Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Ποιους διασημους εχετε δει απο κοντα???


Recommended Posts

Βασίλης Καρράς,στο καμαρίνι του για αυτόγραφο.Αρχοντας και πολύ απλός,χαμόγελο ζεστό...

Γιάννης Πλούταρχος,αγαπούλης...Πολύ απλός άνθρωπος

Αντζελα Δημητρίου,υπερβολικά μακιγιαρισμένη,σα μάσκα του τρόμου!!!Ψηλομύτα,με στυλ να σε πιάνουν τα γέλια και να μην μπορείς να κρατηθείς

Ψινάκης-Ρουβάς,την εποχή που ο δεύτερος έκοψε τα μαλλιά,πριν γίνει ο σταρ που είναι σήμερα.Πανέμορφος,υπέροχα μάτια...Αλλά τι να σας τα λέω...Ο πραγματικός σταρ ήταν ο Ηλίας!!!Και τότε τον γνωρίζαμε μόνο σαν παρουσία.Απίστευτος!!!

Κατερίνα Διδασκάλου πριν από χρόνια σε εμπορικό κατάστημα...Σοκ!Ατημέλητη,καθόλου στυλ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

margi με τιποτα !!!!!!! εγω 1,65 ειμαι και ηταν λιγο πιο πανω απο μενα με τακουνια... τοσο εξω να επεσα; :shock::shock:
Ξέρω κι εγώ, κοριτσάκι μου! Τι να πω, δεν την είδα από κοντά. Αλλά συνέχεια την εκθειάζουν για το ύψος της! Μπορεί να μην είναι΄1,80, να είναι 1,70.......Παλι ψηλή για τα δικά μου δεδομένα που με το ζόρι φτάνω το 1,60, η έρμη :(

BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο θεμα, χαχα!!(margi,μια χαρά είμαστε με το 1,60 σσσσσσσσ:tongue:)!

Να πω και γω όσους έχω δει κ εντυπώσεις, αν και μενω Κρητη, αλλα ολο και καποιον θα πετυχεις!

Επι εποχης πρωινου καφε με χατζηδημητριου(χροοονια πριν) μου έιχε κανει εντυπωση η Γιολάντα Διαμαντη, πολύ αδύνατη, κόκκαλο ήταν τότε!

Ο Στελιος Ροκκος πολύ πρόσχαρος στα παρασκηνια, κοντουλης βέβαια σιγουρα, ηταν και ξυπολυτος!

Σχοινας πριν πολλά χρονια επίσης, πριν γινει γνωστος, κοντουλης επίσης, αλλα πολύ γλυκος και γελάστος, οπως φαινεται και τωρα!

Και ο Πλουταρχος, ακομα πιο κοντος(κάτι έχω με το ύψος χιχι:tongue:) πριν γινει ακομα γνωστος πολυ!

Τη Νενα Μεντη ειχα πετυχει στο δρομο, αυτή κι αν είναι κοντουλα, ατημελητη, κοιτουσε τα μαγαζια!

Το Νικο Μακροπουλο είχα πετύχει στο αεροδρόμιο, ουου πολυ ψηλος, επιβλητικος θα έλεγα με την παρουσια του και πολύ πιο ωραιος από ό,τι παρουσιαζεται στην τβ.

Στο αεροδρομιο είχα δει και τον ηθοποιο Κώστα Αποστολιδη, φυσιολογικοτατος, απλος άνθρωπος, πιο γοητευτικος απο κοντα!

Ενταξει ,σε συναυλίες έχω δει απο μακρια, αλλα μου έκανε εντύπωση η Ραλλια που ήταν πιο παχουλη τοτε, ποσο απλα(ή μαλλον θα έλεγα προχειρα) είχε ντυθει!

Και η Δεσποινα Ολυμπίου είχε πολύ λεπτή μεση(ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται:P!!)

Οσο για τον Μπεζο που λετε, οντως δειχνει πολύ ψυχρός και κρύος στην πραγματικη του ζωή, γι αυτο και προφανως έγινε ηθοποιος, μηπως γελάσει και λίγο!!!

Α μην ξεχασω τον Χατζηγιαννη βεβαιως βεβαιως!!Σαν να εχει γυναικειο σωμα απο τη μεση κ κατω, περιφέρεια δηλαδή! Ε αυτό προσεξα:P!!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε δει πολλους ειδικα μαζι με τον αντρα μου γιατι εγω περπαταω σαν το τουβλο κ μονο εκεινος τους παιρνει χαμπαρι κ μου το λεει. αυτη που μου εχει μεινει ομως περισοτερο ειναι η Ναομι Καμπελ πριν πολλα χρονια διπλα σε εναν αραβα στο χιλτον στην Γενευη....

κοριτσια δεν μου αρεσε καθολου μα καθολου λεμε.... ενα μαυριδερο ξυλαγκουρο ηταν!

κ οχι δεν ειναι γυναικεια κακια το εννοω!

αλλους τον Ρουβα στην Γλυφαδα περνουσαμε στο απεναντι πεζοδρομιο κοντουλης αλλα γλυκας!

Την Βανα Μπαρμπα,τον Γαβαλα ,τον Σαμαρα, κ τους Nτιν κ Nταν κοινως DSQ2 στην Μυκονο που αλλου???

αχ κ τον Βουτσα στο κολωνακι μου ρχοτανε να τον φιλησω! πολυ θετικη αυρα χαρωπος παρ ολο την ηλικια του κ πολυ φιλικος.

εχω εξυπηρετησει σε προηγουμενη δουλεια μου την Τζοις Ευιδη, τον Παυλο Βαρδινογιαννη με την Αλιμονου(λιγες μερες πριν γεννησει) κ ξαναηρθε ηρθε λιγες μερες ΑΦΟΥ γεννησε κ νομιζα οτι μας εκανε πλακα, που ηταν η κοιλια οεοο!!!!

κ αλλους κοριτσια που δεν θυμαμαι τωρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα που ειπες για δουλεια, θυμηθηκα κι αυτους που γνωρισα στις δουλειες μου !!!

λοιπον στην πρωτη μου δουλεια: Πολυ Πάνου, Κατερίνα Κούκα, Σταμάτης Κόκκοτας, τον Φλωρινιωτη (χι χι) και φυσικα τον ενα τον θεο τον Δημητρη τον Μητροπανο !!!!! μιλουσε τοσο σιγανα και ηταν γλυκυτατος... και οχι δεν ημουν λουλουδου, σε σουπερ μαρκετ δουλευα :D:D:D

στην αλλη δουλεια γνωρισα απο κοντα τον Αλμπερτο Εσκεναζυ, τι προσωπο ρε παιδια.. ακομη τον θυμαμαι...

επισης για ενα διαστημα δουλευα με τον Σταθη Παναγιωτοπουλο απο το ραδιο αρβυλα... τι γελιο θεε μου. απιθανος τυπος


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι.....

Την εποχη που η Βικυ Καγια, παρουσιαζε τον πρωινο καφε,η Αρχιεπισκοπη Αθηνων ξεκινησε στην πλατεια Κουμουνδρουρου σισιτειο για τους αστεγους.Εγω ημουν εθελοντρια εκει και ηρθε και η Καγια να καλυψει το γεγονος.Ηταν λιγο πιο ψηλη απο μενα,(ειμαι κοντα στο 165) τρομερα αδυνατη (κατι σαν τον λουκυ λουκ ενα πραγμα), ο " πωπως " της πεσμενος,και το προσωπο της ...χαλια!!Ηταν γλυκομιλητη αλλα νομιζω οτι το εκανε απο αναγκη!Μετα ολη η εθελοντικη ομαδα και το συνεργειο της πηγαμε για καφε και ηταν πιο φιλικη.Αλλα εμενα δεν μου αρεσε!Μετα ξαναβρεθηκαμε για καφε,αλλα οσο φιλικη και να ηταν δεν μου αρεσε!!Κατι δεν "κολλαγε"

Βασιλης Χαραλαμποπουλος.Τον ειδα με τον αντρα μου πριν λιγες μερες στην πολη μας.Τον χαιρετησαμε "Ε,Βαγγεληηηηη" και γελαγε.Μας φανηκε πολυ φιλικος!

Δεν θυμαμαι ονομα τωρα,αλλα αυτος ο κοντος,χοντρος κριτης στα διαφορα μουσικα ριαλιτι που ειχε τσακωθει με την Τατιανα Στεφανιδου...Τον εβλεπα καθε απογευμα στις 5 την ωρα που σχολαγα στην περιοχη Τεχνοπολις!!Ηλιθια φατσα,ηλιθιος τυπος,γλυωδης και ειρωνικος!Ειναι ακριβως οπως τον δειχνει η τηλεοραση.Καραφλος και ασχημος!

Το παιδι απο το "Μαμα Κουζινα"....στην ιδια περιοχη στο Μετρο.Λιγο λετσαρια.Πολυ σπυρακι επανω του και οχι και τοσο φιλικος!!

Σισσυ Φειδα...τρομερα αδυνατη,ακριβως οπως στην τν,και γλυκια.Μαλλον προσποιητα γλυκια.Ετρωγε ενα μεσημερι στο Γκαζι,εκει στις ταβερνες με αυτον το χοντρουλη που σας ειπα πιο πανω!

Γιαννης Δριτσας..οχι που ειναι φιλος μας και πατριωτακι αλλα πολυ καλο παιδι!Και κουκλι!!Και εχει μια ομορφη οικογενεια!!Τα παιδακια του τα ειχε παρει μαζι σε μια παρασταση,περυσι το Καλοκαιρι,εδω στην πολη μας και αυτα ετρεχαν δεξια και αριστερα.Οταν τελειωσε η παρασταση,τα φιλησε και τα ρωτησε "Πως σας φανηκε ο μπαμπας" και αυτα ειπανε "ΣΟΥΠΕΛΛΛΛΛ"

Ελντα Πανοπουλου...καλε,εχει χασει τα απιστευτα κιλα!!!Πολυ συμπαθητικη!!

Μαμαλακης...καλα κορφη ο ανθρωπος!!Πολυ γλυκος!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Είχα δει πριν 3-4 χρόνια Χαλκιά-Παρτσαλάκη σε ταξίδι προς Κρήτη,στο πλοίο..αν και ο κόσμος τους κοιτούσε σαν αξιοθέατο,αυτοί ήταν ευγενικοί και δεν πρόσεξα κανένα στραβοκοίταγμα

Την Σαμπρίνα στη γειτονιά μου,συγκεκριμένα στην εκκλησία μας-δεν ξέρω τί ακριβως έκανε...κοντούλα αλλά κούκλα!!!

Την Μπεζεντάκου,πάνω στη Συγγρού να βγαίνει απο μια BMW,νομίζω,με μια έπαρση...ήμουν στο λεωφορείο και την είδα φευγαλέα..

Προ 10ετίας είδα Καζάκο jr με Τάνια Τρύπη,ήταν κι εγκυούλα...στα VILLAGE στον Ρέντη,έβγαιναν απο εστιατόριο κι ήταν σαν να μην τους ένοιαζε πού όλοι τους κοιτούσαν...

Τον αείμνηστο Γιώργο Φούντα...θα ήμουν 5-6 χρονών...σε κάποια εκδήλωση και μάλιστα μας μάζεψε 4-5 παιδάκια και μας έκανε παιχνίδια!!!απίστευτος,ευγενικός και πολύ καλός!!!Θυμάμαι μας ρώταγε τα ονόματά μας και γύρισα κι εγω και του λέω κι εσένα πως σε λένε;;και μου απάντησε έχωντας σκάσει στα γέλια Γιώργο!!!!!

Τον μακαρίτη τον Παπαμιχαήλ...έτρωγε σαν γουρούνι ασταμάτητα και με είχε τομάξει..ήμουν καμια 10αριά χρονών...πάλι σε κάποια εκδήλωση...

Την Μεναγάκη και τον Πολυχρονίου επί εποχής MEGA BANGA (το θυμάστε;;;;;) όπου είχαμε πάει με το σχολείο!!Η Μενεγάκη τότε ΘΕΑ πολύ ευγενική,κοριτσάκι ο Πολυχρονίου ούτε που μας έδωσε σημασία

Την Ιωάννα Λίλη,η αδερφή της είχε ανοίξει ένα διάστημα μαγαζί με αξεσουάρ κοντά στο σπίτι μου στο Π.Φάληρο..ευγενικότατη αν και καταλάβαινε οτι την αναγνώριζες αλλά δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα ψηλή όπως φαίνεται στην τηλεόραση ή στα περιοδικά..γύρω στο 1,74 κι εγω δεν είμαι πρώτο μπόι 1,60 είμαι

Τον Σταμάτη Κόκκοτα...λένε οτι χαρτοπαίζει σε μια λέσχη κοντά στο πατρικό μου στο Π.Φάληρο..πάντως ήταν με τα πόδια και χαμογελούσε σε όλους όσους τον αναγνώριζαν και τον χαιρετούσαν!!

Αν θυμηθώ κανέναν άλλο θα επανέλθω!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

γραφω μονο κ μονο επειδη εγιναν σχολια για τον μπεζο.τον ειχα καθηγητη κ ειναι απλα υπεροχος ανθρωπος.απιστευτο χιουμορ αλλα κ πολυ αυστηρος εκει που πρεπει.μου εκανε εντυπωση που πηγαμε σε μια παρασταση με το τμημα μας σε ενα μπαρακι κ πληρωσε εκεινος ολα τα εισιτηρια.μακαρι να ειχαμε κ αλλους τετοιους ανθρωπους στο θεατρο.α!καθολου ψωνισμενος.ο κωστας αρζογλου ειχε παντρευτει με πρωην συμφοιτητρια κατα την διαρκεια της φοιτησης μας.πραος οπως φαινεται αλλα μαλλον δεν του παει ο γαμος γιατι χωρισε κ με αυτην!επισης ειχα κ την αλιφερη δασκαλα που δεν την ειχα σε εκτιμηση αλλα αλλαξα γνωμη.απιστευτο ενδιαφερον για τα παιδια που διδασκε.αν θυμηθω κατι αλλο θα σας πω γιατι εχουν περασει κ χρονια!!!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα τέλειο το θέμα σας!

Εγώ πριν 9 χρόνια είχα δει σε πίστα τη Βίσση με τον Καρβέλα. Η Βίσση κοντούλα και δε θα ξεχάσω ότι είχε πολύ γερασμένο δέρμα πλάτη, χέρια κτλ. πλαδαρή και καθόλου κοιλιακούς. Σημειωτέον ότι είχα τρέλλα με τη Βίσση και μόλις την είδα απογοητεύτηκα. Και δεν υπερβάλλω. Πρώτο τραπέζι καθόμουνα και μπορούσα να δω όλες τις λεπτομέρειες. Αντιθέτως ο Καρβέλας μου φάνηκε γυμνασμένος.

Πριν περίπου 10 χρόνια στα μπουζούκια είχα δει Λένα Παπαδοπούλου. Όπως στην τηλεόραση γλυκούλα και μετρίου αναστήματος.

Χατζηγιάννης ένα παιδάκι χωρίς καθόλου αντρισμό και πολύ αδύνατος.

Θεοδωρίδου όπως τη βλέπουμε χαμογελαστή, ψηλή αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι χοροπηδούσε στην πίστα και το στήθος ακίνητο. Φιξαριστό που λέμε. Φουστάνου δουλειά μάλλον.

Γονίδης όπως τον βλέπουμε στην τηλεόραση ήταν εμφανισιακά και στην πίστα αλλά απαραιτήτως συνοδεία με το ουίσκι του.

Καρράς γλυκούλης και γεματούλης.

Άντζελα Δημητρίου ψηλή αλλά με μπράτσα και πλάτη σαν άντρας.

Μια φίλη μου είχε πετύχει σε αισθητικό τη Σκορδά και μου είπε ότι πιο ωραία πόδια δεν έχει δει. Μακριά και αψεγάδιαστα.

Μαριάντα Πιερίδη ωραίο σώμα αλλά πολύ κοντή. Καμία σχέση με τη γυναικάρα που βλέπουμε στην τηλεόραση.

Τάμτα γύρω στο 1.68 πάρα πολύ αδύνατη.

Δέσποινα Βανδή ωραίο σώμα, μετρίου αναστήματος αλλά οι κινήσεις της ήταν λες και κάνει στριπτίζ. Καθόλου χορός.

Εύη Βατίδου ψηλή και πολύ όμορφη. Τότε ήταν παντρεμένη με τον Κούγια και τη συνόδευε. Γενικά μου είχε φανεί ταιριαστό ζευγάρι.

Σάσα Μπάστα. Όπως στην τηλεόραση. Ίδια. Πολύ ψηλή πολύ ωραίο σώμα αλλά φαινόταν σαν ψεύτικη από την πολύ περιποίηση.

Παπακαλιάτης σαν παιδάκι. Είχε περάσει από μπροστά μου και τότε είχα τρέλλα μαζί του και λέω κάτι μου θυμίζει και μετά συνειδητοποίησα ότι ήταν αυτός. Πέρασε τελείως απαρατήρητος.

Link to comment
Share on other sites

ειδα την κατερινα παπουτσακη και την σοφια αρβανιτη,στο γραφειο του γυναικολογου μου.η πρωτη ειναι νομιζω πιο ομορφη απο κοντα και φαινετε πιο μικρη.η δευτερη οπως ειναι στην τηλεοραση!


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...