Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας και απο εμενα!!!

Πολυ τρεξιμο παλι!!!!

Καλα Και εμενα Σοφια εφτασα στις 40 εβδομαδες και 3 μερες για να δει η γιατρος οτι πηγαινε να ανοιξει η μητρα μου.....ΕΓω παντως δεν ενιωθα οτε πονο ουτε τιποτα να πω την αληθεια.....ΠΑντως εμενα απο την αρχη δεν με χαλαγε οτι και να εκανα...Αρκει το παιδι μου να ητανε καλα!!!!!!

Λοιπον κοριτσακι δεν εγινε τιποτα σοβαρο....Η γιαγια μου πεθανε πολυ στα ξαφνικα αν και μεγαλη σε ηλικια....Αυτο που με στεναχωρησε ειναι οτι εφυγε αδικα.....Ηταν υγιεστατη και δεν επαιρνε ουτε ενα φαρμακο!!!!!ΕΦυγε ομως γιατι ο παππους μου επαθε ανοια και αποφασισε να τον προσεξει μονη της....Αμελησε τον εαυτο της σταματησε να τρωει και πεθανε απο ειλεο εντερου....

Στην κηδεια δυστυχως δεν πηγα...ΜΕνουνε ΓΓρεβενα....

Τεσπα!!!

Σοφακι μια διορθωση να κανω...τελικα ητανε prick τεστ και δεν μου ειπε αν ειναι καλυτερο απλα επιβεβαιωνει στην ουσια τα ραστ τεστ απο οτι καταλαβα....Βεβαια επιμενω αν και η πιο γνωστη παιδοαλλεργιολογος στην Θεσσαλονικη εγω δεν θα ξαναπηαινα ποτε!!!Ηταν μεγαλη σε ηλικια και οτι να ναι....ΚΑι στο γαλα επισης στην αρχη δεν ημασταν σιγουρ οτι ειχε αλλεργια!!!!:o:o

Αλλα μετα απο λιγη ωρα φανηκε το σπυρακι.....ΕΤσι καταληξαμε οτι επεσε!!!!:o:o:o

ΘΑ δουμε τωρα!!!!ΑΥτη λεει 3 χρονων θα φυγουν και οτι δεν επρεπε να κοψουμε το μοσχαρι....Εγω παλι επειδη δεν την ειδα και πολυ στα καλα της αποφασισα να ακολουθησω την αποψη της παιδιατρου μου....

Λοιπον τον τελευταιο καιρο ο θοδωρης ειναι παρα πολυ καλο παιδι να μην το ματιασω....ΣΥμπεριφερεται αψογα στην Λυδια!!!!!!!!!

Αμα την δει να κλαιει της φερνει αμεσως ενα παιχνιδι της να παιξει και καμια φορα κανει γκαραγκιοζιλικια για να την κανει να γελασει....Βεβαια αυτη δεν θελει και πολυ....Με ενα χαμογελω στο στομα ειναι ολη την ωρα....:tongue::tongue:

Ακους Λιακι!!!Υπομονη και θα στρωσει και η Χρυσοβαλαντω!!!!!

ΚΑλα εσυ πως ανοιγεις φυλλο με δυο παιδια δεν εχω καταλαβει!!!ΕΓω κουλουρακια ή κανενα κεικ προσπαθω να φτιαξω και με παιρνει πανω απο 3 ωρες με ολα αυτα που γινονται....Τι να πω μπραβο σου!!!!!

ΠΑω να δω φωτο ΒΑλ.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχα!!!!ΚΑλα τι να πω!!!Θεααααααααααα

Πολυ κοκετα με τα καλλυντικα της βρε!!!!!!!!!!!!!!!

Μ'αρεσει που ολο και κατι της κανεις τα μαλλια της Σοφακι!!!!

ΕΓω ακομα περιμενω να μεγαλωσουν........


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα!!!

Πολυ τρεξιμο παλι!!!!

Καλα Και εμενα Σοφια εφτασα στις 40 εβδομαδες και 3 μερες για να δει η γιατρος οτι πηγαινε να ανοιξει η μητρα μου.....ΕΓω παντως δεν ενιωθα οτε πονο ουτε τιποτα να πω την αληθεια.....ΠΑντως εμενα απο την αρχη δεν με χαλαγε οτι και να εκανα...Αρκει το παιδι μου να ητανε καλα!!!!!!

Λοιπον κοριτσακι δεν εγινε τιποτα σοβαρο....Η γιαγια μου πεθανε πολυ στα ξαφνικα αν και μεγαλη σε ηλικια....Αυτο που με στεναχωρησε ειναι οτι εφυγε αδικα.....Ηταν υγιεστατη και δεν επαιρνε ουτε ενα φαρμακο!!!!!ΕΦυγε ομως γιατι ο παππους μου επαθε ανοια και αποφασισε να τον προσεξει μονη της....Αμελησε τον εαυτο της σταματησε να τρωει και πεθανε απο ειλεο εντερου....

Στην κηδεια δυστυχως δεν πηγα...ΜΕνουνε ΓΓρεβενα....

Τεσπα!!!

Σοφακι μια διορθωση να κανω...τελικα ητανε prick τεστ και δεν μου ειπε αν ειναι καλυτερο απλα επιβεβαιωνει στην ουσια τα ραστ τεστ απο οτι καταλαβα....Βεβαια επιμενω αν και η πιο γνωστη παιδοαλλεργιολογος στην Θεσσαλονικη εγω δεν θα ξαναπηαινα ποτε!!!Ηταν μεγαλη σε ηλικια και οτι να ναι....ΚΑι στο γαλα επισης στην αρχη δεν ημασταν σιγουρ οτι ειχε αλλεργια!!!!:o:o

Αλλα μετα απο λιγη ωρα φανηκε το σπυρακι.....ΕΤσι καταληξαμε οτι επεσε!!!!:o:o:o

ΘΑ δουμε τωρα!!!!ΑΥτη λεει 3 χρονων θα φυγουν και οτι δεν επρεπε να κοψουμε το μοσχαρι....Εγω παλι επειδη δεν την ειδα και πολυ στα καλα της αποφασισα να ακολουθησω την αποψη της παιδιατρου μου....

Λοιπον τον τελευταιο καιρο ο θοδωρης ειναι παρα πολυ καλο παιδι να μην το ματιασω....ΣΥμπεριφερεται αψογα στην Λυδια!!!!!!!!!

Αμα την δει να κλαιει της φερνει αμεσως ενα παιχνιδι της να παιξει και καμια φορα κανει γκαραγκιοζιλικια για να την κανει να γελασει....Βεβαια αυτη δεν θελει και πολυ....Με ενα χαμογελω στο στομα ειναι ολη την ωρα....:tongue::tongue:

Ακους Λιακι!!!Υπομονη και θα στρωσει και η Χρυσοβαλαντω!!!!!

ΚΑλα εσυ πως ανοιγεις φυλλο με δυο παιδια δεν εχω καταλαβει!!!ΕΓω κουλουρακια ή κανενα κεικ προσπαθω να φτιαξω και με παιρνει πανω απο 3 ωρες με ολα αυτα που γινονται....Τι να πω μπραβο σου!!!!!

ΠΑω να δω φωτο ΒΑλ.....

Συλλυπητηρια Ζωή μου...να ζησετε να τη θυμάστε τη γιαγιά σου...

να σου πω....το μοσχάρι γιατί το κόψατε???

εμείς με καρατσεκαρισμένη αλλεργία στο γάλα, δεν το κόψαμε ποτέ!!!

αν δεν έχει δείξει αν τον πειράζει μην του το κόβεις μωρέ...έχει πολύ σίδηρο...

μπράβο στο Θοδωράκη που προσέχει την αδελφούλα του!!!

πάντα έτσι αγαπημένα να είναι!!!

χαχαχα!!!

την ίδια απορία έχω κι εγω!!! πως προλαβαίνει να ανοίξει και φύλλο!!!

Προκομμένο το Λιάκι μας!!!

χαχαχαχα!!!!ΚΑλα τι να πω!!!Θεααααααααααα

Πολυ κοκετα με τα καλλυντικα της βρε!!!!!!!!!!!!!!!

Μ'αρεσει που ολο και κατι της κανεις τα μαλλια της Σοφακι!!!!

ΕΓω ακομα περιμενω να μεγαλωσουν........

στη φωτο με τα καλλύντικά εγω δεν ήμουν καν σπίτι!!!

την άθλια κοτσίδα την έχει κάνει ο άντρας μου!!!

εγω ειχα πάει έξω και ήρθαν μετά να μας βρουν!!!

καλά να τη δείτε να βάφει τα νύχια της!!!

και θα τη βγάλω και μια φωτο με τα τακούνια της!!!

της πήρα απο το τζάμπο κάτι τσοκαράκια ροζ πλαστικά με μια φουντίτσα ροζ μπροστά!!! πολύ γέλιο!!!

αλλά της είναι μεγάλα και τα φοράει για λίγο!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι ο γιατρός έχει τα μέσα να σε πείσει γι'αυτό, εγώ πραγματικά ρώτησα καθαρά ενημερωτικά και δεν έδωσα και βάση αλλά το βρίσκω λογικό. Μια γυναίκα που έχει βγάλει παιδί από εκεί κάτω είναι πιο εύκολο να ξαναβγάλει ή έστω αν έχει περάσει την μισή διαδικασία. Μια άλλη που δεν έζησε την εμπειρία είναι δυσκολότερο, είναι σαν πρωτότοκη όσον αφορά τον φυσιολογικό τοκετό. Δεν είναι τυχαίο πως εγώ που γέννησα φυσιολογικά μόλις μπήκα στον μήνα μου είχα 2 διαστολή, αυτό είναι επειδή το σώμα πέρασε την διαδικασία.

Τελοσπάντων, θα σου στείλω με πμ το όνομά του. Είναι πολύ καλός και ψαγμένος αλλά τσουχτερός σε τιμές, αυτό να το τονίσεις μην μας κυνηγάνε:)

Αντέχω και είμαι χαλαρή, μπορώ να κάνω και αλλιώς?:)

Ζωίτσα συλληπητήρια για την γιαγούλα σου, να είστε καλά να την θυμάστε κοριτσάκι μου.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι ο γιατρός έχει τα μέσα να σε πείσει γι'αυτό, εγώ πραγματικά ρώτησα καθαρά ενημερωτικά και δεν έδωσα και βάση αλλά το βρίσκω λογικό. Μια γυναίκα που έχει βγάλει παιδί από εκεί κάτω είναι πιο εύκολο να ξαναβγάλει ή έστω αν έχει περάσει την μισή διαδικασία. Μια άλλη που δεν έζησε την εμπειρία είναι δυσκολότερο, είναι σαν πρωτότοκη όσον αφορά τον φυσιολογικό τοκετό. Δεν είναι τυχαίο πως εγώ που γέννησα φυσιολογικά μόλις μπήκα στον μήνα μου είχα 2 διαστολή, αυτό είναι επειδή το σώμα πέρασε την διαδικασία.

Τελοσπάντων, θα σου στείλω με πμ το όνομά του. Είναι πολύ καλός και ψαγμένος αλλά τσουχτερός σε τιμές, αυτό να το τονίσεις μην μας κυνηγάνε:)

Αντέχω και είμαι χαλαρή, μπορώ να κάνω και αλλιώς?:)

Ζωίτσα συλληπητήρια για την γιαγούλα σου, να είστε καλά να την θυμάστε κοριτσάκι μου.

όχι βρε....συμφωνω απόλυτα στο γεγονός οτι το σώμα της γυναίκας "θυμάται"...και αν εφτασε έστω σε μια κάποια διαστολή στην 1η, στη 2η θα είναι λίγο πιο εύκολο...

εγω διαφωνησα στο οτι μια γυναικα που δεν είχε κάνει διαστολή, δε μπορεί να δοκιμάσει για vbac και στο οτι δε συνδεεται το αν έκανες διαστολή στην 1η γέννα με το να πάθεις ρηξη μητρας στη 2η!!!

θα της το μεταφερω της κοπέλας για τον γιατρό σου....

πραγματικα το θέλει τόσο πολύ που δε νομίζω να τη νοιάξει αν είναι τσουχτερες οι τιμες!!!:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζώιτσα συλλυπητήρια φίλη μου!! Ζωή σε σας.. Να ζήσετε να την θυμόμαστε!! Μια γιαγιά έχω κ εγω, του πατέρα μου, 84 χρόνων αλλα είναι γερή, αν και βασανισμενη αντέχει!! Την αγαπάω πολυ κ μόνο στην σκέψη πως θα ' φύγει ' κάποια στιγμη βουρκωνω!!!

Βρε τρελές τα είχα κοιμησει κ τα δυο.. Μόλις κοιμήθηκε η χρυσοβαλαντου έκανα την ζύμη.. Την αφήνω να ξεκουραστεί μιση ωριτσα κ στο διάστημα αυτο ταισα την μπεμπα..το σπανακι το είχα κανει απο νωρίς.. Τέλεια έγινε!!

Φύλλο έμαθα να ανοίγω ενω κοιτούσα την μαμα μου που άνοιγε.. Την πρώτη ήταν αποτυχία κ τώρα ετοίμαζε πιτα μέσα σε μια ωριτσα το πολυ!!αυτες τις μέρες θα κάνω σουσαμοπιτα γλυκιά.. Παραγγελια του Άντρα...

Κοριτσάκια παω για υπνο.. Κοιμηθηκαν κ τα δυο απο τις 11..καληνύχτα!!!αυτιο τα υπόλοιπα..

Αααα ζωή κ η δικια μου είχα γράψει πριν δυο μέρες πως δεν την χτυπαει μάλλον γιατι την μαλωσε άγρια ο μπαμπακας της!! Τώρα το φιλαει κ το λέει συνεχώς " καυμενο"... Επειδη οταν την χτυπούσε της λέγαμε "" κοιτα το καυμενο κλαίει".. Τεσπα..καληνυχτααααα κλείνουν τα ματια μου


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

ε μα καλά σε λέω προκομμένη Λια μου!!!

μέσα σε μια ωρα πίτα με φύλλο σπιτικό????????

με έβαλες σε τρυπάκι....θα δοκιμάσω κι εγω να φτιάξω φύλλο κάποια στιγμή!!!

καλά έχω πολύυυυ τρέξιμο σημερα....πρέπει να ετοιμάσω τις βαλίτσες μας γιατί θα φυγουμε το μεσημέρι....

και χθες που βγηκαμε για καφε ξέχασα η τρελή το καρότσι στην καφετέρια!!!

χαχαχαχαχαχα!!!

ευτυχως είναι του κουμπάρου μας το μαγαζί....θα περάσουμε μετά να το παρουμε πριν φυγουμε!:tongue::tongue::tongue:

σύμπιιιιι!!!!

Ελενίτσα!!!!!

ουουουουουουουουου!!!!

που είστε καλέεεεε??????????

καλά πως γλίτωσα το έμφραγμα χθες το βραδυ.....

12:30 η ωρα, ο άντρας μου κοιμόταν κι εγω έγραφα κάτι στο σαλόνι....

και ξαφνικά ακούω:

"ήρθαααααααααααααα!!!!!!!!!"

είχε σηκωθεί η μικρη, είχε βγάλει τον υπνόσακο και μου ήρθε μες στην τρελή χαρά!!!!

εγω κοψοχολιάστηκα!!!

είχε κάνει κακά της και ήθελε να την αλλάξω!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

ζωιτσα τα συλληπητηρια μου για τη γιαγια σου!

λιακι μπραβο χρυσοχερα εισαι!

σοφακι καλα να περασετε!θα χεις ιντερνετ φανταζομαι να μας γραφεις τα νεα σου ε?

μακ που εισαι εσυ?ολα καλα?

λοιπον εγω φαινεται οτι εχω μεγαλη αγωνια...ειδα στουν υπνο μου οτι εφτασα 32 βδομαδων και πηγα να γεννησω..αγορακι ειναι λεει και σ εκεινη τη βδομαδα ειναι 2κιλα...το βλεπει ο γιατρος στον υπερηχο και μου λεει ειναι μικρο να περιμενουμε...και μετα με πιανει η μαια και μου λεει θα σου κανω μαθηματα για να γεννησεις φυσιολογικα...ηταν πολυ ζωντανο το ονειρο παντως...απ οτι ειδα τωρα στον ονειροκριτη ειναι καλο..σημαινει οτι θα εχω καλη γεννα και θ ανακαμψω γρηγορα...μακαρι!

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα έχω ίντερνετ!!!

ελπίζω να έχω και χρόνο για να μπαίνω!!!

χαχαχαχαχα!!!

το ονειρο μάλλον επειδη το συζητούσαμε χθες το είδες!!!!;)

καλά αγόρασα χθες για τη Βαλ ρυζογκοφρέτες και τις εχω ταράξει!!!

πεντανόστιμες είναι!!!

μα να μην έχω πάρει τόσο καιρό???????????


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

συμπιιι που πας;;;;

τι εχω χασει;

καλα η Βαλ θεα! το φανταζομαι το φαντασματακι μες τη νυχτα :)! ετσι ερχεται και εμενα ο Κων/νος αλλα στο κρεβατι μου! ακουω ενα :"Ντα (κων/νος) εκεται (ερχεται)" και σκαει μυτη από την πορτα με τον αγκαλιτσα (το κουκλακι της playskool) και το πανακι του παραμασχαλα!

κατα τα αλλα θελω να συρω το σαρκιο μου σε μια γωνια και να πεθανωωωωωωωωω..... ειμαι ερειπιο! εχω συναχι, τρεχει η μυτη σαν βρυση, εχω παθει ψυξη στον αυχενα και την πλατη, ποναει τ οκεφαλο και εχω και τις ναυτιες.... δεν την παλευω καθολου. επίσης ειμαι στο γραφειο και εχω τρελες δουλειες να κανω απλα δεν το παιρνω απόφαση γιατι ειναι εξωτερικες και κανει και ψοφοκρυο....

τι αλλα; ωραια ε;

Ζωιτσα μου συλλυπητηρια για τη γιαγια σου. πολύ αδικος μου φανηκε ο θανατός της! ο παππους τι θα κανει τωρα; ειναι και αυτο ενα θεμα.

για τις αλλεργεις παλι του μικρου τι να σου πω; ειμαι παντελως ασχετη. βρε κοριτσια εμενα δεν το τρωει καθολου το μοσχαρι. ειναι σκληρο και μου το φτυνει! δεν ξερω τι να κανω. χοιρινο τρωει (που δεν ειναι και οτι καλυτερο), κατσικι , κοτοπουλο, κουνελακι...τεσπα

Λιακι.... οκ.... προσκυνω τις μαγειρικες σου ικανοτητες αλλα και το οτι επιθυμεις μια 3η εγκυμοσυνη! ΕΥΓΕ!

εγω με το συναχι και 1 παιδι εχω πεσει να πεθανω :confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αααααααχχχχχχχ... να δεν μπει η συμπι παει... αραχνιασαμε!

τι κανετε κοπελουδες; εγω στα χαλια μου ειμαι ενα 24ωρο ακομα. μυξες, πονος από την ψυξη, πονοκεφαλος, βηχας με μαυρα φλε...τα (αηδια πρωι πρωι), μισοκλειστη φωνη και αναγουλες συνεχεια! εχθες το βραδυ εβαλα λιγο vicks στο στηθος και κατα την 00:40 ξυπναω και τρεχω ολοταχως να ξερασω διοτι ξαφνικα με αναγουλιαζε η μυρωδια του... ευτυχως που δεν ειχα πιει ουτε νερο για βραδυ και δεν μπορουσα να βγαλω και τιποτα..... ζω ενα δραμα .... καθε μια ωρα ημουν ξυπνια.... αααααχχχχχχχχχχχχχααααααααααχχχχχχχχχ.... πεθαινωωωωωωωω....

Link to comment
Share on other sites

Αχ ΜΑρακι !!!!Υπομονη!!!!Τι να πω....ΜΑ ειναι δυνατον να συναγχωθεις τωρα?

Υπομονη και κουκουλωμα!!!!

Πιες κανενα χαμομηλακι.....ΚΑνει καλο και σις αναγουλες!!!!!

Καλημερα και απο εμενα!!!

Δυστυχως δεν εχω χρονο να γραψω πολλα πραγματα


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ ΜΑρακι !!!!Υπομονη!!!!Τι να πω....ΜΑ ειναι δυνατον να συναγχωθεις τωρα?

Υπομονη και κουκουλωμα!!!!

Πιες κανενα χαμομηλακι.....ΚΑνει καλο και σις αναγουλες!!!!!

Καλημερα και απο εμενα!!!

Δυστυχως δεν εχω χρονο να γραψω πολλα πραγματα

μωρε αναγκη δεν ηταν αλλα να που εγινε! περδικι ημουν τοσο καιρο. βρογχιτιδες περνουσε ο μικρος και εγω χαμπαρι αλλα ετσι ειναι.... το ανοσοποιητικο πεφτει στα ταρταρα με την εγκυμοσυνη. αμυνες μηδεν....

οσο για το κουκουλωμα που με συμβουλευεις ναι.... αμεσως.... και το παιδι μου ποιος θα το προσεχει; μονο του; ασε μωρε το σπλαχνακι μου εχει βαρεθει τη ζωη του. ολο του λεω "ειναι αρρωστη η μανουλα" και ολο μονο του παιζει :-(

εσεις ειστε καλα Ζωουλα;

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα μαρΑκι.. Ολόκληρο χειμώνα μωρε δεν αρρωστησες.. Τώρα σε βρήκε;; Να προσεχείς τώρα όσο μπορείς..έχεις και αναγουλες-εμετους; Στον Κωνσταντίνο είχες;;

Σοφάκι καλα να περάσεις στην Αδερφουλα σου.. Αντε να ξεσκασεις κ εσυ λιγάκι!!

Ζώιτσα τι νεa απο το μέτωπο;;

Νυστα ζω πολυ λέμε., θηλαζω κ την μικρη κ προσκυναω.. Η μεγάλη περνει την καρέκλα κ παει στη βρύση και τρέχω με το βυζι να χορόπηδαει... Πω πω για κωμική ταινία είμαστε να γυριζουμε

Επεξεργάστηκαν by Λια1111
..

dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

μωρε αναγκη δεν ηταν αλλα να που εγινε! περδικι ημουν τοσο καιρο. βρογχιτιδες περνουσε ο μικρος και εγω χαμπαρι αλλα ετσι ειναι.... το ανοσοποιητικο πεφτει στα ταρταρα με την εγκυμοσυνη. αμυνες μηδεν....

οσο για το κουκουλωμα που με συμβουλευεις ναι.... αμεσως.... και το παιδι μου ποιος θα το προσεχει; μονο του; ασε μωρε το σπλαχνακι μου εχει βαρεθει τη ζωη του. ολο του λεω "ειναι αρρωστη η μανουλα" και ολο μονο του παιζει :-(

εσεις ειστε καλα Ζωουλα;

Μηπως να φερεις καμια μαμα σου να παιζει ο μικρος μεχρι να γινεις καλα?Επειδη ειναι ανυπαρκτο το ανοσοποιητικο θα αργησεις να αναρρωσεις....

Εσενα παλι καλα που παιζει και μονος του ρε Μαρακι!!!!Εμενα αν του πω τωρα δεν μπορω εχω να κανω δουλιτσες πεφτει στο χαλι και καθεται εκει ξαπλωμενος μεχρι να τελειωσω τις δουλειες...ΚΑι οταν τον ρωτω τι κανει μου λεει κοιμαμαι....Αντε βγαλε ακρη...Δεν παιζει ουτε δυο λεπτα μονος του.....Μονο αν ερθει ο μπαμπας το απογευμα και του πω θα παιξεις τωρα με τον μπαμπα τοτε μου λεει οχι θα παιξω μονος μου......Αντε βγαλε ακρη......

ΠΑντως ΜΑκ καλα κανεις και τον αφηνεις λιγο μονο του να παιζει γιατι το σοκ με τον ερχομο του νεου μωρου θα ειναι μεγαλο οσο και αν τον προετοιμασεις.....Και αν ηταν και κολλημενος μαζι σου.....Πρεπει σιγα σιγα να συνηθιζει στην ιδεα....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...