Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

ενεσεις innohep


Ζαχαρωτο

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια.την βοηθεια σας θελω ειμαι κ φοβιτσιαρα. Ο γιατρος σημερα μου εγραψε ινοχεπ να κανω μια φορα την ημερα. Κοριτσια οσες εχετε κανει και κανετε ποναει πολυ; θελει καποιο συγκεκριμενο τροπο για να την κανεις;


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!! Τις ενέσεις ν στις κάνουν / κανείς στην περιοχή γύρω από τον ομφαλό σε ακτίνα μέχρι το διάστημα που κάνουν τ δάκτυλα σου αντίχειρας ως δείκτης....όχι κάθετα..διαγώνια ν μπαίνει ή βελονα..είσαι εγκυουλα? Να τις κάνεις την ίδια ώρα κ καλύτερα πρωί...εμένα ο κάνω τώρα κ 5 μήνες καποιες φορες μ πονάει τ φάρμακαο όχι ή ένεση κάποιες δεν καταλαβαίνω τίποτα! Πάρε κ αλουμηνονερο ν βάζει μέρα μην γεμισεις μελανιές....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ευχαριστω γιατην απαντηση.ναι ειμαι εγκυουλα μετα απο 2 αποβολες.χτες μου την εκανε ο συντροφος μου χωρις καν να με ακουμπησει εβαλα τα κλαμματα. Δεν πονεσα καθολου.λιγο αργοτερα ετσουξε αλλα μονο η ιδεα μου φτανει.εσυ εγκυουλα η προετοιμαζεσι για να υποδεχτεις το σπορακι;


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή εγκυμοσύνη!!! Έγκυος κ γω.... τις κάνω αππι την αρχή έγιατι έχω αντιφοσφολιπιδικο σύνδρομο....βαλτε στο γιουτ τιουμπ βιντεακια ν δείτε πώς ν την κάνετε...σου λέω κάποιες φορέςπονάει κάποιες όχι...είναι όμως γ καλό!!! Οπότε το ξεχνάμε κ ήμαστε αισιόδοξες...χωρίς την ένεση κινδυνεύουν τα μωρακια μας κ εμείς!! Πόσο μηνών είσαι?? Εγώ 5...δηλ την δευτέρα πρώτα ο θεός μπαίνω 20 εεβδομάδα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλο σου ευχομαι να πανε ολα καλα να εχεις μια καλη και τςλειομηνη εγκυμοσυνη. Ευχαριστω για τις πληροφοριες. Τωρα μπαινω να δω


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τπτ.μη φοβασαι.να δεις που θα τις κανεις μονη σου κ δεν θα θελεις μετα να στις κανει κανενας.εγω τις εκανα δυο δαχτυλα διπλα απο τον αφαλο κ πλαγιως.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσια εμενα κ καθετα μου ειπε αν θελω...οσο τις εκανα διαγωνια ειχα μελαβιες( σε προηγ ατυχεις κυησεις) τωρα τις κανω 2,5 μηνες κ χωρις καμια μελανια..η αιματογος μου εδωσε συγχαρητηρια..εμενα εως κ 3 δαχτυλα μου ειπε απο τον ομφαλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...