Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα μητερούλες !!!

ΔΗ+ΧΡ καλώς μας ήλθες, 'Ελενα να έρθεις μόλις σχολάσει η μικρή, εκεί θα είμαστε, α! και καλού κακού ας έχουμε ανταλλάξει και κανένα κινητό για να επικοινωνούμε...εγώ έχω της Φαμ....


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα, καλο μηνα, καλη εβδομαδα κοριτσακια μου.....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα..καλη βδομαδα, καλο μηνα! Εμεις σεληνειαστηκαμε το βραδι ...το φελεκι μου! τι θα γινει μ αυτη τη μυξα δεν μπορω να καταλαβω!!!!!!!!!! νομιζω απ αυτο ξυπναει...

τωρα ο μικρος κοιμαται...εγω εχω πιει 2 καφεδες που να κλεισει το ματι!!!

Τι μαγειρευουν σημερα??


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει προοδους, καταφερνω και βγαζω κατι με το οτριζαλιν...αλλα το μπουκωμα συνεχιζει!!!

σημερα θα φαμε ψαρακια

ki eγω μωρε βγαζω κι ενω την μερα ειναι μια χαρα ...το βραδι ερχεται και καραμπουκωνει!

το ξαναειπα στην παιδιατρο ..γιατι εχω και τη μανα μου κρυωσε το μωρο και κρυωσε το μωρο μ εχει ζαλισει..( απο τοτε που γεννηθηκε για την μανα μου κρυωμενο ειναι και φταιω εγω επειδη δεν του φοραω3 εσωρουχα , 2 φορμακια , 1 μπουφαν και 2 κουβερτες απο πανω!! Α κι επειδη τολμαω και το βγαζω καμμια βολτα!!!!)Τελοσπαντων η παιδιατρος μου ειπε δεν ειναι παθολογικο και περιμενουμε να περασει μονο του.........


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ki eγω μωρε βγαζω κι ενω την μερα ειναι μια χαρα ...το βραδι ερχεται και καραμπουκωνει!

το ξαναειπα στην παιδιατρο ..γιατι εχω και τη μανα μου κρυωσε το μωρο και κρυωσε το μωρο μ εχει ζαλισει..( απο τοτε που γεννηθηκε για την μανα μου κρυωμενο ειναι και φταιω εγω επειδη δεν του φοραω3 εσωρουχα , 2 φορμακια , 1 μπουφαν και 2 κουβερτες απο πανω!! Α κι επειδη τολμαω και το βγαζω καμμια βολτα!!!!)Τελοσπαντων η παιδιατρος μου ειπε δεν ειναι παθολογικο και περιμενουμε να περασει μονο του.........

και εσενα η μανα σου σε πρηζει ε??? Για τον Αγγελο τσακωνομαστε για τα ιδια θεματα εδω και 3.5 χρονια...όσο ειναι το παιδι....Θα φταιει η πανσεληνος ρε Μαιρουλα.....και εγω σεληνιασμενη ειμαι....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

A kala εγω με τη μανα μου ειμαστε εντελως διαφορετικες1

γιαυτην τα παιδια μ,ονιμως κρυωνουν και πεινανε!!!... Τι συνδρομο κατοχης ειναι αυτο δεν μπορω να καταλαβω....την ειχα παρει στην παιδιατρο μια μερα και της τα ειπε και η παιδιατρος.....αλλα τι ξερει η παιδιατρος??????????????????????


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

A kala εγω με τη μανα μου ειμαστε εντελως διαφορετικες1

γιαυτην τα παιδια μ,ονιμως κρυωνουν και πεινανε!!!... Τι συνδρομο κατοχης ειναι αυτο δεν μπορω να καταλαβω....την ειχα παρει στην παιδιατρο μια μερα και της τα ειπε και η παιδιατρος.....αλλα τι ξερει η παιδιατρος??????????????????????

ναι ναι....Την δικη μου την εχουν 'μαλωσει' και ο γυναικολογος και ο παιδιατρος......Και να πεις ότι δεν της τα λεω και δεν της τα εξηγω...αλλα εκει αυτη.....παλια δεν ηταν ετσι, αλλα απο τον καιρο που χωρισαν με τον πατερα μου το εχει σε κακξο να πει ναι σε ανθρωπο....πνευμα αντιλογιας...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...