Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,

επιτέλους άνοιξε το θέμα των Χριστουγέννων.Εμείς έχουμε ξεκινήσει από το Σάββατο και ζωγραφίζουμε χριστουγεννιάτικα που τυπώνουμε από www.paidika.gr και επειδή φέτος είναι μία ιδιαίτερη χρονιά από άποψη χρημάτων αποφασίσαμε τα δωράκια προς τους νονούς να είναι χειροποίητα οπότε πήραμε πηλό που στεγνώνει με τον αέρα και φτιάξαμε ρόδια και καραβάκια, επίσης έφτιαξα και πιο μεγάλα ρόδια που ή θα βάλω χαρτόνι από πίσω και θα κολλήσω ημερολόγιο ή θα το κολλήσω κατευθείαν πάνω στο ρόδι αυτό βέβαια θα το δώ αφού στεγνώσουν και τα βάψω.Εμείς θα στολίσουμε το Σάββατο μετά του αγίου Νικολάου.

Φωτογραφίες επειδή είμαι άσχετη θα μου κάνει την χάρη η Ειρήνη να της στείλω και να της αναρτήσει αντι εμού?

Αντε καλά χριστούγεννα να έχουμε με Υγεία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νάσια θέλω πολύ να δω τις φωτό.Επίσης προβληματίζομαι για τα δωρα της δασκάλας του μικρού(πάντα κάνουμε ενα ολες μαζί οι μαμάδες αλλα φετος δυσκολευομαστε να ζητήσουμε χρηματα.Σκεφτόμουν να φτιάξουμε όσες μπορούμε ενα καλάθι με διάφορα προιόντα,ενα βαζάκι μελι,ενα βαζακι τσαι,ενα μπουκαλάκι λικερ,καποια διακοσμητικά στολίδια,καποιο γλαστρακι,κατι τετοιο τελοσπάντων.Επίσης προβληματίζομαι για το δωρο των νονών...θα το δούμε εν καιρώ...

Εμεις στολίζουμε καθε χρονο λίγο πριν του Αγιου Νικολάου η αμέσως μετα αν δεν εχουμε προλάβει.Γιορτάζει ο μικρός μου τότε και προτειμώ να εχω στολίσει αλλα θα δούμε.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη βδομαδα.

Φετος και εγω θα το ριξω στα χειροποιητα δωρακια. Ειχα παρει απο τον τηλεθεατη ενα ενθετο με συνταγες για μπισκοτα απο την κοπελα που ειναι μαζι με τον Παρλιαρο (δεν θυμαμαι το ονομα της τωρα) και θα αρχισω σιγα σιγα να τα φτιαχνω και θα σας προτεινω τα καλυτερα. Αγορασα κουπατ χριστουγεννιατικες απο το κουκ σοπ ειχε μια προσφορα μαλλον περσινες θα ηταν με 6 ευρω το πακετακι.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ ωραια πραγματα γραψατε μεχρι τωρα!

Συμβουλες που οπωσδηποτε θα ακολουθησω.

Θα φτιαξω και εγω λιστες για να μην ξεχασω κανενα!

Περιμενω λεπτομερειες για το πως να φτιαξουμε το ημερολογιο που λεγατε!

Επισης ιδεες για δωρα για τη νονα.:)

το λικερ ροδι πως το φτιαχνουμε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον εγω εχω μια λιστα μεε τις αγαπημενες μου χριστουγεννιατικες ταινιες.

Ξεκιναω να τις βλεπω αρχες Δεκεμβρη. Δεν βαζω τα παιδικα γιατι θα γραφω μερες.

Σας βαζω οποτε εδω τις πιο αγαπημενες και αν θελετε προσθεστε και εσεις τις δικες σας :

Love actually

The holiday

Serendipity

Home alone 1,2

Scrooged (bill muray)

Die hard 1,2 για να δειτε και με τους αντρες σας χωρις να διαμαρτυρονται ;)


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...