Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

μέχρι να βρεθούν άλλες κοπέλες ας μιλάμε εμείς βρε κορίτσια! Λίγες και καλές, ε; Λοιπόοοοον, πως σας φαίνονται οι γειτονικές περιοχές μας; Εμένα μου αρέσει εδώ γιατί αν και είμαστε στο κέντρο της Αθήνας είμαστε ήσυχα. Επίσης, έχουμε απ'όλα τα μαγαζιά.


7nKAp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας. Είμαι από Κορυδαλλό και θα ήθελα εσείς οι "ντόπιες" να μου πείτε όποια τυχαίνει να ξέρει για τα ιδιωτικά σχολεία Αυγουλέα - Λιναρδάκη στο Περιστέρι και Νέα Παιδεία στο Χαϊδάρι, αν ξέρετε τίποτα πληροφορίες για το αν αξίζει να πάει κανείς εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες...ειμαι η Μαριανθη απο Περιστερι και εχω εναν μπεμπουλη 30 ημερων...μενω πολυ κοντα στην Αυγουλεα και εχω ακουσει γενικα καλα λογια...ειναι οργανωμενοι και επαγγελματιες!!!Προσωπικη εμπειρια δεν εχω...εχω ακουσει επισης οτι ειναι ακριβοι...καλυτερα πηγαινε να ρωτησεις απο κοντα να δεις και τους χωρους.Απο κοντα θα καταλαβεις καλυτερα..οι μανουλες παντα καταλαβαινουν, εχουν ενστικτο.


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες..εγω μενω κοντα στην Παναγιτσα στον Κολωνο ορια Δημου Αθηναιων και Περιστεριου αλλα εγγεγραμμενη δημοτης Περιστεριου..ελπιζω να πιανομαι για την παρεα σας..

εχω μια κορουλα 10,5 μηνων και θηλαζουμε ακομη παραλληλα με τις στερεες. Αυτη η περιοδος ειναι απο τις αγαπημενες μου μιας και εχει αρχισει να επικοινωνει πιο αποτελεσματικα και να κανει νεα εντυπωσιακα πραγματα..

Link to comment
Share on other sites

μέχρι να βρεθούν άλλες κοπέλες ας μιλάμε εμείς βρε κορίτσια! Λίγες και καλές, ε; Λοιπόοοοον, πως σας φαίνονται οι γειτονικές περιοχές μας; Εμένα μου αρέσει εδώ γιατί αν και είμαστε στο κέντρο της Αθήνας είμαστε ήσυχα. Επίσης, έχουμε απ'όλα τα μαγαζιά.

συμφωνω!!!!!!!ο κολωνος ειναι κεντρο αποκεντρο και το περιστερι ακομα καλυτερα.μπορεις να βρεις τα παντα και ειναι κοντα στην αθηνα,στην εθνικη στο village για τα μικρα.....και τα μεγαλα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια, εγώ μεγάλωσα Περιστέρι και ήρθα Ίλιον όταν παντρεύτηκα. Πειράζει να το έχω δίπορτο? Να γράφω και στο "Περιστέρι-Χαϊδάρι" και στο "Ίλιον-Πετρούπολη" ???? αχαχαχαχαχαχ :tongue::tongue::tongue:


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

βρε βρε μεγαλωσε η παρεα μας και δε το προσεξα!!!!

Λοιπόν εχουμε και λεμε:

pasxalitsa δυστυχως δεν ειμαι ντοπια και δεν ξερω καλα την περιοχή. Και γω τωρα τελευταία την έμαθα κάνοντας βόλτα τη μικρή. Μετακομίσαμε πέρσι.

prosperus όντως αυτή η εποχή είναι από τις καλύτερες μέχρι στιγμή..... είναι πολύ γλυκιά! Πριν μέρες ήμουν συνεχεια με τη ψηφιακη και εβγαζα τη μικρή φωτογραφιες. Η μικρη εκανε αυτο η μικρη εκανε το αλλο..... ασε ασε!!!

alikoula μεγαλο αβανταζ η εθνικη να ειναι διπλα.... μεγαλη εξυπηρετηση...

sofia κανενα προβλημα βρε.... όλοι οι καλοι χωρανε!!!


7nKAp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πριν μέρες ήμουν συνεχεια με τη ψηφιακη και εβγαζα τη μικρή φωτογραφιες. Η μικρη εκανε αυτο η μικρη εκανε το αλλο..... ασε ασε!!!

Βρε πάλι καλά που υπάρχουν και οι ψηφιακές πλέον, αλλιώς θα ξοδεύαμε όλα μας τα λεφτά στα φίλμ!!!!

Καλημέρα σας!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις ορεξη που την εχω μεσα στο μαυρο χαραμα αλλα απορω..ο Δημος Περιστεριου εχει κανενα καλο προγραμμα για τις γιορτες (εκδηλωσεις δηλαδη?)..ισως ειναι ωραια να βρεθουμε εκει οι μαμαδες με τα μικρα μας..εφοσον μπορουμε και δεν μας κυνηγαει καμια γριπη..

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα...θα το παιζω και γω σαν τη Σοφια σε διπλό ταμπλο "ιλιον -πετρουπολη" και "περιστερι-χαιδαρι" μιας και μενω στα συνορα ιλιον με περιστερι. Και γω σχετικα κοντα στην Αυγουλεα που λενε οτι ειναι απο τα καλα της περιοχης. Ας ελπισουμε οτι ο Δημος Περιστεριου θα εχει παρομοιες εκδηλωσεις με περυσι. Με καρουζελ, παγοδρομιο και δραστηριοτητες για λιγο μεγαλυτερα παιδια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...