Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ


chryssa77

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες σας :) δεν είμαι σίγουρη ότι η ερώτηση που έχω έπρεπε να μπει εδώ,αλλά δεν ήξερα και που αλλού να την τοποθετήσω.Τέλοσπάντων,το θέμα μου είναι το εξής: χθες ( 22η ημέρα του κύκλου μου),είχα καθ'όλη σχεδόν την διάρκεια της ημέρας σκούρα καφέ υγρά.Σήμερα εξαφανίστηκαν.Περίοδο περιμένω στις 22 του μήνα και σε γενικές γραμμές έχω σταθερό κύκλο.Την 14η ημέρα κατάλαβα την ωορρηξία μου.Απλά επειδή δεν θυμάμαι να μου έχει ξανασυμβεί ποτέ κάτι τέτοιο,αναρωτιέμαι τί θα μπορούσε να είναι.Διπλή ωορρηξία μέσα στον μήνα? αλλαγή κύκλου? κρύωμα? κάποιος μύκητας ίσως? κάποια άλλη "ασθένεια" ? με τον γυναικολόγο μου έχω ραντεβού στις 5 Νοεμβρίου για ένα γενικό tsek up,οπότε αν κάπου οφείλεται αυτό φαντάζομαι θα φανεί,απλά μου έκανε εντύπωση και είπα πρωτίστως να ρωτήσω κι εσάς.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες σας :) δεν είμαι σίγουρη ότι η ερώτηση που έχω έπρεπε να μπει εδώ,αλλά δεν ήξερα και που αλλού να την τοποθετήσω.Τέλοσπάντων,το θέμα μου είναι το εξής: χθες ( 22η ημέρα του κύκλου μου),είχα καθ'όλη σχεδόν την διάρκεια της ημέρας σκούρα καφέ υγρά.Σήμερα εξαφανίστηκαν.Περίοδο περιμένω στις 22 του μήνα και σε γενικές γραμμές έχω σταθερό κύκλο.Την 14η ημέρα κατάλαβα την ωορρηξία μου.Απλά επειδή δεν θυμάμαι να μου έχει ξανασυμβεί ποτέ κάτι τέτοιο,αναρωτιέμαι τί θα μπορούσε να είναι.Διπλή ωορρηξία μέσα στον μήνα? αλλαγή κύκλου? κρύωμα? κάποιος μύκητας ίσως? κάποια άλλη "ασθένεια" ? με τον γυναικολόγο μου έχω ραντεβού στις 5 Νοεμβρίου για ένα γενικό tsek up,οπότε αν κάπου οφείλεται αυτό φαντάζομαι θα φανεί,απλά μου έκανε εντύπωση και είπα πρωτίστως να ρωτήσω κι εσάς.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

Τέτοια υγρά είχα κι εγώ την 23η μέρα του κύκλου μου το μήνα που έμεινα έγκυος. Ο γιατρός μου είπε ότι ήταν αίμα εμφύτευσης. Αν θέλεις να κάνεις παιδάκι, σου εύχομαι ολόψυχα τα υγρά που είδες να ήταν σημάδι εγκυμοσύνης!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...