Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Vbac Supporters-ΦΤ μετά απο καισαρική, ομάδα στήριξης


admin

Recommended Posts

social group ομάδας στήριξης/ενημέρωσης περι θεμάτων vbac -

vaginal birth after caesarian

Τα μέλη καλούνται να ακολουθούν τους κανόνες του φόρουμ περι σχολιασμού συμπεριφοράς μελών, και προσπάθειας τήρησης της φιλικής ατμόσφαιρας.

Διαβάστε και εδώ: http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=28932&page=55

Σε περίπτωση που παραθέτετε νέες πληροφορίες μέσα στην δημοσίευσή σας, που πρέπει να προστεθούν στο παραπάνω θέμα

για την καλύτερη ενημέρωση των μελών που ψάχνουν πληροφορίες για το vbac,

παρακαλώ πατήστε αναφορά μυνηματος (κόκκινο τριγωνάκι) και συμπληρώστε στο κουτάκι,

" για δημοσιευση σε vbac Parents.gr "

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελενη συμφωνω καλως σας βρισκω!!!

Hello Irnadi!

Απλα κοριτσια να μην ξεχναμε οτι με το που βλεπουμε καποιο μελος να χαλαει το τελειο κλιμα συζητησης που ειχαμε φτιαξει να μην απανταμε αλλα να κανουμε αναφορα πατωντας το θαυμαστικο. Μονο ετσι θα διατηρησουμε το υψηλοτατο παλιο επιπεδο μας , που ακομα και αν διαφωνουσαμε συζητουσαμε ρε αδερφε!Μα γιαυτο αλλωστε μπαινουμε κιεδω μεσα. Να δουμε ολες τις αποψεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελενη συμφωνω καλως σας βρισκω!!!

Hello Irnadi!

Απλα κοριτσια να μην ξεχναμε οτι με το που βλεπουμε καποιο μελος να χαλαει το τελειο κλιμα συζητησης που ειχαμε φτιαξει να μην απανταμε αλλα να κανουμε αναφορα πατωντας το θαυμαστικο. Μονο ετσι θα διατηρησουμε το υψηλοτατο παλιο επιπεδο μας , που ακομα και αν διαφωνουσαμε συζητουσαμε ρε αδερφε!Μα γιαυτο αλλωστε μπαινουμε κιεδω μεσα. Να δουμε ολες τις αποψεις.

Πολύ πολύ χαίρομαι που σας "ξανβλέπω". Κι εγώ πιστεύω γιογκαμάμα ότι παρασύρθηκα, ενώ αν είχα απλώς χρησιμοποιήσει τη δυαντότητα της "αναφοράς μηνύματος" θα είχα γλιτώσει την κάρτα, τον αποκλεισμό και τους πόντους που φορτώθηκα..Τώρα όμως θα ξέρω τι να κάνω και ελπίζω πραγματικά να διατηρηθεί για πάντα το όμορφο κλίμα και η φιλική διάθεση!

Καλή συνέχεια στο τόπικ μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια γεια σας και παλι χιλια συγνωμη αλλα επειδη υπαρχουν νεα δεδομενα και παλι θα αποσυρθω.Πολυ λυπημενη και απογοητευμενη απο την ανθρωποτητα για ακομα μια φορα. Το μονο που με νοιαζει ειναι τα μωρα να μην ερχονται με βια .Δεν εχω λογο λοιπον να ειμαι εδω με σκληροτητα , ορους και συμφωνιες γιατι τα μωρα δεν εχουν καμια σχεση με ολα αυτα.

Αντιο σας καλη σας μερα σας αγαπω με τα νινακια σας. Ετσι κιαλλιως απο την πρωτη στιγμη ηξερα οτι καπου καλυτερα θα μας παει αυτη η ιστορια...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας και παλι χιλια συγνωμη αλλα επειδη υπαρχουν νεα δεδομενα και παλι θα αποσυρθω.Πολυ λυπημενη και απογοητευμενη απο την ανθρωποτητα για ακομα μια φορα. Το μονο που με νοιαζει ειναι τα μωρα να μην ερχονται με βια .Δεν εχω λογο λοιπον να ειμαι εδω με σκληροτητα , ορους και συμφωνιες γιατι τα μωρα δεν εχουν καμια σχεση με ολα αυτα.

Αντιο σας καλη σας μερα σας αγαπω με τα νινακια σας. Ετσι κιαλλιως απο την πρωτη στιγμη ηξερα οτι καπου καλυτερα θα μας παει αυτη η ιστορια...

Λυπάμαι πάρα πάρα πολύ για την απόφασή σου..Σου στέλνω πμ και εννοείται, αν θέλεις απαντάς...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας και παλι χιλια συγνωμη αλλα επειδη υπαρχουν νεα δεδομενα και παλι θα αποσυρθω.Πολυ λυπημενη και απογοητευμενη απο την ανθρωποτητα για ακομα μια φορα. Το μονο που με νοιαζει ειναι τα μωρα να μην ερχονται με βια .Δεν εχω λογο λοιπον να ειμαι εδω με σκληροτητα , ορους και συμφωνιες γιατι τα μωρα δεν εχουν καμια σχεση με ολα αυτα.

Αντιο σας καλη σας μερα σας αγαπω με τα νινακια σας. Ετσι κιαλλιως απο την πρωτη στιγμη ηξερα οτι καπου καλυτερα θα μας παει αυτη η ιστορια...

eiii!!ηρθα κι εγω.κοιτα yogomama ενα λυθαρακι ειναι καλυτερο απο το τπτ.ετσι κι αλλιως ενα περιορισμο τον εχουμε βιωσει ολοι στο φορουμ.κατσε μην φευγεις σκεψου λιγο.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια..πρωτη φορα γραφω σε αυτην την ομαδα δεν ξερω τι εγινε αλλα θα ηθελα να μου λυσετε καποιες αποριες που εχω ..εχω μια κορουλα 13 μηνων και γεννησα με κτ γινετε στο δευτερο παιδι να κανω φτ και αν ναι μετα απο ποσο καιρο;

Link to comment
Share on other sites

εγραψες τρεις σειρες αλλα η απαντηση δεν κλεινει με τοσες.ας ξεκινησω εγω να πω οτι καταρχην πρεπει να βρεις γιατρο που να υποστιριζει το vbac και ειναι γνωστης αυτου!φυσικα και μπορεις να γεννησεις φσ,αλλα υπαρχουν καποια πραγματα που πρεπει να δειτε μεχρι τελους.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...