Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Δεν πινει το γαλα το μωρο μου....


solbi

Recommended Posts

Ειμαστε 3μηνων ακριβως.... δυστυχως η μπουμπου μου δν πινει το γαλα της. Εξ αρχης πινει μονο ξενο γαλα.Στην αρχη επινε ενα απλο γαλα το οποιο το επινε ολο αλλα της εκανε δυσκοιλιοτητα κ μας το αλλαξε η γιατρος σε υποαλλεργικο κ απο τοτε αρχισαν τα προβληματα...δν της αρεσε καθολου κ δν το ηθελε επινε 30 - 30 τα ml, το ειπα στη γιατρο κ επεμεινε να το δυνεχισω. Ετσι μια μερα η μικρη τεντωσε στο κλαμα κ δν επινε τπτ. Το λεω στη γιατρο κ μας το αλλαξε σε ενα πιο ηπιο υποαλκεργικο κι εκει τα ιδια.... κ πριν μιαβδομαδα μας το αλλαξε σε ενα πολυ απλο γαλακι το γκιγκοζ 1. Μου φαιεται οτι της αρεσει αλλα πρεπει να πηρε απο φοβο το ταισμα γιατι μολις την παρω αγκαλια για να την ταισω τεντωνει στο κλαμα παρολο που πειναει. Ενδεχεται να ειναι αυτος ο λογος κ τι να κανω??? Ειμαδτε 4700kg . Δν θελω να γινει χοντρη απλα να τρωει οσο χρειαζεται να αναπτυχθει. Ξεκιναει μεχρι τα 40ml κανονικα κ μετα γυρναει το στομσ δεξια ατιστερα. Δν πειναει αυτο το παιδι? Εχω απελπιστει ....λαμβανει γυρω στα 450ml συνολικα την ημερα . Ολη την ωρα ειναι ευδιαθετη κ οταν παω να την ταισω ουρλιαζει.... Σας παρακαλω πειτε μου τι μπορω να κανω.... εχει σταματησει το μυαλο μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...