Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα φίλες μου...σήμερα περιμένω το μαναράκι μου...από την Παρασκευή το βράδυ είναι στο χωριό και σήμερα θα έρθει.

Όσο για την φίλη μου την Παρασκευή την είδα πρώτη φορά μετά το ατύχημα...και το Σάββατο που πήγαμε ξανά κατέβηκε κάτω στην καφετέρια και είμασταν 3 ώρες μαζί :wink: Σήμερα περιμένει τα αποτελέσματα από την καλλιέργεια που της κάνανε (της πήραν ένα κομμάτι από το χέρι) κι αν δεν υπάρχει κάποιο μικρόβιο θα μπορέσει να πάει στο σπίτι της. Σε λίγο θα πάρω τηλ. να μάθω!

Μαράκι μου χαίρομαι που επιστρέψατε αλλά πολύ περισσότερο που περάσατε τόσο όμορφα. Μακάρι να ξαναπάτε για λίγες μέρες να το χαρείτε!

Βικάκι μου πολύ θλιβερό αυτό για τον φίλο σας :( όσο για την δουλειά εγώ στο είπα κι άλλη φορά "μην κάνεις τίποτα" αι στο καλό τους!!!!!!!!

Συμπεθερούλα μου τι να πω για την μανούλα σου...έπεσε η ψυχολογία της λόγω της ίωσης; Από εκεί ξεκίνησαν όλα;

Λαμπρινούκο λιώσατε στις βροχές στην Γερμανία ε;;;;;;;;;;; Μου τα λέει και η μαμά μου!

Ιωάννα μου με το καλό να πάτε να πάρετε το αγοράκι σας...άντε πέρασε ο καιρός!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αντε σιγα σιγα παιρνει ζωη ξανα το καφε μας ..

Βικακι πολυ στεναχωρηθηκα ..τοσο νεος ανθρωπος..

Βροχες εμεις εχουμε να δουμε ποοοοοολυ καιρο ...απο την αλλη η μανα μου στην Αρτα εχουν μουλιασει απο το νερο ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας τσουπρες!

Ολα καλα?

Γυρισαμε και εμεις μιας και ειχαμε βαφτιση εχθες και..θα ξαναφυγουμε για λιγο, πρωτα ο Θεος, γιατι εγω εχω γριπη.

Το αγορι μου ευτυχως ακμαιοτατο.

Θα ξαναρθω το μεσημερι γιατι τωρα μαζευωωωω.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Φωτεινή μου στην Αθήνα δυστυχώς. Κατσαρίδες βλέπω και στο χωριό αλλά εκεί το έχω συνηθίσει και ευτυχώς δεν έχω βρει ποτέ σε ντουλάπια και τέτοια. Άσε που εκεί ψεκάζουμε παντα όταν φεύγουμε. Εδώ στην Αθήνα έχουμε ένα βρωμοοικόπεδο δίπλα, έχουμε φωνάξει 100 φορες το υγειονομικό να το καθαρίσει, γίνεται της μουρλής από τη βρώμα και δεν έρχεται κανείς. Και ούτε μπoρούμε να βρουμε τον ιδιωκτήτη, ούτε να μπουμε να το καθαρίσουμε εμείς μπορούμε γιατί είναι φραγμένο. Από εκεί λοιπόν φεύγουν διάφορα και μάλλον μπήκε από την πόρτα του σπιτιού(είμαστε ισόγειο) που έχει μια ανοιχτή χαραμάδα. Άστα σου λέω έχω σιχαθεί τη ζωή μου. Ελπίζω μόνο να μην υπάρχει και mickey mouse...

Αλεξάνδρα μου με το καλό να υποδεχτείς τον γιόκα σου! Εύχομαι να μην έχει κανένα μικρόβιο η φίλη σου και να επιστρέψει γρηγορα σπιτάκι της!

Ριτάκι περαστικά βρε παιδί μου! Που την άρπαξες? Μήπως κοιμάσαι με λίγα ρούχα???:tongue:;)

Άντε ελπίζω να είναι κάτι ελαφρύ και το σημαντικότερο να την γλιτώσει ο Γρηγόρης. Καλή συνέχεια!

Βικάκι δεν ξέρω αν μπορείς να ανεβ'άσεις αρχείο ήχουν εδώ..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αμάν βρε μαράκι μου με τις κατσαρίδες μπρρρρρρρρρρρρρρρ...δεν μπορώ τέτοια πράγματα α πα πα πα πα ...γιαυτό τον λόγο την άνοιξη φώναξα έναν κύριο που ασχολείται με τέτοια και μου έβαλε σε όλα τα ντουλάπια σε όλο το σπίτι ένα υγρό που δεν αφήνει τις κατσαρίδες να εμφανιστούν και ησύχασε το κεφαλάκι μου!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτάκι περαστικά βρε παιδί μου! Που την άρπαξες? Μήπως κοιμάσαι με λίγα ρούχα???:tongue:;)

ναι καλε που το καταλαβες?:tongue::tongue:

Τρομαρα μου μου για τετοια ειμαι???

Ξερω και εγω που την αρπαξα?Και ειναι γριπη ,γριπη η λεγομενη εποχικη με πονους στα κοκκαλα και πυρετο.Ο μικρος μαλλον την εχει γλιτωσει διοτι ειμαι απο την Παρασκευη το βραδυ ετσι οποτε ισως να ειχε εκδηλωθει εως τωρα αν ειχε κολλησει...

Οσο για κατσαριδες μονο μια ειναι η λυση:ενα αοσμο τζελ που στο βαζουν σε σημεια τετοια οπως μεσα στους μεντεσεδες απο ντουλαπια,γωνιες κτλ και μενει εκει για καμποσο καιρο.Δεν ενοχλει πουθενα και ειναι η μοναδικη λυση .

Δωσε το 50αρικο και θα γλιτωσεις διοτι δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα ποτε δεν ειναι μονο μια η κατσαριδα και το ψεκασμα δεν κανει τιποτα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαργαριτακι αστα αυτα....μαλλον ακολουθεις την συμβουλη μου για το καλοκαιρι ..λιγο κρασι λιγο θαλασσο και το αγορι μου ..ε και πανω στο ξελογιασμα μου αρρωστησες ...

κατσαριδες ...μπρρρρ....


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οσο για κατσαριδες μονο μια ειναι η λυση:ενα αοσμο τζελ που στο βαζουν σε σημεια τετοια οπως μεσα στους μεντεσεδες απο ντουλαπια,γωνιες κτλ και μενει εκει για καμποσο καιρο.Δεν ενοχλει πουθενα και ειναι η μοναδικη λυση .

Δωσε το 50αρικο και θα γλιτωσεις διοτι δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα ποτε δεν ειναι μονο μια η κατσαριδα και το ψεκασμα δεν κανει τιποτα.

αυτό έκανα κι εγώ!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπαρχει και στα φαρμακεια Μαρακι ειναι ενα σωληναριο που κοστιζει 25-30 ευρω αλλα εγω ειχα φωναξει ανθρωπο (αν θες σου λεω)αφενος γιατι αυτοι ξερουν που το βαζουν και ειναι ασφαλες και αφαιτερου διοτι εγω δεν ηθελα και δεν διακινδυνευα να το πιασουμε για να το βαλουμε εμεις.

Με 50 ευρω λοιπον ξενοιαζεις.

Εγω πριν καιρο ειχα παθει μεγαλη νηλα με κατι μικρες ψιλες κατσαριδουλες μπρρρρ και μιλαμε τωρα για καινουργιο σπιτι και καινουργια κουζινα.Μου ειπαν λοιπον οι ειδικοι οτι αυτα ερχονται στα σπιτια μας απο τις σακουλες του σ/μ αν τις φυλαμε(εγω ναι) ή απο πακετα οσπρια κτλ...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως τα κοριτσια απο τις διακοπές!!!

Τι κανετε??

Σούλα περαστικα και πάλι και ευχομαι γρηγορα για να ηρεμησει και η μανουλα σου!Πανικοβλήθηκε με τοσα που ακούγονται, αλλα νομιζω αν ο γιατρος της την καθησυχασε δεν εχει λόγο να φοβαται..Ειναι φορεας ή ασθενης??Ειναι επιβεβαιωμενο οτι προκειται για τον ιο??Προσπαθησε να της εξηγησεις οτι δεν υπαρχει κανενας κινδυνος και να ειναι ηρεμη για να αναρρωσει πιο γρηγορα...

Μαρια για τις κατσαριδες να πάρεις και κτ φωλιες που κυκλοφορουν στο εμποριο, αοσμες και πολύ αποτελεσματικες

Ριτα περαστικα σου!!Πολλα μπανακια και πουντιασες...

Φωτεινη εκμεταλλευσου το χρονο που σου εμεινε και ξεκουρασου λίγο..Η μικρη θα ειναι εκει και απο βδομαδα θα ειστε πάλι οι κολλητουλες!!!

Βικυ δεν πολυκαταλαβα , τι εγινε στη δουλεια??

Συλλυπητηρια και για τον φιλο σας, πολύ κριμα το παλικαρι...:(:(

Ιωαννα του λειψατε του Χρηστακη.Ξεκουρασου και εσυ αυτη τη βδομαδα όσο μπορεις..

Λαμπρινη καλές βροχερες βολτες!!Θελω κι εγω βροχηηη...Μου αρεσει τόσοοο και πλέον αυτη τη ζεστη τη βαρεθηκα!!

Αλεξανδρα καλώς να δεχτεις το παλικαρακι σου και με το καλό να επιστρεψει και η κολλητη σου σπίτι...

Κικο τρεχεις κι εσυ με τον Τατση ε??Κατα τα λλα πως εισαι?Εισαι σε αδεια?Ποτε περιπου θα ξεκινησει η αδεια κυοφοριας?


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παλευω να διαβασω αλλα δεν βλεπω να τα καταφερνω...

Απο οτι ειδα ομως ολες καλα ετσι?

Σουλιτσα υπομονη καλη μου,δυσκολη φαση αλλα θα το ξεπερασει μαλλον εχει αγχωθει τωρα με ολα αυτα που λεγονται.Ολα θα πανε καλα!

Σαρδελινα ευχομαι τα καλυτερα για τη φιλη σου...πολυ δυσκολη κατασταση το ζησαμε πριν λιγα χρονια με ενα φιλο που εχασε το ποδι του απο ατυχημα,στην αρχη πολυ δυσκολα αλλα πλεον το παληκαρι ειναι μια χαρα.Με το προσθετο μελος ουτε που το καταλαβαινεις αν δεν το ξερεις και κανει και πρωταθλητισμο στην κολυμβηση.Απλα θΕλει υπομονη και πολυ αγαπη απο ολους.

Ιωαννακι μου πως πας?Σου λειπει το αγορακι σου ε?Αχ το ξερω μωρε δυσκολο ειναι...εμεις να δεις τι παθαμε που απο 30 Ιουλιου ειμαστε ολοι μαζι αυτοκολλητοι και σημερα για να αποχωριστουμε τον μπαμπα μας ειχαμε δραματα...και την αλλη βδομαδα εχουμε σχολειο...

Πετρουλα οντως κοντευεις πως περασε ο καιρος ρε παιδι μου...αντε με το καλο ολα διαβασα οτι τελειωσεις και με τα ψωνια!!Σουπερ !Ο μικρος καλα?

Γιοβαννα διαβασα για τον ποντικο και ανατριχιασα...παλι καλα που ηταν μονο αυτη η ζημια .Οσο για την κλοπη ..τι να πω?Αυγουστο μηνα μερα μεσημερι?Η μικρη διαβαζω γραφει με τις ατακες της ε?χαχα!Φοβερη!

Λαμπρινουλι βροχη???Αχ τι μας λες τωρα?Ψηθηκαμε τις περασμενες μερες...η μικρη τι κανει?Οργιαζει φανταζομαι ε?χαχα. Εβλεπα στις διακοπες κατι κοριτσακια πολυ λιγα ομολογω που ηταν οσο ατακτος ειναι και ο Γρηγορης(σπανιο πραγμα)και σε σκεφτομουν...χαχα

Εμεις οπως εγραφα κατα καιρους περασαμε τελεια.Στη Σικινο θα ξαναπαω,βεβαια οσοι με ξερουν απορουν πως πηγα αρχικα αλλα τελικα ολα μια ιδεα ειναι και η αποσταση δεν ηταν τιποτα τρομερο.Τα παιδια περασαν τελεια!Πιο καλα δε νομιζω οτι γινεται και εμεις ξεκουραστηκαμε και ηρεμησαμε πολυ.Κανενα αγχος στο νησι διοτι ηταν ολα πολυ ελευθερα.

Στο Βραχατι μετα οπως σας τα ειπα,φαγητο,μπανιο και διασκεδαση και στη Ζαχαρω στα πεθερουλια αρκετα καλα...ειχαμε τα ατυχηματακια μας με τον Γρηγορη αλλα οκ οχι τιποτα σοβαρο.

Και του χρονου!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα που λεγατε για δανεικα βρεφικα πραγματα .Εγω δεν δανειστηκα τιποτα τοτε αν και μου το προτειναν μιας και ηθελα να τα εχω ολα και για το επομενο αλλά καποια πραγματα εκ των υστερων καταλαβα οτι θα μπορουσα να τα ειχα δανειστει.

Παρολα αυτα εγω δανεισα μετα καποια βρεφικα ρουχαλακα του Γρηγορη αλλα ρε κοριτσια δεν μου τα εφεραν πισω αν και ειχα πει οτι θα τα ξαναχρειαστω..και ψιλοντρεπομαι να τα ζητησω.

Οταν θα ερθει η ωρα ,θα το κανω βεβαια, αλλα δε θα επρεπε να μου τα εχουν δωσει?

Οταν με το καλο τελειωσω θα περασω στην αδερφη μου οτι θα διαλεξει και μπορει να χρειαστει και τα υπολοιπα θα τα χαρισω.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...