Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

μια μικρη ερωτηση το τελευτεω καιρο εχω μεγαλη πτωση στα μαλια βεβαια ειναι πολυ μακρια μεχρι την μεση μου και πολλα λεω να παρω λιγο σιδερο μιας και τοσο καιρο απο θυλασμο -γεννες και λοιπα επερνα και δεν ειχα θεμα με το μαλακι μου ισα ισα μεγαλωνε σε γοργουε ρυθμους . τωρα ομως εχω το εξης θεμα να κανω πρωτα μαι εξεταση σιδηρου και μετα να παρω η να το παρω ετσι γιατι το σιδερο κανει και κακο στα νευρακια αν δεν κανω λαθος !! εε !! για πειτε τι γνωμη σας παρακαλω!!

να πας αμεσα σε δερματολογο !!!

αυτο και μονο θα σου πω εγω !!!

να μην παρεις κατι απο μονη σου ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

πτώση στα μαλλάκια έχω παρατηρήσει κι εγώ jenia. αλλά είχα κάνει εξετάσεις και ήταν όλα ο.κ.

βάζω ειδικά σαμπουάν από δερματολόγο, αλλά τζίφος. κρίμα τα λεφτά.

να ρωτήσω κάτι θέλω. εγώ έχω παρατηρήσει το αντίθετο σε σχέση με την περίοδο. όσο την περιμένω και ιδίως τις πρώτες ημέρες είμαι αδυνατισμένη. μετά δείχνει μαλωμένη η ζυγαριά, με καθυστέρηση. συμβαίνει σε καμία από εσάς;

Link to comment
Share on other sites

βρε μανιτσα μου :tongue:

το θεμα δεν ειναι αυτο....εχουν δημιουργησει ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα.....

ηθελαν να καλεσουν την αρτα και τα γιαννενα και επειδη ο δικος μου δεν ηθελε και τους ειπε ΟΧΙ....αυτοι ηθελαν να επιβληθουν και να περασει το δικο τους....και εχουν καλεσει κοσμο τηλεφωνικα αφου δεν τους δωσαμε προσκλητηρια....και τωρα δεν ξερουμε ποιους εχουν καλεσει και στο τραπεζι....τι θα κανουμε με το ξενοδοχειο?????????????...ποσα ατομα να πουμε???...ονοματα για τις θεσεις στα τραπεζια?????????????????

:roll::roll::roll:

σου εχω πει τι ηθελε η πεθερα 500 προσκλητιρια σε μαγαζι για 350 ατομα πλακα εεεεεεε!!! εγω ενα θα της ελεγα αμα αυτη κανονησει να βρε ενα αλλο μαγαζι για τον κοσμο που εχει καλεσει εγω αυτους που θελω θα ερθουν σε αυτο το μαγαζι και με αυτα τα ατομα αν θελει να γινει ρεζιλει δεν πειραζει θα κοιμηθουν στα παγκακια μια χαρα καλοκαιρι ακομα .οσο για φαγητο κατι θα κανει το εξυπνοπουλι !! εγω παντος της δικια μου της ειπα οτι αμα δεν υπαρχουν τραπεζα θα την σηκωσω για να καστει ο κοσμος ακομα και στο νυφικο τραπεζι χαχαχα!! ειμαι τσαμπουκας σε τεοια θεματα δεν σηκωνω και πολλα ευτοχως και ο αντρας μου αμα δεν τεριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε να λεγεται!!!

Link to comment
Share on other sites

πτώση στα μαλλάκια έχω παρατηρήσει κι εγώ jenia. αλλά είχα κάνει εξετάσεις και ήταν όλα ο.κ.

βάζω ειδικά σαμπουάν από δερματολόγο, αλλά τζίφος. κρίμα τα λεφτά.

να ρωτήσω κάτι θέλω. εγώ έχω παρατηρήσει το αντίθετο σε σχέση με την περίοδο. όσο την περιμένω και ιδίως τις πρώτες ημέρες είμαι αδυνατισμένη. μετά δείχνει μαλωμένη η ζυγαριά, με καθυστέρηση. συμβαίνει σε καμία από εσάς;

ναι συμβαινει και αυτο!!!....η κατακράτηση γινεται ή πριν την περιοδο ή κατα τη διαρκεια ή μετα το περας της περιοδου....ο καθε οργανισμος λειτουργει διαφορετικα....η αδερφη μου κανει κατακρατηση στη διαρκεια της ωορρυξιας


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

πτώση στα μαλλάκια έχω παρατηρήσει κι εγώ jenia. αλλά είχα κάνει εξετάσεις και ήταν όλα ο.κ.

βάζω ειδικά σαμπουάν από δερματολόγο, αλλά τζίφος. κρίμα τα λεφτά.

να ρωτήσω κάτι θέλω. εγώ έχω παρατηρήσει το αντίθετο σε σχέση με την περίοδο. όσο την περιμένω και ιδίως τις πρώτες ημέρες είμαι αδυνατισμένη. μετά δείχνει μαλωμένη η ζυγαριά, με καθυστέρηση. συμβαίνει σε καμία από εσάς;

και εγω μια απο τα ιδια χιχιχι!! αρχηγε σωστη σε βρησκω θα παω να δω την δερματολογο μου γιατι και εμενα δεν μου αρεσει και πολυ το θεμα αυτο αφου το σπιτι μου γεμιζει ολο τριχες απο τα μαλια μου . ολοι φωναζουν!! :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρχηγέ μου, μια συμβουλή για να ηρεμήσεις! όλη σας τη ζωή θα αντιμετωπίσεις βλακείες και παραλογισμούς. αυτοί που τα δημιουργούν, αυτοί να τα λύσουν.

εσύ κανόνισε αυτά που μπορείς να ελέγξεις, και για τα άλλα μην ασχολείσαι, γιατί θα χάσεις το νόημα. η τελετή, το τραπέζι, λίγες ώρες είναι από την κοινή σας ζωή. τίποτα παραπάνω. απόλαυσε όσο μπορείς αυτές τις στιγμές και όταν φουντώνεις, προσπάθησε να το δεις από χρονική απόσταση.

π.χ. ότι είσαι με την κοιλιά στο στόμα και περιμένεις από ώρα σε ώρα να γεννήσεις το γοργονάκι σου, να το αγκαλιάσεις. πώς σου φαίνονται όλα αυτά με τα πεθερικά; αστεία!!!!!!!!!!!!!!!! δεύτερα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αρχηγέ μου, μια συμβουλή για να ηρεμήσεις! όλη σας τη ζωή θα αντιμετωπίσεις βλακείες και παραλογισμούς. αυτοί που τα δημιουργούν, αυτοί να τα λύσουν.

εσύ κανόνισε αυτά που μπορείς να ελέγξεις, και για τα άλλα μην ασχολείσαι, γιατί θα χάσεις το νόημα. η τελετή, το τραπέζι, λίγες ώρες είναι από την κοινή σας ζωή. τίποτα παραπάνω. απόλαυσε όσο μπορείς αυτές τις στιγμές και όταν φουντώνεις, προσπάθησε να το δεις από χρονική απόσταση.

π.χ. ότι είσαι με την κοιλιά στο στόμα και περιμένεις από ώρα σε ώρα να γεννήσεις το γοργονάκι σου, να το αγκαλιάσεις. πώς σου φαίνονται όλα αυτά με τα πεθερικά; αστεία!!!!!!!!!!!!!!!! δεύτερα!!!!!!!!!!!

σεβουλα εγω ετσι ημουνα 4 μηνων οτΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝΑ και τους ειχα κανει συνδεση με καϊρο χαχαχαχαχα!! και να σκεφτης την δευτερη μερα του γαμου μου εκανα αμνιοπαρακεντηση για να δω αμα ο γιος μου ειναι ενταξη και τα πεθερικα ειχαν τον χαβα τους αλλα εγω να μην πω που τους ειχα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[/color][/b][/u]

σεβουλα εγω ετσι ημουνα 4 μηνων οτΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝΑ και τους ειχα κανει συνδεση με καϊρο χαχαχαχαχα!! και να σκεφτης την δευτερη μερα του γαμου μου εκανα αμνιοπαρακεντηση για να δω αμα ο γιος μου ειναι ενταξη και τα πεθερικα ειχαν τον χαβα τους αλλα εγω να μην πω που τους ειχα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αρχηγέ μου, μια συμβουλή για να ηρεμήσεις! όλη σας τη ζωή θα αντιμετωπίσεις βλακείες και παραλογισμούς. αυτοί που τα δημιουργούν, αυτοί να τα λύσουν.

εσύ κανόνισε αυτά που μπορείς να ελέγξεις, και για τα άλλα μην ασχολείσαι, γιατί θα χάσεις το νόημα. η τελετή, το τραπέζι, λίγες ώρες είναι από την κοινή σας ζωή. τίποτα παραπάνω. απόλαυσε όσο μπορείς αυτές τις στιγμές και όταν φουντώνεις, προσπάθησε να το δεις από χρονική απόσταση.

π.χ. ότι είσαι με την κοιλιά στο στόμα και περιμένεις από ώρα σε ώρα να γεννήσεις το γοργονάκι σου, να το αγκαλιάσεις. πώς σου φαίνονται όλα αυτά με τα πεθερικά; αστεία!!!!!!!!!!!!!!!! δεύτερα!!!!!!!!!!!

εχετε δίκιο δεν λεω οχι....αλλα ειλικρινα δεν με αφηνουν ανεπηρεαστη ολα αυτα....και σιγουρα αυτο που εκαναν με αγχωνει παρα πολυ....και οχι δεν θα τους αφησω να το κανονισουν εκεινοι που στο διατσο θα κατσει ολος αυτος ο κοσμος που καλεσαν χωρις καν να μας ρωτησουν γιατι πολυ απλα θα τα κανουν χειροτερα......

εν το μεταξυ η αδερφη του καλου μου μας ειπε οτι η πεθερα εκλαιγε με λιγμουν οταν διαβασε το σημειωμα που τους αφησε ο δικος μου....ρε κοριτσια ουτε που με ενοιαξε που εκλαιγε.....ουτε που θελω να την ξαναδω την μαλαμω....αϊ σιχτηρια...αλλα η ''εκδικηση'' ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο χοχοχοχοχοχοχοχοχοχο :twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Βικυ και Σεβουλα καλως μας ξαναηρθατε και μπραβο σας που περασατε καλα στις διακοπουλες σας και τα πηγατε καλα με τα κιλακια σας...

και εγω εχω θεμα με τα μαλλια μου αυτη την περιοδο...βασικα απο τον ιουλιο και καθε χρονο περναω μια τετοια φαση που γεμιζει ο κοσμος δικες μου τριχες και εμενα με βριζουνε χιχιχιχι...

δεν ξερω και εγω τι συμβαινει για να πω την αληθεια...

αρχηγε θα βρεις φωτογραφο τελευταια στιγμη???? εμεις περισυ για τη βαφτιση 2 μηνες πριν ρωταγαμε και δεν βρισκαμε...βρηκαμε βεβαια αλλα οι περισσοτεροι ηταν κλεισμενοι...

11/9 εεεεεε ο αντρας μου εκεινη την ημερα θα ειναι στο αγιο ορος...

εχουμε και αυτα εμεις...

παω να χτυοησω την τονοσαλατιτσα μου και τα ξαναλεμε...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

εχετε δίκιο δεν λεω οχι....αλλα ειλικρινα δεν με αφηνουν ανεπηρεαστη ολα αυτα....και σιγουρα αυτο που εκαναν με αγχωνει παρα πολυ....και οχι δεν θα τους αφησω να το κανονισουν εκεινοι που στο διατσο θα κατσει ολος αυτος ο κοσμος που καλεσαν χωρις καν να μας ρωτησουν γιατι πολυ απλα θα τα κανουν χειροτερα......

εν το μεταξυ η αδερφη του καλου μου μας ειπε οτι η πεθερα εκλαιγε με λιγμουν οταν διαβασε το σημειωμα που τους αφησε ο δικος μου....ρε κοριτσια ουτε που με ενοιαξε που εκλαιγε.....ουτε που θελω να την ξαναδω την μαλαμω....αϊ σιχτηρια...αλλα η ''εκδικηση'' ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο χοχοχοχοχοχοχοχοχοχο :twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μπουζι θα ειναι καρδια μου η εκδικηση και να εισαι συγουρη οτι οταν θα κανεις το πικιπινι σου με το καλο θα την κανεις σκηλακι σαν την δικια μου ξερω τι λεω εμενα η δικια μου τωρα λεει οτι αμα ειναι να διωξει καποιον ειναι τον γιο της τα εγγονια και την νυφη της ποτε !! χαχαχα!! αφου καθεται σουζα αμα πω κατι τρεχει να το κανει και μηλαμε για κεφαλι αγυριστο και ομως τωρα εχει γινει αλιφη !! ηθελε χρονο βεβαια 2-3 χρονια αλλα τι να κανουμε υπομονη !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βικυ και Σεβουλα καλως μας ξαναηρθατε και μπραβο σας που περασατε καλα στις διακοπουλες σας και τα πηγατε καλα με τα κιλακια σας...

και εγω εχω θεμα με τα μαλλια μου αυτη την περιοδο...βασικα απο τον ιουλιο και καθε χρονο περναω μια τετοια φαση που γεμιζει ο κοσμος δικες μου τριχες και εμενα με βριζουνε χιχιχιχι...

δεν ξερω και εγω τι συμβαινει για να πω την αληθεια...

αρχηγε θα βρεις φωτογραφο τελευταια στιγμη???? εμεις περισυ για τη βαφτιση 2 μηνες πριν ρωταγαμε και δεν βρισκαμε...βρηκαμε βεβαια αλλα οι περισσοτεροι ηταν κλεισμενοι...

11/9 εεεεεε ο αντρας μου εκεινη την ημερα θα ειναι στο αγιο ορος...

εχουμε και αυτα εμεις...

παω να χτυοησω την τονοσαλατιτσα μου και τα ξαναλεμε...

μολις με πηρε τηλ ο καλος μου ΚΛΕΙΣΑΜΕ φωτογραφο :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καλη ορεξη :mrgreen::mrgreen::mrgreen:...πιες και μπολικο νερακι :cool:

[/u][/b][/color]

μπουζι θα ειναι καρδια μου η εκδικηση και να εισαι συγουρη οτι οταν θα κανεις το πικιπινι σου με το καλο θα την κανεις σκηλακι σαν την δικια μου ξερω τι λεω εμενα η δικια μου τωρα λεει οτι αμα ειναι να διωξει καποιον ειναι τον γιο της τα εγγονια και την νυφη της ποτε !! χαχαχα!! αφου καθεται σουζα αμα πω κατι τρεχει να το κανει και μηλαμε για κεφαλι αγυριστο και ομως τωρα εχει γινει αλιφη !! ηθελε χρονο βεβαια 2-3 χρονια αλλα τι να κανουμε υπομονη !!!

οχι Jenia μου....δεν θελω να τη φερω στα νερα μου, ουτε να καθεται σουζα , δεν θελω τιποτα απο αυτους....να μην την ξαναδω θελω....!!!

δεν θελω επαφες...απο αποσταση για να ειμαι καλα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:....και πανω απο ολα για να ειναι καλα και ο δικος μου ...ο οποιος ειναι χωμα απο τη στεναχωρια με τους μλκς !!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

μολις με πηρε τηλ ο καλος μου ΚΛΕΙΣΑΜΕ φωτογραφο :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καλη ορεξη :mrgreen::mrgreen::mrgreen:...πιες και μπολικο νερακι :cool:

οχι Jenia μου....δεν θελω να τη φερω στα νερα μου, ουτε να καθεται σουζα , δεν θελω τιποτα απο αυτους....να μην την ξαναδω θελω....!!!

δεν θελω επαφες...απο αποσταση για να ειμαι καλα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:....και πανω απο ολα για να ειναι καλα και ο δικος μου ...ο οποιος ειναι χωμα απο τη στεναχωρια με τους μλκς !!!!

θα σου πω το εξης δυστηχος και εγω οταν νευριαζα αυτο ελεγα να μην υπηρχαν στην γη για να μην μπορω να τους ξανα δω . δεν γινεται και ο καλος σου οταν τα πραγματα ηρεμησουν να ειμαι συγουρη οτι θα θελει καποια επαφει γιατι ειναι οι γονεις του και οπως και να το κανουμε δεν μπορουμε να σπασουμε αυτο το δεσμο . απλα αφου δεν θα μπορεις να τους αποφηγεις εσυ θα κανεις αυτο που θα σου ειναι ποιο ανοδυνο για εσενα και για εμενα η λυση ειναι να βρεις το κουμπι που θα τους κανεις ετσι ωστε να μην μπορεις να σου πουν κατι αλλα και να μην μπορουν να επεμβουν καπου μεσα στην οικαγενεια την δικια σου . ξερω οτι με τον καλο σου δεν θα θελεις να χαλασεις την ομορφη σχεση σου και να εχεις καβγαδες ετσι θα κανεις το βημα πισω που θα χριαστει και μετα θα κινηθεις σε δρομο που μεν θα ειναι παρον στην ζωη του αντρα σου αλλα οχι στα οικογενειακα σας ζυτηματα .φιλακια γλυκα απο μια μαμα-συγηζος - γυναικα που εχει περασει απο τα σταδια αυτα !!

Link to comment
Share on other sites

Βικυ και Σεβουλα καλως μας ξαναηρθατε και μπραβο σας που περασατε καλα στις διακοπουλες σας και τα πηγατε καλα με τα κιλακια σας...

και εγω εχω θεμα με τα μαλλια μου αυτη την περιοδο...βασικα απο τον ιουλιο και καθε χρονο περναω μια τετοια φαση που γεμιζει ο κοσμος δικες μου τριχες και εμενα με βριζουνε χιχιχιχι...

δεν ξερω και εγω τι συμβαινει για να πω την αληθεια...

..

δεν πήγα διακοπές. ούτε μισό μπάνιο στις 2 εβδομάδες άδειας. είχα να ασχοληθώ με τη βάφτιση, το σπίτι... με τα ντράβαλα...

τα δικά μου πεθερικά δεν ήρθαν στη βάφτιση. πήγαν Αιδηψό.

η δε κουνιάδα με τον γκόμενο διακοπές.

είπατε κάτι;;;

Link to comment
Share on other sites

αρχηγέ μου, κάνεις λάθος που επηρεάζεσαι. κάνε focus στο στόχο, να είστε καλά με τον αγαπούλη σου! μέλι!

jenia άμα βρεις το κουμπί των δικών μου πεθερικών... σε κάνω πόστερ στο σπίτι μου, στη βεράντα!

γνωριζόμαστε 3 χρόνια και είμαστε στα χειρότερά μας!

Link to comment
Share on other sites

αρχηγέ μου, κάνεις λάθος που επηρεάζεσαι. κάνε focus στο στόχο, να είστε καλά με τον αγαπούλη σου! μέλι!

jenia άμα βρεις το κουμπί των δικών μου πεθερικών... σε κάνω πόστερ στο σπίτι μου, στη βεράντα!

γνωριζόμαστε 3 χρόνια και είμαστε στα χειρότερά μας!

ριξε βιογραφικο και θα τους κανω εγω αρνακια χαχαχαχχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...