Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

HOGAN νο21 και ΝΕΕΣ ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ


Recommended Posts

Όποιος είναι γνώστης του υποδήματος γνωρίζει πολύ καλά τι σημαίνει η μάρκα HOGAN στο υπόδημα και την επανάσταση που έφερε με τις μοναδικές ανατομικές σόλες και τα προσεγμένα δέρματα.Φυσικά πρόκειται για μια μάρκα σχεδόν απλησίαστη από άποψη τιμής,τουλάχιστον στα υποδήματα των ενηλίκων(ένα γκουγκλάρισμα για όσες δεν γνωρίζετε νομίζω θα σας πείσει).

Ωστόσο για τα παιδιά μας,πολλές φορές υπερβαίνουμε τα όρια μας,μιας και θέλουμε πάντα να τους προσφέρουμε το καλύτερο δυνατό!!!Έτσι έπραξα και εγώ όταν αγόρασα στην τιμή των 160ευρω τα παρακάτω μοναδικά παπουτσάκια Hogan στη δέκα μηνών τότε κόρη μου που μόλις είχε αρχίσει να στέκεται στα πόδια της, επιθυμώντας να της προσφέρω την καλύτερη δυνατή στήριξη για το τόσο ευαίσθητο πόδι της.

Το μοντέλο είναι το κλασικό γυναικείο hogan, με τη διαφορά πως στην παιδική εκδοχή του παρέχει έξτρα υποστήριξη στον αστράγαλο προκειμένου τα πρώτα βήματα του παιδιού να γίνονται με την μεγαλύτερη ασφάλεια και στήριξη.Η κόρη μου δυστυχώς δεν τα πολυφόρεσε και δεν τα πάτησε εκτός σπιτιού, μιας και σε εκείνη την ηλικία προτιμούσε το καρότσι και τον ύπνο.Έτσι είναι σε άριστη κατάσταση,όπως μπορείτε να διαπιστώσετε από τις φωτογραφίες.Το χρώμα τους είναι το σκούρο μπλε με γκρι σόλα, ενώ είναι στολισμένα με παγέτες.Έχω βγάλει όσο το δυνατόν καλύτερες φωτογραφίες μπορούσα προκειμένου να φαίνονται όλες οι λεπτομέρεις με ακρίβεια και οι τυχόν φθορές(που όσο και αν έψαξα εγώ τουλάχιστον δεν εντόπισα).Το μόνο αρνητικό στο συγκεκριμένο κομμάτι είναι πως πρόκειται για προπέρσινο μοντέλο.

DSC_0034_zpsknczaq1p.jpg

DSC_0035_zpsnmdxnqak.jpg

Λεπτομέρεια από τη σόλα, με το λογότυπο και το νούμερο στη γλώσσα

DSC_0036_zps6fkozgrw.jpg

Λεπτομέρεια από τις παγέτες

DSC_0037_zpskglzmce0.jpg

Ο εσωτερικός πάτος

DSC_0038_zpsob6ttbqc.jpg

Γενική άποψη

DSC_0039_zpsk8qrmn1q.jpg

DSC_0042_zps8iyz0c1f.jpg

DSC_0041_zps3xvfvjrs.jpg

Όποια μανούλα μπορεί να διαθέσει 30 ευρώ με τα μεταφορικά από εμένα, θα κάνει μια υπέροχη αγορά για την κόρη της!!!


Si vis amari, ama!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σημειώσω και τα εκατοστά για να έχετε μια ακριβή εικόνα, μιας και με ρωτάτε με πμ

Ο εσωτερικός τους πάτος είναι περίπου 13,5εκ και ο εξωτερικός 15,5.Η φόρμα τους θα έλεγα πως είναι κανονική, ούτε στενά, ούτε μεγάλα!


Si vis amari, ama!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κάποιες μαμάδες με ρωτάτε με μηνύματα αν το σχέδιο είναι για αγοράκι.

Είπα λοιπόν να το διευκρινήσω και δημόσια:το συγκεκριμένο παπουτσάκι, επειδή έχει τις παγιέτες θεωρείται από την εταιρεία κοριτσιστικο.Όμως το χρώμα του που είναι βαθύ μπλε μπορεί να φορεθεί άνετα και από αγοράκι μιας και οι παγιέτες είναι πολύ διακριτικές.Εσείς θα το αποφασίσετε εν τέλει,καθώς το σχήμα είναι unisex!


Si vis amari, ama!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...