Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Κορίτσια, πήγα σήμερα στο Hondo για νά πάρω την προσφορά στις Always -70% στη δεύτερη συσκευασία και δεν είχαν προιόν!

Πήγα στην Ομόνοια και στην Ιπποκράτους και δεν είχαν τπτ!!!!

Επίσης και ξυραφάκια γυναικεία που κοίταξα να πάρω (νομίζω τα λένε venus) δεν είχε, παρόλο που είχαν προσφορά!

Τί κανουν αυτά τα καταστήματα πάνε για κλείσιμο?Βγάζουν προσφορά και δεν είχαν τπτ...Πολύ περίεργο! Και νόμιζα οτι ο Χόντος ειναι δυνατός και θα άντεχε την κριση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια, πήγα σήμερα στο Hondo για νά πάρω την προσφορά στις Always -70% στη δεύτερη συσκευασία και δεν είχαν προιόν!

Πήγα στην Ομόνοια και στην Ιπποκράτους και δεν είχαν τπτ!!!!

Επίσης και ξυραφάκια γυναικεία που κοίταξα να πάρω (νομίζω τα λένε venus) δεν είχε, παρόλο που είχαν προσφορά!

Τί κανουν αυτά τα καταστήματα πάνε για κλείσιμο?Βγάζουν προσφορά και δεν είχαν τπτ...Πολύ περίεργο! Και νόμιζα οτι ο Χόντος ειναι δυνατός και θα άντεχε την κριση!

Και στην πολη μου που πηγα τις προαλλες, εψαχνα για αρωματα και δεν ειχε τιποτα απ'όσα ζητουσα. Σαν να μην ειχαν εμπορευμα μου φανηκε.

Σχετικα με παμπερς sta 3b εχει τις active fit στα εντεκα ευρω. Περιεχει 50 τεμαχια ανεξαρτητως μεγεθους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηγα σκλαβενιτη στην περιοχη μου και δεν ειχε μπειμπιλινο σε προσφορα :(....Gια οσες παιρνετε λιμπερο τα ειχε 12,40την οικ.συσκευασια

Άνοιξε σκλαβενίτης στο Καματερο(καλα ο χαμος γίνεται-ούτε πόλεμο να είχαμε) και ειχε babylino με -6ευρω και μαζί με το κουπονι των -4ευρω, τις πήρα 5,30την οικονομική συσκευασία. Επίσης είχε και τις libero 12,40 και πολλα αλλα 1+1:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε σκλαβενίτης στο Καματερο(καλα ο χαμος γίνεται-ούτε πόλεμο να είχαμε) και ειχε babylino με -6ευρω και μαζί με το κουπονι των -4ευρω, τις πήρα 5,30την οικονομική συσκευασία. Επίσης είχε και τις libero 12,40 και πολλα αλλα 1+1:tongue::tongue::tongue:

Την εχουν και σε αλλα σουπερμαρκετ Σκλαβενιτη αυτη την προσφορα στα babylino?

Link to comment
Share on other sites

Το market in στην Ηλιούπολη (Αρχιμήδους) έχει βάλει κάτι παλιές συσκευασίες babylino ν3 τα 62 τεμάχια 9.9ε. Και τα παλιότερα pampers active baby n3 (52τμχ?)νομίζω 9.9ε κι αυτά. Κάπου τα ανακάλυψαν τελευταία τεμάχια στις αποθήκες φαίνεται.

έντιτ...ψάχνοντάς το, κατά Ινδία μεριά βρήκα τα active baby και στα 3bmarket. Είναι πάντως τα ίδια με τα baby dry.

Link to comment
Share on other sites

Την εχουν και σε αλλα σουπερμαρκετ Σκλαβενιτη αυτη την προσφορα στα babylino?

δυστυχως οχι μιλησα με κεντρικα του Σκλαβενιτη, στο Καματερο ειναι λογου εγκαινιων για αυτο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο Μασουτη εχει μεχρι το Σαββατο τα 5 λιτρα λαδι αλτις κλασικο στα 14,80 και δεχεται κουπονι των 5 ευρω που θα βρειτε εδω. :D

Παρομοιως θα παρετε στα 7,90 το κλασικο σκιπ 70 μεζουρες με το κουπονι των 3 ευρω.

με αγορες 30 ευρω συνολικα σε προίοντα unilever επιστροφη 6 ευρω για οποιαδηποτε αγορα στον Μασουτη μεχρι το Σαββατο.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα από τα H&Μ γιατί ψάχνω για ρούχα εγκυμοσύνης και για αγορές από 25 ευρώ και πάνω δίνουν δωροεπιταγή 5 ευρώ που εξαργυρώνεται από 7-21 Απριλίου. Αν είναι δηλ. να ψωνίσει κανείς ούτως ή άλλως μπορεί να το κάνει τώρα...


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη!!!

Ειχα παει στο Σκλαβενιτι και ειχε μονο τα βρακακια up and go , babylino -2 ευρω μαζι με το κουπονι -2,50 κατι ειναι κ αυτο! Ειχε κ στα λιπμερο νομιζω -2 (αν δν κανω λαθος) κ στα παμπερς Τιποτα... μιλαμε για το σκλαβενιτι στο Κερατσινι...Αυταααα

Καλα να περασετε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...