Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

μανούλες απο γιαννιτσα!


taniabell

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Μακριά μακριά μακριά από τους ιδιωτικούς των Γιαννιτσών.Εκτός κι αν δε σε νοιάζει να έχουν το μικρό σου όλη μέρα καθισμένο σε ένα καρεκλάκι δεμένο:(:(:( Τους έχω περάσει όλους και λέω όχι όχι όχι (αν δεν σε έπεισα, μια δοκιμή θα σε πείσει).;);););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Καλησπερα κ απο μενα!!

Χαρηκα παρα πολυ που ειδα οτι ο νομος μας εχει parents.cafe!!

Ειμαι απο τα Γιαννιτσα κ εχω μια κορουλα 8,5 μηνων.

@Λ+Ν@ να σου ζησει ο μπεμπης.κ γω στην ιδια κλινικη γεννησα.:D

Επειδη γεννησα με καισαρικη ηταν ο Βουτσας κ ο Πσχωνης junior.Κορυφαιοι κ οι δυο.

Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου για την ελλειψη ενημερωσης περι θηλασμου.Δεν ασχοληθηκαν καθολου οι μαιες κ με βοηθησε η παιδιατρος:-(:sad:

καλησπέρα γέννησα πριν 4 μήνες στην ίδια κλινική με τους ίδιους γιατρούς καισαρική και τολμώ να πω πως δεν μου άρεσε καθόλου η συμπεριφορά και ούτε η κλινική. βέβαια ο καθένας έχει τη δική του άποψη και για κάθε γιατρό θα ακούσεις και κάτι στραβό. απλά συμφωνώ πως δεν ενημερώνουν καθόλου σχετικά με το θέμα του θηλασμού και ούτε καν το προσπαθούν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 months later...
  • 1 month later...
Geia SAS kai apo emena eimai kainouria sto forum kai hthela na rwthsw gennise kamia prosfata sto nosokomeio giannitswn kai poia h empeiria the?

Με το καλό κοριτσάκι!Πόσο είσαι?Εγώ θα γεννήσω εκεί αλλά έχω ακόμα καιρό οπότε δε μπορώ να σε κατατοπίσω.Πάντως έμαθα ότι γ΄νεται χαμός από εγκύους κι οι γιατροί είναι λίγοι.Ο πρώην διευθυντής ο Τζαμάλ έφυγε και στη θέση του είναι ο Τέντας -νεότατος-αλλά κι αυτός τα έχει παίξει με τις άπειρες εγκύους....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Επανέρχομαι αν και δεν ξέρω αν γέννησες ήδη.Στο νοσοκομείο μας έχουν να λένε για τη μαιευτική, έρχονται από Ημαθία, Κιλκίς, Αριδαία για να γεννήσουν εδώ!Οι μαίες όλες είναι με το χαμόγελο στο στόμα, εξυπηρετικότατες, φιλικότατες και όλες υπέρ του θηλασμού σε αντίθεση με απαράδεκτη παιδίατρο η οποία την τρίτη μέρα από τη γέννα μου συνέστησε μπουκάλι!!!Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη από τη διαμονή μου τρεις μέρες εκεί με το μωρό.Τέσσερα παιδιά έκανα, όλα στο νοσοκομείο, σε όλα έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη, απλώς δεν ήθελα να γράψω την εμπειρία μου πριν ζήσω και την τέταρτη για να έχω πιο πρόσφατα δεδομένα να σου γράψω.... ;)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
×
×
  • Δημιουργία νέου...