Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

καμμια μαμα απο ιλιον-πετρουπολη?


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Νέα Φιλ/φεια, με παίζετε;

Εσένα όχι δεν σε παίζουμε, γιατί είσαι γειτόνισσα με την ακατανόμαστη!!! Χεχεχεχεχεχχεχε!!!!

καλησπερα εγω ειμαι απο μενιδι χωραω στην παρεουλα σας??

Όλοι χωράνε, εκτός από την ChristinaGRZ!!! Χαχαχαχαχ

Ονόματα κορίτσια? Ηλικίες? Μπορεί κάποιες να γνωριζόμαστε.. Γωγώ εγώ, 31!!!

Όπως πάει το βλέπω κι αυτό το topic να αδρανεί, όπως το αντίστοιχο στο parents... klaps


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Όπως πάει το βλέπω κι αυτό το topic να αδρανεί, όπως το αντίστοιχο στο parents... klaps

Χμμμ...δικιο εχεις!!! Ωραια ειπαμε τις περιοχες μας...ας συνεχισουμε παρακατω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...