Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμένα, καλή χρονιά , με υγεία, και με το καλό να έρθουν τα νέα μωράκια, καλή δύναμη κ καλή γέννα σε όλες ...

Εγώ είμαι η άνια, έχω ήδη έναν παίδαρο 21 μηνών κ μέχρι 6 Απριλίου περιμένουμε και τον δεύτερο. Θα γεννήσω στο Αλεξανδρα όπως και τον Άγγελο .

Διάβασα λίγο τα νέα σας , φυσικά δεν έχω ακόμα καταφέρει να σας μάθω όλες απ΄ εξω αλλα αμα μας θέλετε στη παρέα σας θα τα καταφέρω :P

Φιλάκια πολλά

Καλησπέρα Ανια:P

Να σου ζήσει ο γιόκας και με το καλο και ο δεύτερος !!!!

Κι εγω στο Αλεξάνδρα , θα γεννήσω:P


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλως ηρθες απ οτι βλεπω καινουρια και στο φορουμ ε? με το καλο να ερθει το κοριτσι σου εχεις αλλα παιδια? πως σε λενε ?

Σ' ευχαριστώ katval! Ράνια λέγομαι. Μπαίνω εδώ και λίγο καιρό στο parents, αλλά στο cafe χθες γράφτηκα. Είναι το πρώτο μου παιδί!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Είμαι η Μαρία, έχω μία κορη 2 1/2 χρονών και τώρα περιμένουμε αγοράκι! Έχω πητ 5/5 και γεννάω στο Ρεα. Η εγκυμοσύνη μου δεν είναι πολύ καλή, είμαι συνήθως ξάπλα(έχω συσπάσεις) αλλά οκ, συνηθισμένη γιατί και στο Ευάκι μου έτσι ήμουν..Έχω κάνει β επιπέδου η οποία έδειξε μικρού βαθμού υδρονέφρωση αλλά ο γιατρός ήταν τελείως καθησυχαστικός..Σήμερα θα πάω πάλι να δούμε το νινί!

Πριν 3 περίπου χρόνια λοιπόν ανακάλυψα το πάρεντς, όταν ήμουν έγκυος..με κάποιες κοπέλες μιλούσαμε στάνταρ σε διάφορα θέματα που ανοίγαμε μέχρι που γεννήσαμε. Εκεί ψιλοχαθήκαμε και άνοιξα ένα θέμα με τίτλο ''μανούλες Μαιου-Ιουνίου τα νέα σας'' προκειμένου να της ξαναβρω.Της βρήκα και ήρθαν και άλλες κοπέλες πολλές και γίναμε μια μεγάλη παρέα! Κάπως έτσι λοιπόν ακολούθησαν και άλλες κοπέλες ανάλογα με τους μήνες και έτσι έγιναν τα καφέ ανά ηλικία! :mrgreen: Είναι πολυ όμορφο να μοιράζεσαι τις ίδιες αγωνίες κι ας διαφωνείς καμιά φορά..

Με το καλό λοιπόν να έρθουν τα μωράκια μας! Ελπίζω να καταφέρω να σας γράφω μιας και όπως σας είπα είμαι ξάπλα και δεν πολυκάθομαι στον υπολογιστή..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Μετα απο προτροπη της Αννουλας 25 ειπα και εγω να μπω στην παρεα σας!!!

Με λενε Χριστινα ειμαι 25 και περιμενω το πρωτο μου μπεμπακι το οποιο ειναι αγορακι!! Εχω ΠΗΤ 18/05 και σημερα θα παμε με τον αντρουλη μου για την Β' επιπεδου. Θα γεννησω στο Λητω. Πολυ χαιρομαι που σας βρηκα!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!Εγώ είμαι η Julie που έχω την ίδια ΠΗΤ με την Άννα μας!!!!Περιμένω το πρώτο μου παιδάκι που είναι κοριτσάκι!!!!!Έχουμε κάνει β επιπέδου και όλα φάνηκαν οκ!Εγώ θα γεννήσω στο Μητέρα, καθώς εκεί είναι ο γιατρός μου.


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Μετα απο προτροπη της Αννουλας ειπα και εγω να μπω στην παρεα σας!!!

Με λενε Χριστινα ειμαι 25 και περιμενω το πρωτο μου μπεμπακι το οποιο ειναι αγορακι!! Εχω ΠΗΤ 18/05 και σημερα θα παμε με τον αντρουλη για την Β' επιπεδου. Θα γεννησω στο Λητω. Πολυ χαιρομαι που σας βρηκα!:D

Καλή επιτυχία στην β επιπέδου σήμερα Χριστίνα μου!!!Όλα θα πάνε σούπερ και θα χαρείς να βλεπεις το μπεμπάκι σου!!!!!;)


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή επιτυχία στην β επιπέδου σήμερα Χριστίνα μου!!!Όλα θα πάνε σούπερ και θα χαρείς να βλεπεις το μπεμπάκι σου!!!!!;)

Σ' ευχαριστω παρα πολυ Julie μου να σαι καλα και με το καλο να υποδεχτεις την μπεμπουλα σου:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να σας καλως ορισω και εσας και με το καλο τα παιδακια σας ωραια να μεγαλωνει η παρεα μας να τα λεμε !!

Καλως σας βρηκαμεεεε!!!!!:D:D και με το καλο να υποδεχτουμε ολες τα μπεμπακια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και να καλωσορισω ολα τα καινουρια κοριτσακια βλεπω μαζευτικαμε αρκετες!!!!Θα ανανεωσω και τον πινακα αλλα το απογευμα γιατι μολις γυρησα απο τον γιατρο και φευγω για σουπερ....

Λοιπον καναμε το β επιπεδου και η μικρη ειναι μια χαρα ειμαστε 546 γρ. Ολοκληρη κοπελα....χαχαχαχαχα Περιμενουμε και τα δικα σας νεα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

καλώς βρεθηκαμε όλες, εύχομαι εύκολες γέννες κ τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες κ κυρίως στα κοριτσάκια που περνάνε κάπως δύσκολα όπως διαβάζω, εύχομαι όλα να πάνε καλά, υπομονή κ κουράγιο άλλωστε πλησιάζουμε στο τέλος !!!

Κιττυ , ποιον γιατρό έχεις στο Αλεξάνδρα;

Και εγώ έχω κάνει ήδη το β επιπέδου κ το μεγάλο βάσανο την καμπύλη ζαχαρου , όλα καλά ευτυχώς, αν κ τρώω ένα ζαχαροπλαστείο κάθε μέρα :mrgreen:

Στις 14 Φλεβάρη έχω κλείσει για το doppler.

Καλά αποτελέσματα στις μανούλες που κάνουν σήμερα β επιπέδου, περιμένουμε νέα


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

1.KLiMT πητ 6/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

2.. ania πητ 6/4 αγοτι γενναει στο Αλεξανδρα

3.Pola πητ 16/4 αγορι γενναει στο Μητερα

4.Κιττυ πητ 18/4 αγορι γενναει στο Αλεξανδρα

5.ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ πητ 21/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

6.arma πητ 5/5 αγορι γενναει στο Ρεα

7.Katval πητ 7/5 αγορι γενναει στην Ροδο

8.Αννα25 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Γαια

9.julie8 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Μητερα

10.Cristinaki πητ 18/5 αγορι γενναει στο Λητω

Ετοιμος ο καινουριος μας πινακας αντε να βαλουμε και αλλες συντομα!!!Ολες να εχουμε υπεροχες εγκυμοσυνες και ευκολες γεννες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...