Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts

Ελλη μου συμφωνω απολυτα με τον τρόπο σκεψης σου!

το θεμα ειναι να βρει καποιος τον τροπο να εξισορροπει την κατασταση ;)

να σου πω τι κανω με τις φιλες μου χρονιαααα τωρααα.....ειδικα τα Χριστουγεννα , Πασχα , καλοκαιρι κτλ....οταν παιρνουμε το δωρο μας....ειναι στανταρ πλεον οτι ενα ποσό το διαθετουμε για φιλανθρωπικο σκοπο....εμεις εχουμε διαλεξει το Χαμογελο του παιδιου....υπαρχει ενα σπιτι κοντα στην περιοχη μας ....και πηγαινουμε τα δωρα μας και ενα χρηματικο ποσο εκει ;)....δεν ειναι τπτ σπουδαιο ...αλλα απο το ολοτελα....


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις

Σωστό και αυτό! Μάλλον θα τις αγοράσω σε μαύρο καλύτερα. Αλλά διαφορά στις τιμές. Πήγα σήμερα Ερμού τις είχανε 105 ευρώ και στο internet τις έχουνε 75 ευρώ

καλημερα κοριτσι!!!

μαυρο ή γκρι ειναι μια πολυ καλη επιλογη ;)

υπάρχουν και πιο οικονομικες βρε παιδι μου.....προσωπικα αν και δινω αρκετα χρηματα για παππουτσια γιατι περα απο την ''εικονα'' πρεπει να εχουμε κατα νου και την υγεια των ποδιων μας....ενα κακο παπουτσι δημιουργει πολλα προβληματα......παρολα αυτα για γαλοτσες δεν δινω πολλα χρηματα....υπαρχουν οικονομικοτατες λυσεις σε μαγαζια με accessories....ριξε μια ματια εδω http://www.alexiandriotti.gr/productlist.asp?c=407;s=660&session-id=080100b4762cde68aeb8850be0a1a9eb


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ θέλω αποτρίχωση και μανικιούρ, πεντικιούρ, αλλά δεν έχω λεφτάααααααααααααααααααααααααααααα! :cry::cry::cry:

Εντάξει! τώρα μπήκαμε κανονικά στο κλίμα Hermes :cool::tongue: ή κάνω λάθος η άσχετη; :tongue::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν σε πιάνω ΚΑΘΟΛΟΥ όμως! :confused:

Σόρρυ Μαεστράκο μου! πλάκα πήγα να κάνω :?! νόμιζα πως η τσάντα που πόσταρες ήταν Hermes και με δούλευες με το λάθος μου....:|...χαζή πλάκα, συγγνώμη :oops:....

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ Μαεστράκο μου! πλάκα πήγα να κάνω :?! νόμιζα πως η τσάντα που πόσταρες ήταν Hermes και με δούλευες με το λάθος μου....:|...χαζή πλάκα, συγγνώμη :oops:....

Οχι, όχι, εγώ έχω κόλλημα με τις Bvlgari!

Και μαρή, μη μας τη λες, εσύ η εναλλακτικιά! :tongue: Λες κι εγώ θα κουβαλήσω Bvlgari;; ΠΟΥ να την κουβαλήσω!;;;!!!!

Απλώς είναι όμορφηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλα ας βολευτω εγω με μια Longchamp

images?q=tbn:ANd9GcTXPRb3yec6dYoohONiZuj2pcR6A7Uwjd8u20kQeQnpMR2ROrk&t=1&usg=__DGKs3KpySpfLo9FiperVeSwePWY=


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Οχι, όχι, εγώ έχω κόλλημα με τις Bvlgari!

Και μαρή, μη μας τη λες, εσύ η εναλλακτικιά! :tongue: Λες κι εγώ θα κουβαλήσω Bvlgari;; ΠΟΥ να την κουβαλήσω!;;;!!!!

Απλώς είναι όμορφηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη! :mrgreen:

Εσύ έχεις κόλλημα με Μπούλγκαρι κι εγώ έχω γκαβομάρα...δε φτάνει που δεν αναγνωρίζω εν ριπή οφθαλμού τις μάρκες, δεν ξέρω να διαβάζω κιόλα :tongue::mrgreen::D......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εσύ έχεις κόλλημα με Μπούλγκαρι κι εγώ έχω γκαβομάρα...δε φτάνει που δεν αναγνωρίζω εν ριπή οφθαλμού τις μάρκες, δεν ξέρω να διαβάζω κιόλα :tongue::mrgreen::D......

Nαι, ναι, έπρεπε ΕΝ ΡΙΠΗ! ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα!

Στραβούλιακα!

ΕλλΑΚΙ :tongue:! (να το πασπαλίσω και με άχνη;να γίνει ΑΚΟΜΑ πιο γλυκανάλατο;)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Nαι, ναι, έπρεπε ΕΝ ΡΙΠΗ! ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα!

Στραβούλιακα!

ΕλλΑΚΙ :tongue:! (να το πασπαλίσω και με άχνη;να γίνει ΑΚΟΜΑ πιο γλυκανάλατο;)

Aπ΄τα χεράκια σου κι ό,τι να΄ναι!:tongue::-D

Link to comment
Share on other sites

Αν πιστεύετε ότι οι collections των διασήμων σχεδιαστών απαρτίζονται από πολύ ακριβά ρούχα και παπούτσια...

... απλά περιμένετε να μάθετε πόσο κοστίζει η ακριβότερη τσάντα στον κόσμο!

Η τσάντα αυτή ανήκει στον οίκο Chanel, το όνομα της είναι Chanel Diamond Forever Classic Bag και κοστίζει 261.000$! Η τσάντα αυτή είναι η επιτομή της πολυτέλειας καθώς είναι από δέρμα αλιγάτορα και για το σχηματισμό του πασίγνωστου λογότυπου Chanel με τα δύο ''C'' χρησιμοποιήθηκαν 334 διαμάντια 3,56 καρατίων! Η χλιδή όμως δεν σταματά εδώ...Το κούμπωμα και τα μακριά λουράκια της τσάντας είναι φτιαγμένα από λευκόχρυσο 18 καρατίων! Μόνο 13 τέτοιες τσάντες δημιουργήθηκαν προκειμένου να ικανοποιήσουν το ακριβό γούστο πάμπλουτων αλλά και ματαιόδοξων κυριών της υψηλής κοινωνίας.

Η πανάκριβη Chanel τσάντα!

chanel%20bag.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις!

Δεν μπορώ να πω ότι μ' ενθουσίασε. :rolleyes:

μεγα αληθεια !! τα υλικα την κανουν ακριβη οχι η εφανηση της χαχαχα!! :)

και εγω οταν την ειδα αυτο ειπα αλλα η κυριες των υψιλων λεφτων θελουν τετοια ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...