Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγω δεν εχω παει...

Αληθεια να ρωτησω κατι??? Αν παρουμε πορτ μπεμπε, χρηαζομαστε και καλαθουνα??? Εγω ειχα σκοπο να μην παρω...

Θα εχω το πορτ μπεμπε. Την ιδια δουλεια δεν κανουν???

Νομίζω την ιδια δουλεια κανουν Μαριλενα μου, απλά ισως η καλαθουνα να χωραει για λιγο παραπανω το μπεμπεκι μεσα...θα έλεγα κι εγώ να πάρεις μόνο ένα από τα δύο.


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και γω βαριεμαι σημερα....και θα ειμαι και ολη μερα μονη μου!!! Θα χτυπησω ενεσεις μου φαινεται!!! Να χαμε τα μπεμπε μας τωρα σιγουρα θα βρισκαμε κατι να κανουμε!!! :P

Τοτε θα τρεχουμε σαν τρελες τα κιλακια να δεις για ποτε θα χαθουνε!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια συμφωνώ και εγώ για τα mothercare για την ποιότητα!!! γενικά όλα είναι πανάκριβα και μην ακούτε τις πωλήτριες-"σειρήνες"..... :wink:

Μαριλενάκι ακριβώς την ίδια δουλειά κάνουν. Δεν χρειάζεται να τα πάρεις και τα 2. Εμένα θα μου δώσει μια φίλη μου λίκνο οπότε θα κοιμόμαστε εκεί τα βράδια.

Και εγώ δεν κοιμάμαι καλά τα βράδια. δεν πειράζει γιατί δεν θα μας κακοφανεί μετά το ξενύχτι.... χααχαχαχα


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος το πορτ μπεμπε με την καλαθουνα ειναι το ιδιο πραγμα!! εγω εχω παρει πορτ μπεμπε και μαλιστα τους πρωτους μηνες σκεφτομαι να την κοιμιζω εκει γιατι η κουνια δεν γινεται να μπει μεσα στο δωματιο μας (δεν χωραει) ισως χρειαστει να παρω ενα καλυτερο στρωματακι ομως για να μην δημιουργησουμε προβλημα στην μεσουλα της!! αληθεια εσεις τι σκεφτεστε που θα τα κοιμιζετε τα μπεμπακια σας?

και εγω Μαργιουλα το βραδυ θα το εχω στο πορτ μπεμπε στα δωματιο μας για αρχη γινα μην ξυπναει και η Εφη μου μωρε ...

πηρα και στρωμα εξτρα για αυτο το ειχε προσφορα απο 20 ευρω 12 στα πρεναταλ!

σας λεω πηγα και οι τιμες σουπερ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι απο Κρητη ειμαι και δυστηχως σε μας εδω ειναι ποιο ακριβα ολα..Εκτος απο τους γιατρους αν εχω καταλαβει σωστα...

Μακαρι να χαθουν τα κιλακια γιατι αλλιως την βαψαμε!!!

Εγω εχω παραγγειλει μαζι με το καροτσι το πορτ μπεμπε και το καθισματακι αυτοκινητου για νεογεννητα, οποτε δεν θα παρω προς το παρον καλαθουνα.

Θα βαλω την κουνια στο δωματιο μας. Ευτυχως ειναι μεγαλοπο και νομιζω θα τα καταφερουμε. Αλλωστε τωρα μενουμε στο ενοικιο και πιστευω μεχρι αρχες του χρονου να φυγουμε, οποτε δεν θα φτιαξω εδω παιδικο δωματιο. Εχουμε βεβαια ενα εχτρα δωματιο αλλα το εχουμε κανει γραφειο-βοηθητικο και θα εχουμε προβλημα!!!

Αλλωστε πιστευω πως δεν αξιζει για λιγο καιρο..

Θελω να το συνηθησω να κοιμαται στο κρεβατι του απο την αρχη για να μαθει γιατι η αδερφη μου ειχε προβλημα με την καλαθουνα και ακομα εχει που ειναι 2 χρονων ο μικρος.. Αλλα ποτε δεν ξερουμε πως θα παει. Το πορτ μπεμπε θα το χρησιμοποιησω στις μαμαδες και σε φιλικα σπιτια για να κοιμαται. Αλλωστε θα ειναι και ποιο σκληρο και δεν ξερω αν τα βολευει..


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

οσο για τα mothercare ενα θα σας πω οι 3αδες που εχει ΤΕΛΕΙΕΣ!! Αυτα θα φορεσω στο μπεμπακι μου δεν εχουν παθει απολυτως τιποτα λες και τα αγορασα τωρα!!

τα εχω ολα ουδετερα λευκα πρασινακια κιτρινακια οποτε οκ!!

πηρα μονο ενα φορμακι καινουργιο πορτοκαλι βελουτε απο τα πρεναταλ 10 ευρω απο 22...

Link to comment
Share on other sites

και εγω Μαργιουλα το βραδυ θα το εχω στο πορτ μπεμπε στα δωματιο μας για αρχη γινα μην ξυπναει και η Εφη μου μωρε ...

πηρα και στρωμα εξτρα για αυτο το ειχε προσφορα απο 20 ευρω 12 στα πρεναταλ!

σας λεω πηγα και οι τιμες σουπερ!

τοτε αυτο πρεπει να επισκεφτουνε τα κοριτσακια απο Κρητη!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο Κρητη ειμαι και δυστηχως σε μας εδω ειναι ποιο ακριβα ολα..Εκτος απο τους γιατρους αν εχω καταλαβει σωστα...

Μακαρι να χαθουν τα κιλακια γιατι αλλιως την βαψαμε!!!

Εγω εχω παραγγειλει μαζι με το καροτσι το πορτ μπεμπε και το καθισματακι αυτοκινητου για νεογεννητα, οποτε δεν θα παρω προς το παρον καλαθουνα.

Θα βαλω την κουνια στο δωματιο μας. Ευτυχως ειναι μεγαλοπο και νομιζω θα τα καταφερουμε. Αλλωστε τωρα μενουμε στο ενοικιο και πιστευω μεχρι αρχες του χρονου να φυγουμε, οποτε δεν θα φτιαξω εδω παιδικο δωματιο. Εχουμε βεβαια ενα εχτρα δωματιο αλλα το εχουμε κανει γραφειο-βοηθητικο και θα εχουμε προβλημα!!!

Αλλωστε πιστευω πως δεν αξιζει για λιγο καιρο..

Θελω να το συνηθησω να κοιμαται στο κρεβατι του απο την αρχη για να μαθει γιατι η αδερφη μου ειχε προβλημα με την καλαθουνα και ακομα εχει που ειναι 2 χρονων ο μικρος.. Αλλα ποτε δεν ξερουμε πως θα παει. Το πορτ μπεμπε θα το χρησιμοποιησω στις μαμαδες και σε φιλικα σπιτια για να κοιμαται. Αλλωστε θα ειναι και ποιο σκληρο και δεν ξερω αν τα βολευει..

Μαριλενα αν παρεις στρωμα για το πορτ μπεμπε δεν υπαρχει θεμα!

εγω θα την κοιμιζω εκει για κανα 2 μηνο σιγουρα αν και η κουνια εννοειτε οτι θα ειναι στημενη φυσικα στο δωματιο το παιδικο και θα κοιματε τις υπολοιπες ωρες εκει......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαριλενα πηγαινε στα πρεναταλ! εχουν προσφορες τωρα!

πολυ καλες τιμες!

α και πορτ μπεμπε και καλαθουνα το ιδιο ακριβως!!

Αυριο πρεπει οποωσδηποτε να τα επισκεφτω!!!

κορίτσια συμφωνώ και εγώ για τα mothercare για την ποιότητα!!! γενικά όλα είναι πανάκριβα και μην ακούτε τις πωλήτριες-"σειρήνες"..... :wink:

Μαριλενάκι ακριβώς την ίδια δουλειά κάνουν. Δεν χρειάζεται να τα πάρεις και τα 2. Εμένα θα μου δώσει μια φίλη μου λίκνο οπότε θα κοιμόμαστε εκεί τα βράδια.

Και εγώ δεν κοιμάμαι καλά τα βράδια. δεν πειράζει γιατί δεν θα μας κακοφανεί μετά το ξενύχτι.... χααχαχαχα

Πολύ ωραιο ειναι και το λικνο!!! Και γλυκουτσικα!!!

Η φαση ειναι οτι μετα που θα πρεπει να ειμαστε ξυπνιες θα κουτουλαμε!!! :mrgreen:

και εγω Μαργιουλα το βραδυ θα το εχω στο πορτ μπεμπε στα δωματιο μας για αρχη γινα μην ξυπναει και η Εφη μου μωρε ...

πηρα και στρωμα εξτρα για αυτο το ειχε προσφορα απο 20 ευρω 12 στα πρεναταλ!

σας λεω πηγα και οι τιμες σουπερ!

Ε ναι για σενα ειναι διαφορετικα Μαρια αφου εχεις και τη μικρουλα..

Τα στωματακια κανουν για ολα τα πορτ μπεμπε??? Λες να παρω και γω?

Της Peg perego εχουμε παραγγειλει. Λογικα θα το εχουμε μεχρι τις 15 του μηνος..


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος το πορτ μπεμπε με την καλαθουνα ειναι το ιδιο πραγμα!! εγω εχω παρει πορτ μπεμπε και μαλιστα τους πρωτους μηνες σκεφτομαι να την κοιμιζω εκει γιατι η κουνια δεν γινεται να μπει μεσα στο δωματιο μας (δεν χωραει) ισως χρειαστει να παρω ενα καλυτερο στρωματακι ομως για να μην δημιουργησουμε προβλημα στην μεσουλα της!! αληθεια εσεις τι σκεφτεστε που θα τα κοιμιζετε τα μπεμπακια σας?

Εγώ λέω να πάρω καλαθούνα για τους 2-3 πρωτους μηνες...


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

οσο για τα mothercare ενα θα σας πω οι 3αδες που εχει ΤΕΛΕΙΕΣ!! Αυτα θα φορεσω στο μπεμπακι μου δεν εχουν παθει απολυτως τιποτα λες και τα αγορασα τωρα!!

τα εχω ολα ουδετερα λευκα πρασινακια κιτρινακια οποτε οκ!!

πηρα μονο ενα φορμακι καινουργιο πορτοκαλι βελουτε απο τα πρεναταλ 10 ευρω απο 22...

Αχ αχ θελω να παω τωρα!!! Και δεν εχω μεταφορικο!!! :evil:

Υπομονη μεχρι αυριο!!!

Ειχε τιποτα Χριστουγεννιατικα φορμακια η ακομα δεν εχουν φερει??? :mrgreen:


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

το στρωμα για το πορτ μπεμπε κανει σε ολες τις μαρκες!

οσο για το ξενυχτι ενα θα σας πω μελανιες σε ολα τα ποδια μου ειχα στην Εφη γιατι πηγα και για δουλεια οταν ηταν 2 μηνων οποτε πολυ ζορι!

τωρα θα παρω το εξαμηνο ομως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...