Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ???ΜΠΑΙΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ...ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗΝ ΣΑΣ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ?ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ Κ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΑΝΕΡΓΗ,ΑΚΟΜΑ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κική είσαι η μόνη που μπαίνει μάλλον κάθε μέρα...εγώ δεν προλαβαίνω

τώρα έχω άσεια και είμαι Θεσσαλονίκη στην μαμά μου...τι καλά,πήγα για ψώνια κάτω είδα βιτρίνες..πολύ ωραία.όσο για δουλειά μαναράκι μου δεν ξέρω κάτι...μακάρι να έχεις τακτοποιηθεί από τότε


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

STAXIOFORINA MOY ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΜΗ ΜΕΙΝΩ ΞΕΚΡΕΜΑΣΤΗ....ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ.....ΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ...............ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ......ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.....Κ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ SITE ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ....ΦΙΛΙΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ....ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΔΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ.....ΨΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΕΠΑΝΑΛΛΗΠΤΙΚΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΜΣ ΓΙΑΤΡΟ...Η ΜΙΚΡΗ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ...ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΛΛΟΥ ΠΡΙΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥΕΞΕΤΑΖΕ Κ Η ΑΛΛΗ ΟΛΟ ΦΑΡΜΑΚΑ Κ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ....ΕΨΑΞΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΗΤΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ....ΜΕΧΡΙ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

κορίτσια καλημέρα

πρόκειται να κανω εξωσωματικη στο κεντρο του κ. Νικολέτου στην Αλεξ/πολη.

έχει κάνει καμιάς σας ; θέλω την γνώμη σας.

Ηρθε η ώρα να τα πω!!! Καλή μου, να μη σε επηρέάσω, αλλά τέτοιο παραδόπιστο σαν τον Νικολέττο, δεν έχω ξαναδεί. Πήγα για κάτι απλό, κι εκτός του ότι με "έγδαρε", με έσφαξε κανονικά! Ευτυχώς τη δεύτερη φορά πήγα στην Κουτλάκη (ΦΟΒΕΡΗ) στο νοσοκομείο και έμεινα έγκυος με την πρώτη! Μετά πήρε αυτός τη θέση της και άδειασε το τμήμα! Φυσικά, αφού είχε δικό του ιατρείο, τζάμπα θα το έκανε? Αυτά! Καλή τύχη! Με το καλό μανούλα! Μην το βάζεις κάτω!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια! Και γω Αλεξανδρούπολη μένω και σε 20 ημερες θα χω ο 2 παιδακι μου...Καλησπέρα και από μένα κορίτσια! Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου αποφάσισα να ρθω Αλεξανδρούπολη να γεννήσω 8,5 μηνών. Μεχρι τότε ήμουν Θεσσαλονικη στους γονείς μου και ξάπλα . Αφού λοιπόν ηταν απόφαση τελευταίας στιγμής έπρεπε να μαι σιγουρη. Συνεπώς απευθύνθηκα σε μια συγγενή μας η οποία δουλευει μεσα στα μαιευτικα χειρουργια και τους ξερει πολυ καλα όλους. Μου πρότινε ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗ, την εμπιστευτηκα και δεν επεσα έξω. Μου άρεσε πολυ που εκπέμπει θετική ενέργεια και είναι πολυ συμαντικο για μια εγκυο γυναικα. Γέννησα μια κουκλα 3630kg, 38η βδομαδα και κάθε μέρα ερχόταν και με έβλεπε πως πάω... Και τώρα σε αυτόν πήγα...ειμαι πολύ ευχαριστημένη. Τον προτίνω ανεπιφύλακτα...Γενικά εχω ακούσει πάρα πολλά για σχεδόν όλους εκεί μεσα και έχω φρικάρει. Για τον συγκεκριμένο τπτ το αρνητικο. Βλέπετε είμαι και νοσηλεύτρια στο ΠΓΝΑ και μεταξύ μας όλα μαθαίνονται!!!!!!!!!!!!

Οσον αφορά για έξω τώρα, προτίνω Βασσάρα. Αριστος επιστήμονας με πολλές εξειδικευμένες γνώσεις, άριστα μηχανήματα και πολύ καλός στον υπέρηχο! Φανταστήτε οτι αυτός μου βρήκε τις πέτρες στην χολή , την οποία και έβγαλα πριν ένα χρόνο τελικά! Απλά η κλινική είναι πολύ χάλια και να πω την αλήθεια δεν την εμπιστεύομαι.

Μέχρι την 32 εβδομάδα πήγαινα και εξω για λόγους ευκολίας αλλά πλέον έχω μονο τον Καραμανίδη. Αυτα τα πολλά....

Θα χαρώ να βοήθήσω όπου μπορώ...!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα

πρόκειται να κανω εξωσωματικη στο κεντρο του κ. Νικολέτου στην Αλεξ/πολη.

έχει κάνει καμιάς σας ; θέλω την γνώμη σας.

Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την Κουτλάκη στο νοσοκομείο αν και τώρα την θέση πήρε ο Νικολέτος και δεν ξέρω αν η κουτλάκη ασχολείται ακόμα με εξωσωματικές. Οσον αφορα τον Νικολέτο είναι καλός στις εξωσωματικές απότι λένε αλλα κοστίζει...Δεν εχω προσωπική εμπειρία για να σου πω σίγουρα

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και σύντομα να κρατάς στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κουκλες ειμαι η νενα και μενω αλεξ/πολη,θα γεννησω και εγω στον καραμανιδη ειναι φοβερος,βρε κοριτσια να σας ρωτησω οσες εχετε παιδακια,ποιον παιδιατρο εχετε?Θα ηθελα καποιον που να ειναι υπερ του θηλασμου γιατι ξερω οτι δεν ειναι ολοι κατευθειαν μ ετην πρωτη δυσκολια σου λενε δωσε ξενο γαλα,για πειτε?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κουκλες ειμαι η νενα και μενω αλεξ/πολη,θα γεννησω και εγω στον καραμανιδη ειναι φοβερος,βρε κοριτσια να σας ρωτησω οσες εχετε παιδακια,ποιον παιδιατρο εχετε?Θα ηθελα καποιον που να ειναι υπερ του θηλασμου γιατι ξερω οτι δεν ειναι ολοι κατευθειαν μ ετην πρωτη δυσκολια σου λενε δωσε ξενο γαλα,για πειτε?

Γεια σου Νενα... Ποτε γεννας εσυ?

Εμεις παιδιατρο εχουμε τον Σπαθόπουλο Διογένη. Ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Ξενο γαλα πρόσθεσα οταν το μωρο αρχισε να χανει βάρος ...και αυτο μου πε εναλλαξ. Τώρα τι να σου πω...Εγω σκέφτομαι να βρω μια συμβουλο θηλασμού να με βοηθήσει γιατι στην μικρη μου δεν τα καταφερα πολυ καλα. Εχω και μια φιλη που θήλασε 3 χρονια σχεδον οποτε κατι θα κανω αυτη την φορα...Ελπίζω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου και εσενα μανουλα,μου εχουν πει για καποιον παιδιατρο που το ονομα του ειναι Μηχανικος Αντωνης αν δν δεν κανω λαθος,μηπως τον ξερεις?Γενναω τον Μαρτιο!Αν θες μπορω να σου δωσω το τηλ της μαιας που κανω μαθηματα ανωδυνου τοκετου ειναι πολυ καλη και θα σε βοηθησει πολυ στον θηλασμο,μπορεις να ερχεσαι στα μαθηματα αν θελεις,μαθαινουμε πολλα για το θηλασμο,αν θες το τηλ και παραπανω λεπτομερειες πες μου να σου στιελω πμ!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κουκλες ειμαι η νενα και μενω αλεξ/πολη,θα γεννησω και εγω στον καραμανιδη ειναι φοβερος,βρε κοριτσια να σας ρωτησω οσες εχετε παιδακια,ποιον παιδιατρο εχετε?Θα ηθελα καποιον που να ειναι υπερ του θηλασμου γιατι ξερω οτι δεν ειναι ολοι κατευθειαν μ ετην πρωτη δυσκολια σου λενε δωσε ξενο γαλα,για πειτε?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΕΤΩΝ Κ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ....ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ,ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ.... ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ Κ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ..... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ

Link to comment
Share on other sites

γεια σου και εσενα μανουλα,μου εχουν πει για καποιον παιδιατρο που το ονομα του ειναι Μηχανικος Αντωνης αν δν δεν κανω λαθος,μηπως τον ξερεις?Γενναω τον Μαρτιο!Αν θες μπορω να σου δωσω το τηλ της μαιας που κανω μαθηματα ανωδυνου τοκετου ειναι πολυ καλη και θα σε βοηθησει πολυ στον θηλασμο,μπορεις να ερχεσαι στα μαθηματα αν θελεις,μαθαινουμε πολλα για το θηλασμο,αν θες το τηλ και παραπανω λεπτομερειες πες μου να σου στιελω πμ!

Τον ξέρω Νενα . Ειναι από τους καλούς της πολης. Και επίσης έχω ακούσει για έναν ακόμα που ακούγεται που είναι πολύ παλιος , Γατίδης αν δεν κανω λάθος.

Οσον αφορα τα μαθήματα ανώδυνου , σε ευχαριστω πολυ αλλα είμαι καισαρική! Δεν κάνω και πολλα εγω...:)! αν μου κατσει καλος αναισθησιολογος σιγουρα θα ναι ανώδυνος! Αν οχι...αστα να πανε!:(

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα

πρόκειται να κανω εξωσωματικη στο κεντρο του κ. Νικολέτου στην Αλεξ/πολη.

έχει κάνει καμιάς σας ; θέλω την γνώμη σας.

καλη σου μερα.εγω δεν εχω κανει εξωσωματικη αλλα μπορω να σου πω για τον Νικολεττο.εχω δυο παιδακια.το ενα 7 χρονων το αλλο 1,5.το πρωτο το γεννησα φυσιολογικα στο νοσσοκομειο σε καποιον γιατρο και ορκιστικα οτι αν ξανα εμενα εγγυος θα πηγαινα στην κλινικη.η μικρη ηταν τηλιγμενη με τον ομφαλιο λωρο και δεν εβγαινε.οι μαιεςφωναζανε για καισερικη και ο γιατρος ανενδοτος.τελικα την εβγαλαν με βεντουζα.ο θεος εβαλε το χερι του.ετσι λοιπον μωλις εμαθα οτι ημουν παλι εγγυος εκλεισα ραντεβου στον νικολεττο.μια λεξη θα σου πω.ειναι ανθρωπος.να σου μηλισει να σου εξηγησει να σε βοηθησει.πραγμα σπανιο πλεων με τους γιατρους.απο την πρωτη κορδελα καταλαβε οτι ηταν τυλιγμενος.δεν το σκεφτηκα καθολου και τον εκλεισα για καισαρικη.στο χειρουργιο ηταν αψωγος και τις 3 μερες που εκατσα μεσα περνουσε 3 φορες την ημερα και με εβλεπε.ειναι παρα πολυ καλος.αν πας στο ιατρειο του θα δεις φωτογραφιες απο παρα πολλα μωρακια που γεννηθηκαν απο εξωσωματικη.δεν ειναι τυχαιο που ειναι και καθηγητης.αυτα απο μενα.ελπιζω ολα να σου παν καλα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ακουσα οτι ο Νικολετος εφυγε απο το νοσοκομειο αλεξανδουπολης και το τμημα εξωσωματικης ανελαβε η Κουτλακη?και αλλο εχει ακουσει καμια σας για τα αντιπατρικα αντισωματα?και τι γνωμη εχετε για αυτο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...