Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια τι κανετε εσεις και τα μπεμπακια σας???

Εμεις πηγαμε χθες γιατρο, η μικρουλα ολα καλα,ηταν και γυρισμενη ειδαμε φατσουλα κουναγιε χερακια ποδαρακια μια τρελα....

Βαρος δεν ξερω λογο δημοσιου δεν εχουν τον υπερηχο που δειχνει, ειναι ο απλος!!!

Τελος Δεκεμβρη θα γεννησω κιολας, 28 με 30 συγκεκριμενα!!!

Ανυπομονω για αυτην την στιγμη που θα αντικρισω το κοριτσακι μου...!!!

Αντε με το καλο ολες μας...

Σημερα εχει το μενου φασολακια..

Εχω και πληντυρια σημερα..ουφφ βαριεμαι βρε παιδι μου αμαν αυτες οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε...

Τελος του μηνα θα παω και για ψωνια και γιαυτο περιμενω πως και πως..εσεις εχετε κανει ψωνια για τα αγγελουδια σας????


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ρεγγίνα άστα να πάνε...ακόμα αυτό το μπούκωμα δ λέει να φύγει και μου έμειναν κτ κατάλοιπα στο βήχα! Με βλέπω να με πάει έτσι&η άλλη βδομάδα!

Κουτσούνι τέλος Δεκέμβρη???? Πωπω...τίποτα δ έμεινε!!!! Θα περάσει ο καιρός και δ θα το καταλάβεις! Απο ψώνια θα βγώ απο βδομάδα για συμπληρώματα(2 φορμάκια- 4-5 φανελάκια) γτ έχω απο τον μεγάλο μ για τους πρώτους 2 μήνες...μετά βλέπουμε!

Απο φαγητό, μαζέματα...κουνουπίδι γιαχνί και τραχανά με κοτόπουλο...έχουμε επιλογές! &εγώ θα βάλω πλυντήριο...έχει καλή μέρα ακόμα και είναι ευκαιρία! Τ'αποτελέσματα θα τα πάρω απο Δευτέρα γτ είναι κλειστό σήμερα το ιατρείο!


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου περαστικά...

Κουτσούνι με το καλό.... συγκινήθηκα να ξέρεις μόλις διάβασα το μήνυμα σου... με έχει πιάσει τις τελευταίες μέρες κ συγκινούμαι με όλα... μόλις διάβασα για το κοριτσάκι σου και για την ημερομηνία με έπιασε συγκίνηση....

Jo εγώ καμπύλη όχι ακόμα.... Δευτέρα έχω Β και 21 γιατρό οπότε υπολογίζω τέλος του μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια καλά αποτελέσματα σε οποίες κάνουν καμπύλη σήμερα..

Την Τετάρτη 14 Οκτωβρίου έχουμε επίσκεψη στον γιατρό 9 η ώρα νταν το πρωί :)

Παρήγγειλα και το βιβλίο της Άννα πατσουρου από την μανούλα θηλασμος μια υπέροχη σχέση η εμπειρία. Θα το ψάξει να το βρει και όλα καλά ο μπεμπης κλωτσαει κάθε μέρα και ειδικά όταν ακούει την φωνή του μπαμπά του ❤💕💓💜


texlp1.png

Σ αγαπάω μπεμπη μου...

2938907x3jgvg2top.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρεγγίνα, ούτε εγώ καμπύλη, σε 1 μήνα θα την κάνω, έχω πολύ ακόμα!

Αλλά έκανε κι η φτας και το φουντούκι!

Κουτσούνι, με το καλό η μπέμπα, 2 μήνες μόνο, χριστουγεννιάτικο μωράκι!

Εγώ έχω ξετρελαθεί με τη μπεμπούλα της φίλης μου, είναι πολύ αγγελάκι και κουκλάκι κι ο μπέμπης μου κλωτσάει συνέχεια όταν πηγαίνω!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

καλα αποτελεσματα μαρακι κ περαστικα σου! κ περιμενουμε νεα απο φουντουκι κ φτας...

αχ κουτσουνι τι τελεια ημερομηνια!!!σουπερ θα ειναι μεσα στα χριστουγεννα!!!

τανιου στο μπαμπα του,ε???τι γλυκουλικο!

τζο πηρε χαμπαρι την φιλεναδα του κ κανει κολπα απο τωρα?

εγω δεν ξερω τι εχω παθει, ειμαι πολυ υποτονικη ολη μερα κοιμαμαι κ γενικα δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.

πολλα φιλια σε ολες!


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου

Κ γω σημερα πλακωσα δουλειες πλυντηρια κτλ κτλ η αλη θεια κουραδτηκα

Σημερα μερα καμπυλης

?καλη επιτυχια

Μαρακι ρωτα να παρεις τπτ φυτικο για το βηχα απο βδομ θα σαι καλυτερα

Ο καιρος δε βοηθαει καθολου

Αντε εχουμε κ σκ μπροσρα μας

Εγω κοριρσια μαλλον πρωτη βδομ του γεναρη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από την βροχερή Λάρισα!!!

Κουτσουνι μου Εσύ κοντευεις!!! Τίποτα δεν έμεινε...

Μαράκι περαστικά βρε κορίτσι μου σε πήρε πολύ από κάτω...

Αστερακι κ Εγώ Έτσι ημουν Μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα...ξεκουράσου...

Εμένα με πονάει η μέση μου τώρα...απ το ένα στο άλλο..

Σιγά σιγά μου φαίνεται θα αρχίζω να στρωνω...έχει κρύο...


wyEhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!! Περαστικα!!! Ειναι παλιοκαιρος....

Εγω κοριτσια εκει που λεω οτι ηρεμω απο πονους και αιματα κατι αλλο με πιανει..

Εχω 5 μερες με ψιλοενοχλουσαν τα νεφρα...κυριως το δεξι..εχτες το μεσημερι με επιασε παρα πολυ..ανεκτικος δε λεω αλλα εκει το σημειο ειναι περιεργος ο πονος...και επειδη φοβηθηκα μην παθω κολικο νεφρου(παθαινω ευκολα) πηγα ουρολογο και μετα γυναικολογο...η διαγνωση του ουρολογου ειναι διαταση νεφρου...το μωρακι μου μου το ζουλαει και ποναω...

Μετα πηγα στο γυναικολογο μου ειπε ειναι συχνο φαινομενο και μπορει να επειδινοθει κιολας...αυτο σημενει και περισσοτερο πονο...δεν μπορουμε να κανουμε τπτ.. Υπομονη μεχρι να γεννησω....εχω δρομο μπροστα μου!!! Μου εδωσε να περνω spasmoapotel. .για οταν δεν αντεχω τον πονο....


Dyvnp3.png?hpEKGhcfk3Rzp3.png

SmrGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα τζινακι

Το παθαινα στο πρωτο μου το παθαινω κ τωρα

Με δυο μπσκοπαν η σπασμοαποτελ περναει

Ξερω τους πονους κ σε καταλαβαινω αλλα ευτυχως ειναι τγς εγκυμοσυνης

Να ξεκουραζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμάς! Φθινοπωρινή μέρα σήμερα και δ έχω όρεξη για τπτ!

Τζινάκι περάστικά...τι τραβάς ρε κορίτσι και εσύ...κάνε υπομονή και τα διδυμάκια σου θα σε αποζημιώσουν!

Εμμάκι όντως με πήρε πολύ αλλά άρχισα να στρώνω σιγά-σιγά...επιτέλους!

Ρόουζ πόσο είναι το 1ο σου παιδάκι????


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πως ειστε τσουπρες... εχω 2 μερες να μπω στο καφε.... μας κατεστρεψε το φβ.... Τζινακι υπομονη!!!! Εσυ εχεις και 2 οποτε ζοριζεσαι και παραπανω.

Μαρακι βγηκε η καμπυλη;;; εγω εχω την Δευτερα και σκεφτομαι το 12ωρο που πρεπει να ειμαι νηστικη και φρικαρω.....

Αστερακι ειναι και ο καιρος λιγο παραξενος... Ισως αυτο σε πιανει.... Αντε να ανεβαινουμε κοριτσιαααα.... 2 μηνες μεινανε και θα εχουμε τις πρωτες γεννες!!!!!!


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...