Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

Τι συγχρονισμος ήταν και αυτος...απιστευτο...τι κανεις κρισάκι μου ....τι κανει το κρισουλίνι μας..κοιμαται μέσα στην κοιλιτσα?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρες πολλες και καλες...ευχομαι μια όμορφη εβδομάδα...

Τι κανεις φατσουλα...περιμένω νέα....:-D:-D

τσ τσ τσ τσ..τι διακριτικοτητα!!!!με εχεις στηλει Λιακο μου!!!!:lol::lol::lol:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

τσ τσ τσ τσ..τι διακριτικοτητα!!!!με εχεις στηλει Λιακο μου!!!!:lol::lol::lol:

εμ..για ποια με πέρασες κυρία μου.......:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τι συγχρονισμος ήταν και αυτος...απιστευτο...τι κανεις κρισάκι μου ....τι κανει το κρισουλίνι μας..κοιμαται μέσα στην κοιλιτσα?

Μια χαρα ειναι αυτο η μανα του δεν ειναι :mrgreen::mrgreen::mrgreen: πλακα κανω!!!

ειδες ομως παρολο που αλλαξες φατσα σε αναγνωρισα κατευθειαν....ειμαι περιφανη για εμενα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι αυτο η μανα του δεν ειναι :mrgreen::mrgreen::mrgreen: πλακα κανω!!!

ειδες ομως παρολο που αλλαξες φατσα σε αναγνωρισα κατευθειαν....ειμαι περιφανη για εμενα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Καλα το ξερουμε ότι εισαι σπίρτο αναμένο....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

καλα δεν ειμαι και γαμω τα μωρα...μα τι φατσα βρηκα και εβαλα...θα με ματιασω σου λεω...:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμ..για ποια με πέρασες κυρία μου.......:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οριστε της ζητησες νεα της αλλης και την μπλοκαρες...παει εξαφανιστηκε..τωρα καηκε δεν καηκε ποιος ξερει:roll::roll::roll: το καημενο το Μπιφτεκακι:mrgreen::mrgreen::tongue:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα το ξερουμε ότι εισαι σπίρτο αναμένο....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

καλα δεν ειμαι και γαμω τα μωρα...μα τι φατσα βρηκα και εβαλα...θα με ματιασω σου λεω...:D:D:D

θα κανω πως δεν καταλαβα το υποννοουμενο που πλαναται στον αερα για την σπιρταδα μου και θα συνεχισω λεγοντας......μην στεναχωριεσαι σε φτυνω απο την ωρα που μπηκες δεν θα ματιαχτεις:mrgreen::mrgreen::mrgreen: η αληθεια ειναι οτι το μωλο φυσαει....!!!!:D:D:D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

οριστε της ζητησες νεα της αλλης και την μπλοκαρες...παει εξαφανιστηκε..τωρα καηκε δεν καηκε ποιος ξερει:roll::roll::roll: το καημενο το Μπιφτεκακι:mrgreen::mrgreen::tongue:

Πρωτον...διαβάζεις με ένα μηνυμα καθυστέρηση..κανε και κανα refres

Δευτερον ...για τη φατσα έχεις δικιο..μπαινει πετάει ενα καλημερα και μετα γινεται λουις...ε...μα πια..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καλάαααααα περνάω μια χαράαααααααα!!!!!!

Όλα πάνε καλά Λιάκοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!

νατα ναταααααα.....ετσι παιδι μου εσυ τραγουδα μας μονο να αλλαξουμε και τραγουδιστρια γιατι την συγκεκριμενη την βαρεθηκα ολιγον:roll::roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είμαι καλάαααααα περνάω μια χαράαααααααα!!!!!!

Όλα πάνε καλά Λιάκοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!

Χαιρομαι....θα σε παρω τηλ το μεσημερι να μου πεις...γιατι ειναι και μερικες περιεργες εδω μέσα ονοματα δεν λεμε...πχ κρις...που θελουν να τα μαθαι:mrgreen::mrgreen:νουν όλα.....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

(Ι love you chrissssss)


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον...διαβάζεις με ένα μηνυμα καθυστέρηση..κανε και κανα refres

Δευτερον ...για τη φατσα έχεις δικιο..μπαινει πετάει ενα καλημερα και μετα γινεται λουις...ε...μα πια..

ενα μηνυμα καθυστερηση και πολυ σας ειναι κυριες μου πρωινιατικα νυστικη τουρμπο με κανατε απο το αγχος παλι:tongue::tongue::tongue:

αιντε δεν λες που επικοινωνω εχεις και απαιτησεις...οριστε μας:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι....θα σε παρω τηλ το μεσημερι να μου πεις...γιατι ειναι και μερικες περιεργες εδω μέσα ονοματα δεν λεμε...πχ κρις...που θελουν να τα μαθαι:mrgreen::mrgreen:νουν όλα.....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

(Ι love you chrissssss)

εσυ μηπως να μας πεις και τι ωρα θα την παρεις σε ποιον αριθμο και με ποιο θεμα??? ξεβρακωτε κωλε!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:στηλε πμ μαρη και συννενοησου αλλα οοχιιιιι εκει...νομιζεις πως θα σκασω εεεεεεεεεεε...........ε οχι κυρια μου δεν θα σκασω!!!!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ειμαι γνωστης πολλων πραγματων:D:D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

εσυ μηπως να μας πεις και τι ωρα θα την παρεις σε ποιον αριθμο και με ποιο θεμα??? ξεβρακωτε κωλε!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:στηλε πμ μαρη και συννενοησου αλλα οοχιιιιι εκει...νομιζεις πως θα σκασω εεεεεεεεεεε...........ε οχι κυρια μου δεν θα σκασω!!!!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ειμαι γνωστης πολλων πραγματων:D:D

:lol::lol::lol::lol: με λίγα λόγια ξερόλας!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...