Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

DHEA followers Πρώιμη Εμμηνόπαυση αγωγή με DHEA


anastasial

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να πω ότι εγώ είμαι στα 38, και το καλοκαίρι του 2010 ανακάλυψα ότι η FSH μου είναι 26,2...τον Οκτώβριο είχε φτάσει στο 82 και η ΑΜΗ στο 0,2....18 Οκτώβρη άρχισα με 50mg DHEA ημερησίως και 18 Δεκέμβρη συνέχισα μέχρι σήμερα με 75mg DHEA...τον προηγούμενο μήνα η FSH είχε πέσει στο 10,2...:D


vAICp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου γλυκεια!!καλωριζικο το νεο καφε και ευχομαι να ειναι πολυ γονιμο:D:D:D

τωρα που ειπες για τα ντεχα αυριο εχω παλι μετρηση fsh,lh,e2..αντε να δουμε τι θα δουμε:rolleyes:


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου γλυκεια!!καλωριζικο το νεο καφε και ευχομαι να ειναι πολυ γονιμο:D:D:D

τωρα που ειπες για τα ντεχα αυριο εχω παλι μετρηση fsh,lh,e2..αντε να δουμε τι θα δουμε:rolleyes:

Βασούλα μήπως να έκανες και καμιά ΑΜΗ?

Ξέχασα να σου πω ότι από χθες παίρνω 100mg/ ημερησίως.


vAICp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βασούλα μήπως να έκανες και καμιά ΑΜΗ?

Ξέχασα να σου πω ότι από χθες παίρνω 100mg/ ημερησίως.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ .ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΑΜΗ .

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΦΟΒΗΘΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΛΕΕΕ,ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ:tongue:


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να πω και γω την καλησπέρα μου!

με τα ίδια προβλήματα με συμπτώματα πρώιμης εμμηνόπαυσης από τα 38 περίπου, τώρα 4 χρόνια μετά συνεχίζω ακόμη να έχω περίοδο, αλλά με ωάρια πολύ κακής ποιότητας....

και σε αναμονή για την β χοριακή σε 1 εβδομάδα....

καλησπέρα είμαι η Χριστίνα και προσπαθώ να είμαι καλά... :)


as1cMoe-M361200MDAwMDYxMmR8MDAwMjU3ZHxteSBwcmluY2VzcyBpcyA.gif
Link to comment
Share on other sites

να πω και γω την καλησπέρα μου!

με τα ίδια προβλήματα με συμπτώματα πρώιμης εμμηνόπαυσης από τα 38 περίπου, τώρα 4 χρόνια μετά συνεχίζω ακόμη να έχω περίοδο, αλλά με ωάρια πολύ κακής ποιότητας....

και σε αναμονή για την β χοριακή σε 1 εβδομάδα....

καλησπέρα είμαι η Χριστίνα και προσπαθώ να είμαι καλά... :)

Xριστινάκι σου έυχομαι ολόψυχα μια τεράστια θετικότατη χοριακή. Εσύ αν επιτρέπεται τι αγωγή έχεις ακολουθήσει?


vAICp3.png
Link to comment
Share on other sites

να πω και γω την καλησπέρα μου!

με τα ίδια προβλήματα με συμπτώματα πρώιμης εμμηνόπαυσης από τα 38 περίπου, τώρα 4 χρόνια μετά συνεχίζω ακόμη να έχω περίοδο, αλλά με ωάρια πολύ κακής ποιότητας....

και σε αναμονή για την β χοριακή σε 1 εβδομάδα....

καλησπέρα είμαι η Χριστίνα και προσπαθώ να είμαι καλά... :)

καλησπερα Χριστινα!!καλωσηρθες στην παρεα μας:Dκι εγω ειμαι με κακης ποιοτητας ωαρια:(αλλα ειμαι σιγουρη οτι αργα η γρηγορα θα φτασουμε στο ονειρο και θα γινουμε μανουλες:Dευχομαι ολοψυχα να εχεις σε 1 βδομαδα μια θετικοτατη χοριακη και να φερεις γουρι στο καφε μας:D:D:D


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Χριστινα!!καλωσηρθες στην παρεα μας:Dκι εγω ειμαι με κακης ποιοτητας ωαρια:(αλλα ειμαι σιγουρη οτι αργα η γρηγορα θα φτασουμε στο ονειρο και θα γινουμε μανουλες:Dευχομαι ολοψυχα να εχεις σε 1 βδομαδα μια θετικοτατη χοριακη και να φερεις γουρι στο καφε μας:D:D:D

Βασουλίτσα μου έχουμε αρχίσει δίαιτα με τον Αποστόλη και πάμε σούπερ...και σταμάτησε να πηγαίνει και στην μανούλα του για φαγητό:tongue:


vAICp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναστασία και Βάσω καλησπέρα!

σας ευχαριστώ πάρα πολύ

καλό βράδυ και θα τα λέμε...

και γω πιστεύω ότι στο τέλος θα τα καταφέρουμε...

:)

Καλό βράδυ θα σε περιμένουμε να μας λες τα νέα σου:D


vAICp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βασούλα έφυγες και εσύ? Αν και έχω αυξήσει την δόση των φαρμάκων δεν αισθάνομαι καμιά "ενόχληση" όπως όταν τα άρχισα...λες να τα έχει συνηθίσει ο οργανισμός μου και να μην αντιδρά?


vAICp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!

λοιπόν ακολούθησα κια γω αγωγή με DHEA αλλά δεν απέκτησα ποτέ τα ωάρια που θα ήταν ικανά να φέρουν αποτέλεσμα...

μόνο 2 ακόμη άκαρπες προσπάθειες στο ιστορικό μου...

και χρήμα χαμένο....

τώρα είμαι με δανεικά ωάρια... 3 υγιέστατα...

ελπίζω να είμαι τυχερή...

εσείς τι αποτέλεσμα βλέπετε??

έχετε προσπαθήσει καθόλου μετά την θεραπεία?


as1cMoe-M361200MDAwMDYxMmR8MDAwMjU3ZHxteSBwcmluY2VzcyBpcyA.gif
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!

λοιπόν ακολούθησα κια γω αγωγή με DHEA αλλά δεν απέκτησα ποτέ τα ωάρια που θα ήταν ικανά να φέρουν αποτέλεσμα...

μόνο 2 ακόμη άκαρπες προσπάθειες στο ιστορικό μου...

και χρήμα χαμένο....

τώρα είμαι με δανεικά ωάρια... 3 υγιέστατα...

ελπίζω να είμαι τυχερή...

εσείς τι αποτέλεσμα βλέπετε??

έχετε προσπαθήσει καθόλου μετά την θεραπεία?

Καλημέρα Χριστίνα.

Αν θέλεις μπορείς να μου πεις πόσο καιρό τα έπαιρνες και πόσα χάπια την ημέρα?


vAICp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...