Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

maeleni καλως ηρθες. Κουκλος ο γιοκας σου!!!

Καλώς σας ξαναβρήκα κι ευχαριστώ πολύ!

Κι εσείς δεν πάτε πίσω όμως ε? Ειδικά αυτή με τον μικρό με το καρπούζι, αν δεν κάνω λάθος και η άλλη που έχεις τη μικρή αγγαλιά ♥♥♥♥♥♥ είναι όλα τα λεφτά!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες λόγω ελλειψης χρονου συνδεομαι & αποσυνδεομαι σα σίφουνας. Εχετε καταφερει να φέρετε σε επαφή τα ζουζουνια σας να παιξουν ολα μαζι?

Ο μικρος μου κανει σαν τρελό από΄τη χαρα του όταν βλεπει αλλα παιδακια και μου ζηταει νινι. Ελπιζουμε να μας δωσει αλλο ενα ο θεός...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες λόγω ελλειψης χρονου συνδεομαι & αποσυνδεομαι σα σίφουνας. Εχετε καταφερει να φέρετε σε επαφή τα ζουζουνια σας να παιξουν ολα μαζι?

Ο μικρος μου κανει σαν τρελό από´τη χαρα του όταν βλεπει αλλα παιδακια και μου ζηταει νινι. Ελπιζουμε να μας δωσει αλλο ενα ο θεός...

gogonenaki πού μένετε αλήθεια?

Γιωργάκης είναι ο μικρός σου?

Εχεις δει καθόλου στο parents για δραστηριότητες?

Για δες εδώ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=19632

κι εδώ

http://parents.org.gr/forum/forumdisplay.php?f=69

ελπίζω να βρεις κάτι.

Οσο για το νινάκι σου το εύχομαι αφού το θέλετε τόσο πολύ ως φαίνεται!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου. Σήμερα δεν κατάφερα να σας γραψω το μεσημέρι αλλά διάβασα τα νέα σας.

Ηλιάννα μου πολύ χάρηκα που είστε όλοι καλά και βρήκες και μια λύση με το Λευτέρη. Όντως οι φίλοι είναι θυσαυρός. Τι θα κάνεις τώρα με το θηλασμό του Λευτέρη; Θα αποθηλάσεις;

Βατραχάκι μου και τα νέα για το ανηψάκι σου ήταν ευχάριστα. Εύχομαι να αναρρώσει γρήγορα και να μην ξαναχρειαστεί χειρουργείο ποτέ.

Gogonenaki καλώς ήρθες και εσύ. Είσαι μανούλα Οκτωβρίου αλλά όλοι οι καλοί χωράνε. Για δημιουργική απασχόληση που ρωτάς νομίζω ότι θα σε καθοδηγήσει το παιδί; Του αρέσει το κολύμπι ή να ακούει μουσική; Εμείς να σου πω δεν το έχουμε βάλει σε πλαίσια. Στην Αλεξάνδρα μου αρέσει πολύ να διαβάζει παραμύθια, να μυτζουρώνει χαρτιά και να παίζει 'αρχαία τραγωδία' :tongue::tongue::tongue:

Μαελένη καλώς ήρθατε και εσείς. Ευχαριστήθηκες μπάνια φέτος;

Ρίτα φοβερός ο Γρηγόρης σου. Διπλωμάτης θα σου γίνει.:D:D:D:D:D

Πανμάρ ελπίζω ο καλός σου να μην δημιούργησε ψυχολογικό τραύμα στο αγοράκι :tongue::tongue:

Πικουλινάκι ένα ανάλογο περιστατικό είχα ζήσει πριν από χρόνια, προ Αλεξάνδρας, όταν είχα κατεβάσει βόλτα τον τρίχρονο τότε γιο μιας φίλης μου. Εκεί που έπαιζε στις κούνιες πάει ένα άλλο παιδάκι και στο άσχετο του τραβάει τα μαλλιά και του δίνει χαστούκι, το γιατί ποτέ δε το κατάλαβα.:confused::confused::confused: Αυτός ήταν ανυποψίαστος και έβαλε τα κλάματα. Έτρεξα και εγώ και η άλλη η μαμά η οποία μου ζήτησε συγγνώμη και μάλωσε το γιο της. Ξέρεις τι της απάντησα; "Παιδιά είναι. Ό,τι βλέπουν κάνουν". Όταν μετά συνηδειτοποίησα τι της είπα γέλαγα μόνη μου.:P:p:p:p:p

Σούλα εύχομαι να περάσετε τέλεια.

Σήμερα είχαμε γιορτή στον παιδικό για του γεννηθέντες 2008 που από βρέφη γίνονται νήπια. Πολύ γέλιο είχαν τα μικρά :P:p:p:p Μας έδωσαν μετά και ζωγραφιές, φωτογραφίες και cd με τα τραγούδια της γιορτής και μια μακώ μπλουζίτσα που είχε ένα ψαράκι για ζωγραφιά, χειροποίητη. Τα είχαν όλα ντυμένα με τη μπλουζίτσα αυτή και άσπρο από κάτω. Ήταν μικρές ζωγραφιές. :):):)


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραααααααααααα!!!

Εφτασε Πεμπτη κιολας!!!αυριο παω στο αγορακι μου...Γυρισαν και οι γονεις μου απο επαρχια οποτε καθε κατεργαρης στο παγκο του σιγα σιγα ..

Για την συναντηση ειμαι μεσα οπως ειπα και χθες εγω συνηθως ειμαι σπιτι 5 -5.30 οποτε οκ ..

Σουλιτσα καλα να περασετε και στο τελευταιο μερος των διακοπων σας!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!!

Τι κανετε??Σε λίγο πάω στο ΙΚΑ για να μου δωσει βεβαιωση ΠΗΤ και να εισπραξω το επιδομα κυοφοριας..Ελπίζω να μην αντιμετωπίσω κανενα προβλημα γιατι εχω ακουσει οτι οι γυναικολογοι του ΙΚΑ ειναι λίγο περίεργοι..:roll:

Ιωαννα με το καλό να επιστρεψει το παιδακι σου και να μαζευτει η οικογενεια!Ποτε ξεκιναει το σχολειο σας??

Συμπεθερα μου γελασα με την ατακα που ειπες στη μανα του αλλου παιδιου..Λες να ηταν "καμενη" και εκεινη??

Τι ωραιες στιγμες αυτες οι γιορτουλες..δεν χανω και εγω καμια τετοια εκδηλωση στην οποια συμμετεχουν τα ανιψια μου και ανυπομονω να ξεκινησουν και οι δικες μας..Αν και πολύ αμφιβαλλω για τη συνεπεια του δικου μου

Σουλα καλά να περασετε, χαλαρωσε και να το απολαυσεις!!

Ριτα ο Γρηγορης καθαριζει μονος του..Δεν πτοηθηκε καθολου , ουτε απο τα 16χρονα...:-D:-D

Gogonenaki να χαίρεσαι το αγορακι σου!Θα συμφωνησω και εγω με τα κοριτσια πως σε αυτη την ηλικια το παιδι θα σε κατευθυνει....Αν μιλαμε για δραστηριοτητες εντος σπιτιου τοτε καποιο παζλ, καποιο βιβλίο με χρωματα ή αριθμούς, play doh πλαστελινη καταλληλη για διχρονα, ξυλομπογιες και ενα μπλοκ και αυτο που σκεφτομαι εγω να του παρω με την πρωτη ευκαιρια ειναι ενας πίνακας..Τις τελευταιες 2-3 φορες που εχουμε παει στην παιδιατρο συνεχεια με το πινακακι ασχολειται, σβηνει- γραφει και απο την αρχη..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Πετρουλα ,

για αδεια για ΠΗΤ δεν δημιουργουν προβλημα μην ανησυχεις ..αν ηταν να γραψεις εξετασεις προγεννητικου και ησουν απο ιδιωτικο γιατρο και οχι απο δημ,οσιο νοσοκομειο ή του ικα μπορει και να μην στα εγραφαν ...πηγαινε ανετη!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ααα λες ε??Δεν εχω πάει καθολου στα ιατρεια..Στην προηγουμενη εγκυμοσύνη, ειχαμε εδω εναν γυναικολογο του ΙΚΑ και μου εκανε εκεινος ολη τη χαρτουρα για τις αδειες μου με το αζημιωτο φυσικα....:evil::evil:

Εδω και ενα χρονο συνταξιοδοτηθηκε και πρεπει να πάω εγω Θεσ/νικη, για αυτο δεν ξερω καθολου τι παιζει...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι καλε trust me !!!εχω κανει διατριβη (δυστυχως )στο ικα ...και εδω στην αττικη εχουν ληξει οι συμβασεις αρκετων γυναικολογων και καθε φορα τρεχω και αλλου για γιατρο ικα..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια μου!!!

Ιωαννα με το καλο να επιστρεψει στη βαση του ο Χρηστακης

Πετρουλα ικα;;;;;;;; Ουτε μια φορα δε πηγα στις εγκυμοσυνες μου. Ολα ο πεθερος μου τα εκανε !!! ΟΑΕΔ και ΙΚΑ ουτε μια φορα δεν εχω παει

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα πικουλινα!!!!

Καλες δουλειες στο μαγαζι του καλο σου ..

και ξεχασα χρονια πολλα στον Πανουλη(χαχαχαχα ...)

Καλεεεε αλλαξτε τα τικερακια σας!!!!!

Εγω θελω να μεινει το παιδακι μου για παντα νεο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! Ολες καλά είμαστε?

Να πω πάλι ή θα βγω λάθος?????

Γιορτάζει το Ναταλάκι της Φιλάκι σήμερα ή όχι?

Αν ναι εύχομαι χρόνια πολλά στην κούκλα μας και στη μαμά να τη χαίρεται, αν όχι ευχές είναι και πάλι :)


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...