα με επιασε ανασφάλεια τώρα....μαλλον να τα ξαναδώ...τι να πω...:confused::confused::confused::confused::confused:

Εεεεε συγκεντρώσου, τι ανασφάλεια ακούω και βλακείες....

Όλα καλά είπαμε, θα τα καταφέρουμε.

Κάνε έναν υπέρηχο τώρα στα κοντά, αν θες, έτσι ώστε αν έχεις πολυκυστικές θα φαίνονται πολλές μικρές κυστούλες μαζεμένες γύρω απο την ωοθήκη.


url]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.Οι εξετάσεις δεν είναι πρόβλημα θα τις κάνουμε.Αφού θα τις κάναμε έτσι κι αλλιώς για το κέντρο,απλά τώρα θα τις κάνουμε νωρίτερα.

pink hat μου λογικές είναι οι ανησυχίες σου,αλλά πιστεύω θα κάνεις ένα βήμα τη φορά,όπως και κάνεις άλλωστε και όλα θα γίνουν.Κάθε μέρα που περνά και είσαι καλά και εσύ και τα μωράκια σου σε φέρνει πιο κοντά στα 2 θαυματάκια σου.

Ζεττάκι μας έλειψες βρε!!!

Πάω δουλειά,θα τα πούμε αργότερα!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου μπουμπού,

τι κάνεις? διάβασα θα κάνεις pregnyl. Μην αγχώνεσαι η pregnyl είναι εγγύηση 3 φορές την έκανα και έσπασαν στην ώρα τους. Όλα καλά θα πάνε και για να λέει η Λαμπρινούλα μας οτι δεν πονάε η ωοληψία, ε τότε δεν πονάει. Καλή επιτυχί

QUOTE]

Nai kano tous fisikou kiklous tora mexri na ksekourastei to soma mou kai na peraso pali tin epitropi.

2 exo kai tha pao gia oolipsia tin Paraskevi kai vlepoume.

Meta pali ton alo mina kai tha doume !!!

Oles tha ginoume manoules, den iparxei periptosi !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.Οι εξετάσεις δεν είναι πρόβλημα θα τις κάνουμε.Αφού θα τις κάναμε έτσι κι αλλιώς για το κέντρο,απλά τώρα θα τις κάνουμε νωρίτερα.

pink hat μου λογικές είναι οι ανησυχίες σου,αλλά πιστεύω θα κάνεις ένα βήμα τη φορά,όπως και κάνεις άλλωστε και όλα θα γίνουν.Κάθε μέρα που περνά και είσαι καλά και εσύ και τα μωράκια σου σε φέρνει πιο κοντά στα 2 θαυματάκια σου.

Ζεττάκι μας έλειψες βρε!!!

Πάω δουλειά,θα τα πούμε αργότερα!

Καλή δουλίτσα μωρό μου. Και εμένα μου λείψατε.

Nai kano tous fisikou kiklous tora mexri na ksekourastei to soma mou kai na peraso pali tin epitropi.

2 exo kai tha pao gia oolipsia tin Paraskevi kai vlepoume.

Meta pali ton alo mina kai tha doume !!!

Oles tha ginoume manoules, den iparxei periptosi !!!

Σίγουρα, θα γίνουμε όλες μανούλες. Υπάρχουν πολλοί τρόποι, κάποιος θα μας κάτσει.

Ωραία λοιπόν, 2 αυτόν τον μήνα, 2 τον άλλο, και τσουπ, να το μπεμπε μετά. ...

Πότε πρέπει να ξαναπεράσεις επιτροπή?

ααα και by the way, κατέθεσα τα χαρτιά μου για τα 352?, να δω πότε θα τα πάρω ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σίγουρα, θα γίνουμε όλες μανούλες. Υπάρχουν πολλοί τρόποι, κάποιος θα μας κάτσει.

Ωραία λοιπόν, 2 αυτόν τον μήνα, 2 τον άλλο, και τσουπ, να το μπεμπε μετά. ...

Πότε πρέπει να ξαναπεράσεις επιτροπή?

ααα και by the way, κατέθεσα τα χαρτιά μου για τα 352, να δω πότε θα τα πάρω ...

Den exo rantevou gia epitropi. I gineka pou mas enoikiazei to spiti kserei ton proedro tis epitropis kai mpeno etsi tsoup pou les kai esu !!! Opote thelo ... Na kanoume oles autes eksetasis kai meta.

Ta 352 ta vazoun kathe 1 kai 15 tou mina. Pote ekanes ta xartia;


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ZETAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII......ΚΑΛΩΣΗΛΘΕΣ..!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ ΨΥΧΗ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ..!!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ: ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ..

.ΘΑ ΧΑΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ...ΑΛΛΑ.... ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ "ΚΟΛΛΑΝΕ" ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ..!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ..!!!!!!!!

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟΥ....ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ...ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ..!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή δουλίτσα μωρό μου. Και εμένα μου λείψατε.

Σίγουρα, θα γίνουμε όλες μανούλες. Υπάρχουν πολλοί τρόποι, κάποιος θα μας κάτσει.

Ωραία λοιπόν, 2 αυτόν τον μήνα, 2 τον άλλο, και τσουπ, να το μπεμπε μετά. ...

Πότε πρέπει να ξαναπεράσεις επιτροπή?

ααα και by the way, κατέθεσα τα χαρτιά μου για τα 352?, να δω πότε θα τα πάρω ...

ΕΓΩ ΒΡΕ ΖΕΤΑΚΙ, ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ 300 ΕΥΡΩ ΠΙΣΩ..?????

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ 50 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ..!!!!!!!!

ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΑΝ Ή ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΒΡΕ ΖΕΤΑΚΙ, ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ 300 ΕΥΡΩ ΠΙΣΩ..?????

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ 50 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ..!!!!!!!!

ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΑΝ Ή ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..????

Εμένα δε μου τα βαλαν ακομα :(...ποτε τα κατέθεσες?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...