Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μεχρι τότε καλέ θα σκάσω σαν μπαλόνι! Ασε που σήμερα ενας συνάδελφος μου ειπε "Εγινες πια σαν το kinder εκπληξη, το πασχαλινό όμως!:rolleyes:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol:καλα πεθανα στο γελιο με το πασχαλινο κιντερ, πετυχημενο!!(μη με βαρεσεις!:tongue::tongue::tongue:)

τωρα για το γιωργακη μας που δε χωραει στο γιογιο του τι να πω;;;!!:lol:

μου φτιαξατε τη διαθεση ρε κοριτσια να στε καλα!:tongue:

για τους πιο πανω λογους λοιπον δεν απαντας στο τηλ κυρια κατερινα μας ε;; μαλλον θα κοιμαται τωρα αυτη :rolleyes: λοιπον, ιδια συμπεριφορα με τη μπουμπου ειχε η ερατω οταν ηταν 3 εβδομαδων, να θελει να πιπιλισει κ να μην μπορει λογω της αποτομης ροης κ να ουρλιαζειειειειει..πιπιλα δωσαμε οταν εγινε 2 μηνων γιατι ειχαμε τα προβληματα μας με το θηλασμο, δεν θελαμε να το διακινδυνευσουμε...τι καναμε λοιπον τοσο καιρο; παιρνεις το μικρο σου δαχτυλακι, κοβεις νυχακι, πλενεις αποστειρωνεις κ τσουπ αντι για πιπιλα, πιπιλαει το δαχτυλο σου.ποσο μπορεις να το αντεξεις;; να σου πω...εγω απο την εξαντληση, ετσι την κοιμιζα κατι ξημερωματα.....

κ ναι ναι...οι αντρες πραγματι ζουν στον δικο τους υπεροχο κοσμο, αυτο ειναι αληθεια.....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου φοβερή ιδέα με το δαχτυλάκι, λες να πιάσει??? Για να δούμε, με την τρελή που έχω μπλέξει... Πόσο μου μοιάζει αυτό το παιδί, πόσο? Η μάνα μου μου λέει ότι είναι ίδια εγώ σε κάτι τέτοια δύσκολα!

Κορίτσια Πάσχα αλήθεια τι θα κάνετε? Φεύγει καμία ταξιδάκι? Εμείς μέχρι Χαλκίδα για 2 μέρες


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

:lol:καλα πεθανα στο γελιο με το πασχαλινο κιντερ, πετυχημενο!!(μη με βαρεσεις!:tongue::tongue::tongue:)

τωρα για το γιωργακη μας που δε χωραει στο γιογιο του τι να πω;;;!!:lol:

μου φτιαξατε τη διαθεση ρε κοριτσια να στε καλα!:tongue:

κ ναι ναι...οι αντρες πραγματι ζουν στον δικο τους υπεροχο κοσμο, αυτο ειναι αληθεια.....

χα χα, οχι δεν θα σε βαρέσω! Ηταν πετυχημένο...αυτη ειναι η αλήθεια!!!!:P:p:tongue:

Κοριτσάκι μου φοβερή ιδέα με το δαχτυλάκι, λες να πιάσει??? Για να δούμε, με την τρελή που έχω μπλέξει... Πόσο μου μοιάζει αυτό το παιδί, πόσο? Η μάνα μου μου λέει ότι είναι ίδια εγώ σε κάτι τέτοια δύσκολα!

Κορίτσια Πάσχα αλήθεια τι θα κάνετε? Φεύγει καμία ταξιδάκι? Εμείς μέχρι Χαλκίδα για 2 μέρες

Ωραια ιδέα το δαχτυλάκι.Δεν το ειχα σκεφτει! χα χα! Οσο για το Πάσχα..Εμεις πάμε Αθηνα και εσεις χαλκιδα ε; Και πάλι δεν θα σας δούμε...:( Κριμα!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα μανούλες τι κάνετε???

βλέπω τα έχετε με τους συζήγους!!!ευτηχώς ένα καλό πράγμα που έχει η ανεργία είναι ότι είναι στο σπίτι και βλέπει τι τραβάω!!!και όχι μόνο βλέπει αλλά είπε και στους γονείς του να κρατάνε την μαίρη όποτε μπορούν γιατί κουράζετε!!!τι κάνει τίποτα αλλά τον κουράζει η φασαρία λέει!!!!

λοιπόν τώρα κατερινάκι η πιπίλα τα έχει αυτά όντως εμένα που την έχει πιάσει για τα καλά κάποιες φορές κάνει έτσι θέλει λίγο επιμονή και η πιπίλα απλώς δοκίμασε μια άλλη μάρκα πιπίλας μηπως της αρέσει περισσότερο! πχ εμένα και οι δυο μόνο τις μαμ πιάσανε καμμία άλλη δεν τους άρεσε!!!

πάσχα εεεε???τι να πω δεν ξέρω καθολου! η αλήθεια είναι ότι έχω αρχίσει το ψηστήρι για εξοχικό αλλά ο άντρας μου λέει που να πάμε με νεογέννητο θα είναι δύσκολα!!εγώ πάντως συνεχίζω το ψηστήρι μπας και καταφέρω τίποτα! θέλω να αλλάξω παραστάσεις λίγο πολύ κλεισούρα εγώ είμαι τύπος που θέλω όλη μερα έξω!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Καλα κοριτσακια δεν παιζεστε!!!! Τελικα δεν ειμαι η μονη τρελη της παρεας!!!!

Κοριτσια εχω κατι νευρα δεν λεγεται....και φυσικα αυτος που τα ακουει πρωτος ειναι ο Νικολας που οσο να ναι εξακολουθει να ειναι ζορικος και μετα φυσικα ο συζυγος που ειναι στον κοσμο του φυσικα!

Σημερα που λετε το μεσημερι την ωρα που ετρωγε πιτσα ο μικρος κλασσικα πνιγηκε αφου οταν τρωει χαζευει ενα σωρο..και μου κανει εμετο πανω του, τα παταει κιολας, παει να γλυστρησει, τον πιανω στον αερα εγω και απο τα νευρα μου, τρωει και 3 στον κωλο! Μετα σφαιρα μπανιο με φωνες και κλαμματα, εγω να εχω χασει καθε υπομονη, να κλαει αυτος και εγω ν αφωναζω ολο περισσοτερο και γενικα σκ@τα! Φυσικα μετα που ηρεμησα ενιωσα ΤΙΣ ΤΥΨΕΙΣ και ακομη το σκεφτομαι που ενω το παιδακι μου τραβουσε ζορι τις ετρωγε και απο πανω λογω της υστεριας μου. Αχ κοριτσια μου δεν μπορω να διαχειριστω και τα πιο απλα πραγματα...ολο νευρα και μετα μετανιωνω και μετα παλι απο την αρχη...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::-(

Κατερινακι το σκηνικο με τη μικρη μου θυμιζει τον εαυτο μου οταν ο μικρος ειχε κολικους...ελεγα χαρακτηριστικα τοτε οτι ή εγω θα πεσω απο το μπαλκονι ή θα φυγει αυτος απο το μπαλκονι!!!!:):):):cool: Τοση ταλαιπωρια, ευχομαι να στρωσει το κοριτσακι σου, οσο για τον Γιωργο απιστευτο δεν χωραει χαχαχα στο γιογιο μου φανηκε πολυ αστειο!!!!

Το Κατερινακι Κιντερ φοβερη ατακα!!!! Με εμπνευση αλλα με ωραιο δωρακι οντως!!!!!

Για Πασχα μαλλον κατα τα πεθερικα μας βλεπω κλασσικα επαναληψη της επαναληψης για ακομη μια χρονια. Τι καλα να πηγαιναμε καμια εκδρομουλα!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

πεζουλα σε ταλαιπωρουν εγκυο γυναικα; αχχχ !δες αυτο να ηρεμησεις (εχμμ... λεμε τωρα!τι κανουν τα τερατα!!!):tongue:

A-sxh-7nOJE

καλα θα το δουμε συντομα πρεπει να ειναι φανταστικο!!

Link to comment
Share on other sites

DAF δεν υπαρχεις φοβερο βιντεο!!!!! Τα ατιμουλικαααααα!!!!! Μετα δεν θελουν μπατσιτσες στο ποπουδακιιιι???????Πλακα κανω:tongue:....για φιλημα ειναι αρκει η μαμα να μην ειναι υστερω....καλη ωρα εγω!!!!!:cool::rolleyes::confused::D


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα !!! Αν και στραβοξυπνησα γελασα που σας διαβασα τώρα κ ελπίζω να φτιάξει η μέρα ...

ΠΕΖΗ περισσότερο γελασα με τα δικά σου .. Βρε τον κακόμοιρο τον Νικόλα,εκανε εμετό στο πάτωμα, τα πάτησε κ γλύστρισε κιόλας ??? ... Μη με βαρέσεις βρε ΠΕΖΗ που γελάω... Η αληθεια είναι πως μερικες φορες σκεφτομαι να αρχισω κι εγω καμια βαλεριάνα αν πρεπει να είμαι όοοολη την ώρα ήρεμη με όόόλους ...

Εμενα πάλι δεν μου φταιει το παιδί η πεθερα κι ο σύζυγος μου φταινε ....Ακουστε τι συνεβει .. Μιλαγε η πεθερα με την μικρή στο τηλ κ την είχαμε ανοιχτη ακρόαση Αυτη δεν το ξερε όμως .. Την ακούω να ρωταει το παιδί ( Ενω ήξερε πως πασχα θα πάμε στον πατερα μου Τρίκαλα) Αγαπη μου εσυ που θέλεις να πας το Πάσχα? Στο Ναυπλιο ή στα Τρίκαλα???? Η μικρή της απαντά στο Ναυπλιο κι αυτη χεσμένη απ τη χαρά της να συνεχίζει ..Α!! Δεν θέλεις να πας στα Τρικάλα ... Μα γιατί ??? κι υστερα να προσπαθεί να την πεισει πως.. ελα μωρε καλα θα περασεις κι εκεί...

Περιμενα απ τον συζυγο να της πει μια κουβέντα αλλά μάταια .... Οχι μονο δεν της είπε κουβέντα άλλά για να την ευχαριστησει θελει την 2η βδομάδα του Πασχα να την πάει στο Ναυπλιο επειδη εμεις θα δουλευουμε κι ο σταθμός θα ναι κλειστός . Κι οπως καταλαβαινεται επειδη εγω δεν θέλω εχει κρεμάσει τα μούτρα ...

Πειτε μου εσεις τι θα κανατε αν ακουγατε την πεθερά σας να μιλαει έτσι στο παιδί ... Τι άνθρωπος πρέπει να είναι για να το κάνει αυτό ρε γμτ ??? Ειμαι υπερβολικη βρε κορίτσια πειτε μου ?? Κι εχω κ τον άλλον μες τα μούτρα ....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια?

Περαστικά στις αρρωστούλες, είστε καλύτερα??

Αχ, εμένα ο Γιώργος ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ:shock::shock::shock: Μην γελάτε, είναι σοβαρό!!! Δεν χωράει ο ποπός του να κάτσει και να είναι και το πουλί του μέσα!! Είναι έτσι το κορμάκι του που απλά δεν χωράει:eek:

...

Λοιπον το ίδιο προβλημα είχε κ το ανιψούδι μου κ ειναι κ αδύνατο παιδακι .Η νυφη μου βολευτηκε με αυτό http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=1479 απ οτι μου είχε πει

Φιλακια στην μπουμπου !!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το ίδιο προβλημα είχε κ το ανιψούδι μου κ ειναι κ αδύνατο παιδακι .Η νυφη μου βολευτηκε με αυτό http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=1479 απ οτι μου είχε πει

Φιλακια στην μπουμπου !!!

Τι να σου πω κοριτσάκι μου, πρέπει να το ψάξω το ζήτημα!!! Λέτε να πρέπει να κάνω ειδική παραγγελία γιογιο?:D:D

Όσο για την πεθερά σου ένα ξεπουπούλιασμα το χρειάζεται, no offence:-x

Πεζούλα μου, το πρώτο τρίμηνο θα έχεις ακόμα περισσότερα νεύρα, εγώ πάντως είχα φουλ... Ορμόνες κοριτσάκι μου, πάρε βαθιές ανάσες...

July, λες να πάρω και καμιά άλλα πιπίλα ε? Αχ... θα την πνίξω!!! Καλά χτες είχαμε τρελό ματς από το απόγευμα, 9.30 με 11.30 και ξανά 3 με 5, ακριβώς το ίδιο σκηνικό, να μην μπορώ να την βολέψω πουθενά. Daf τι σου έστειλα μήνυμα ότι κοιμήθηκαν και τα δύο??? Πώς το θες???Τα παιξα εντελώς, σκεφτόμουν καλά δεν ήμουν με τον Γιωργάκη μου κι άλλα τέτοια χαριτωμένα...Τελοσπάντων, ελπίζω να στρώσει κάπως η κατάσταση σύντομα, πριν με κλείσουν σε κανένα ίδρυμα για ανάπηρους, μου έχει κοπεί η μέση:-( ή για τρελούς, δεν ξέρω, ό,τι υπερισχύσει...


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά νομίζω όλες στο ίδιο καζάνι βράζουμε!

Πάσχα εμείς λέμε για χωριό, αλλά το ξεκαθάρισα στον άντρα μου, αν δεν αντέξω με τα δυο παιδιἀ, γυρνάμε πίσω!

Κι εγώ τα έχω παίξει, τάισμα το ένα πίσω από το άλλο, κοίμισμα το ίδιο, ξυπνήματα μέσα στη νύχτα και στάνταρ να είμαι ξύπνια από τις 5 και μετά. Αν κοιμηθώ ένα 4ωρο συνολικά, θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό!

Και αγχώνομαι περισσότερο με το άμεσο μέλλον: τι θα κάνω όταν η μικρή μπει στι στέρεες; Πότε θα προλαβαίνω να μαγειρεύω και γι'αυτή και πώς θα τα ταίζω; Παίζει να βρούμε και σπίτι σύντομα και να έχουμε και μετακόμιση στη μέση. Ουφ! Χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη τρελαμένη μανούλα!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω κοριτσάκι μου, πρέπει να το ψάξω το ζήτημα!!! Λέτε να πρέπει να κάνω ειδική παραγγελία γιογιο?:D:D
Ε θα με πεθάνετε δεν πάει άλλο!!!!:tongue:
Όσο για την πεθερά σου ένα ξεπουπούλιασμα το χρειάζεται, no offence:-x
Καλά η πεθερούλα όλα τα λεφτά!!!!Γιαυτό τις αγαπαμε βρέ!!!!Εγω πάλι, μάλλον ειμαι η μόνη που θέλω να παω στο εξοχικό μας σαν τρελλή, απλά επειδή το σπίτι είναι χάλια, μιάς και ήταν κλειστό όλο το χειμώνα, μούχλιασαν και καποιοι τοίχοι και δεν ξέρω τι να κάνω...που να το πάω το παιδί σε αυτό το χάλι....μάλλον αυθημερόν μας βλέπω....παρεπιπτόντως καμιά ιδέα για την μούχλα έχετε?Δοκίμασα πέρσι tee tree αλλα οπως φαίνεται δεν έκανε δουλειά!!!!!
Πεζούλα μου, το πρώτο τρίμηνο θα έχεις ακόμα περισσότερα νεύρα, εγώ πάντως είχα φουλ... Ορμόνες κοριτσάκι μου, πάρε βαθιές ανάσες...
Καλά φιλενάδα, είναι και οι ορμόνες, είναι και που είμαστε μάλλον λίγο περισσότερο οξύθημες σαν μαμάδες...ασε και εμένα μετά με ποιάνουν οι τύψεις και αναρωτιέμαι...αφού μπορώ να το χειριστώ καλύτερα το ζήτημα, γιατί στο τέλος πάντα ουρλιάζω....ιδού η απορεία!!!!
July, λες να πάρω και καμιά άλλα πιπίλα ε? Αχ... θα την πνίξω!!! Καλά χτες είχαμε τρελό ματς από το απόγευμα, 9.30 με 11.30 και ξανά 3 με 5, ακριβώς το ίδιο σκηνικό, να μην μπορώ να την βολέψω πουθενά. Daf τι σου έστειλα μήνυμα ότι κοιμήθηκαν και τα δύο??? Πώς το θες???Τα παιξα εντελώς, σκεφτόμουν καλά δεν ήμουν με τον Γιωργάκη μου κι άλλα τέτοια χαριτωμένα...Τελοσπάντων, ελπίζω να στρώσει κάπως η κατάσταση σύντομα, πριν με κλείσουν σε κανένα ίδρυμα για ανάπηρους, μου έχει κοπεί η μέση:-( ή για τρελούς, δεν ξέρω, ό,τι υπερισχύσει...

Κατερινάκι, παρότι ο Παναγιώτης είναι fun της NUK στις πιπίλες, μέχρι 6 μηνών έτρωγε μόνο Chicco....είναι πιό μικρές οπότε ίσως να σε βολέψουν...αν θυμάμαι καλά, σταγόνα τις έλεγαν, αυτές που είχαμε, και μετά την ολόκληρη απο καουτσούκ....διάλεξε και καλό κουράγιο.....Τώρα το αν θα ίσως καλύτερα με τον Γιωργάκη, όταν θα αρχίσει τα ωραία η μπουμπού εκει να σε δώ!!!!Δεν θα την αλλάζεις με τίποτα!!!!Η κοριτσομαμάδες είμαι σίγουρη οτι με καταλαβαίνουν!!!!Έτσι λένε τουλάχιστον.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...