Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Ποιους διασημους εχετε δει απο κοντα???


Recommended Posts

Και τι εντυπωση σας εκαναν?

Πειτε κανενα "καυτο" κουτσομπολιο τους....ετσι να περασει η ωρα!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αμα γράψω εγωωωωω...!!!!!!Αστα καλυτερα.Θα πρεπει να πω μονο τα καλα...

Eλα πες πες πες πες....:D:D:D:D:D


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Ρουβάς>>>>>ΘΕΟΣ!!!!!!

Βανα Μπάρμπα

Ντενίση>>>>>>>Πολύ κομμένη

Παπουτσάκη>Πολύ αδύνατη

Μπέζο

Φιλιππίδη

Πετρουλάκη>>>Ψηλή, αδύνατη, άκ@λη

Γιαννακοπουλο(ποδοσφαιριστής)

Βανδη

Μαζωνάκη

Μαρτάκη

Κελλεκίδου

Αλεξανδράτου (οχι τη Τζούλια, την αδερφή)

Αγγελική Δαλίανη

Καρβέλα

Αννιτα Πάνια

κα.................................

Link to comment
Share on other sites

Απο ολους αυτους που εχω δει πιο αισχος ηταν η παπαριζου απο κοντα και αβαφη την πετυχα σε σουπερ μαρκετ.....

Και πιο κουκλα απο ολες η θελξη...(την οποια εχω δει και γυμνη και ειναι πραγματικα αψεγαδιαστη)...

Μην παει ο νους σου στο πονηρο.....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...Πειτε και κανενα πιπερατο σχολιο βρε κοριτσια!!

Αρχιζω εγω:

Αννιτα Πανια και Καρβελας:Ερχονται σχεδον καθε Καλοκαιρι στην Καλαματα.Πολυ χυμα στο κυμα και συνεχως με αχτενιστο μαλλι και οι δυο!

Βισση:Κοντουλα,αδυνατη παρα πολυ και για την ηλικια της μια χαρα διατηρηται.Την ειδα σε ενα καταστημα με ειδη αναμνηστικων δωρων σε ενα νησι.Ολο γλυκα και ευγενεια,αλλα οταν βγηκε απο το μαγαζι,μια ξινιλα αλλο πραγμα!!

Δημητρα Γαλανη:Την πετυχα σε ενα μαγαζι με βιολογικα στο Θησειο.Παει συχνα και ψωνιζει εκει.Ατιμελητη και βρωμιαρα!!!Λαστιχενιες σαγιοναρες με τρυπια και γεματη λαδιες φορμα.Το προσωπο της "εμετικο".Της λεω "Σας ξερω απο καπου?Κατι μου θυμιζεται"(Δεν πηγε το μυαλο μου οτι ειναι αυτη)

και μου λεει ειρωνικα "Ναι ναι,ασε μας κοπελα μου"

Παπουτσακη:Την ειδα στον Πορο να κοιταζει κατι βιβλια σε μια εκθεση.Πολυ γλυκια στο προσωπο και ωραιο σωμα,αλλα με μια μυτη δεκα καρδηναλιων!!!

Αθεριδης-Καρυδη:Σε ταβερνακι της Ακροπολης.Ευγενικοτατοι και οι δυο,αλλα αυτος λιγο "κομμενος".Φαινεται πιο κουκλι απο την τν!Την Καρυδη την ειχα δει ξανα 3 χρονια νωριτερα και ηταν πιο "τιγκα στην ρυτιδα".Την συγκεκριμενη στιγμη ηταν φρεσκαδουρα!!!

Μαρκελος:Στυλιστας.Σε ενα μινι καφε στο Θησειο.Μολις ειδε τον αντρα μου,του την επεσε κανονικοτατα και με πολυ θρασος!!!Καθησαμε στην ιδια παρεα,λογω κοινων γνωστων και ελεγε στον αντρα μου "Μαυριζεις?Μαυριζεις?Ωραιο κορμι".Εμενα με κοιταζε σαν μυξα!!!:shock:

Νατασα Θεοδωριδου:Πολυ μπειμπι φαις και πολυ γλυκια.Της πηρα συνεντευξη και ολο γελουσε....!!Μαλλον χασκογελουσε!

Ελενη Φιλινη:Την ειδα σε μια εκδηλωση συναυλια με τους Κονιτοπλαιους,στην Πλακα.Τρελογκα.Με επιασε απο το χερι και αρχισαμε να χορευουμε.Δεν την γνωριζα ουτε με γνωριζε.Απλα χορευα και εγω μονη μου....!!

Παπαδια απο το Καφε της Χαρας:Ηταν απο τις πρωτες συνεντευξεις μου και δεν θυμαμαι καν το ονομα της.Πολυ νορμαλ τυπος.Σαν μια γυναικα της διπλανης πορτας.Φετος παντρεψε και τον γιο της με μια Καλαματιανη και θα την βλεπουμε συχνοτερα πιστευω!Κυκλοφορει με το λεωφορειο και παει στην λαικη μονη της με το καροτσακι.Πολυ ομορφα και απλα ντυμενη στο γαμο!

Χαρης (κριτης στο Ελλαδα εχεις ταλεντο):Πωωωω ...πολυ γερος απο κοντα,πολυ ομως!!!

Ισαβελλα Δαρα:Κοντη,ασχημη,σπυριαρα και καχεκτικια!Καθοταν διπλα μου σε μια καφετερια στην Πλατεια Φωτεινη.(Νεα Σμυρνη)και δεν την αναγνωρισα καθολου.Οι αλλοι μου την ειπαν ,μπας και καταφερω να κλεισω καμια συνεντευξη!

Βουγιουκλακη:Πολυ κοντη γυναικα αλλα πανεμορφη.Την ειδα λιγους μηνες πριν πεθανει.Σταρ!!Νορμαλ μου φανηκε,αλλα λενε οτι ηταν σκυλα!

Τατιανα Στεφανιδου:Ψηλη για γυναικα.Την ειδα στην Κηφισσια σε εναν πεζοδρομο με τα παιδακια της.Απλησιαστη και ψιλομυτα!

Αρης Σπληλιωτοπουλος:Καφε στο Κολωνακι.Στην ιδια παρεα.Λιγο μιλητος αλλα "τσακ" καρφωνει!Καλος ανθρωπος μου φανηκε αλλα πολυ "κραγμενη" περιπτωση.

Μακρυπουλια:Την ειδα σε ενα καφε διπλα απο το Μουσειο της Ακροπολης.Ομορφη,αψεγαδιαστο προσωπο,με παρα πολυ μεικ επανω.Επισης απλησιαστη αν και σε απομακρυνε "ευγενικα"

Μενεγακη:Κοστα Ναβαρινο με Θεοδωριδου και τεκνα.Ποτε ευγενικη,ποτε στριμμενη.Καμια σχεση με τν.Χαλια μαυρα!

Ρακιτζης (Οχι ο τραγουδιστης,ο αλλος στο πανελ με την Λαμπριρη):Χαι τυπος.Με πατησε κατα λαθος στην παραλια της Καλαματας ..και μου ζητησε χιλιες φορες συγνωμη!Μετα οταν με εβλεπε μου μιλαγε:shock:!

Ηρω:Πολυ γελαστη κοπελα!

Αν θυμηθω κατι αλλο,θα επανελθω.Γενικα εχω παρει πολλες συνεντευξεις απο πολλα παιδια απο τα παλια ριαλιτι.Μπαρ,Μπιγκ Μπραδερ κτλ.Καποιοι ηταν ψωνια και τελειως βλαμμενα.Σπαστικα με τον Αλεξανδρο,νικητη του 2ου Μ.Μπραδερ!!!Πωωω....τιγκα στην φιλοσοφια!!!!

(Δεν ειμαι ουτε δημοσιογραφος ουτε κανω τιποτα σπουδαιο απο θεμα δουλειας.Καποτε δουλευα σε φρι πρες εφημεριδα και απο οπου μπορουσα να παρω συνεντευξη το εκανα!)


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το κανω απ,γιατι ειμαι κουτσομπολα και μαρεσει να μαθαινω τα απλυτα των αλλων!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

καρμεν ρουγγελη=>καταπληκτικη κ πολυ αγαπησιαρα

ζουγανελης=>πολυ καλος,διπλα στο κοσμο,χωρις να το παιζει καποιος,κ με το χαμογελο ως τα αφτια

παπαριζου=.ΘΘΘΘΘΘΘΘΕΕΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

βανδη=>εμφανισιακα οπως στην τν,πολυ καλαμπουρτζου

καλομοιρα=>μεγαλο στηθος,γλυκια

γιωργος χρηστου=>κουκλος

μενεγακι=>αισχοςςς,την ειδα στα village στο ρεντη,πολυ ψωνιο,ειχε 3 εως 4 ατομα να την κρυβουν κ καλα κ ετρεχε λες κ θα την φαμε κ εν το μεταξυ τοσος κοσμος ηταν κ ολοι την γραψαν στα τετοια τους,ηταν απεριποιητη,σαν αχτενιστη,κ κοντη

σεφερλης=>ολα τα λεφτα

μηδενιστης=>αμα σε συμπαθουσε ησουν τυχερος αλλιως ουτε γεια,εμεις ημασταν η εξερεση που ηρθε κ εκατσε απο μονος του στην παρεα μας,κ την μοναδικη φωτο που βγηκε ειναι με τον αντρα μου

τολμα=>στον κοσμο του αλλα πολυ ευγενικος!!!

μιχαλης απο σταβεντο=>εχει ολη την καλη διαθεση να σε βοηθησει σε οτι χρειαστεις πολυυυυυυυυυ μα πολυυυυυυυυυ καλος ανθρωπος


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ax, πείτε κι άλλα!!!!

Εγώ είδα από κοντά αυτόν που έπαιζε στο νησί, ο απατημένος σύζυγος, πώς τον λένε μωρέ; Στάικος;;;;Θα σας γελάσω....Βλέποντας τον από μακριά δεν τον κατάλαβα και σκέφτηκα "τι φοράει ετούτος;;;;" Χαλια ντύσιμο. Από κοντά, πανέμορφος! Απίστευτου χρώματος μάτια!!Παλιά είχα δει Σόμμερ και Μαστροκώστα. Ο Σωμμερ πολύ όμορφος, καμία σχέση με την τηλ που ποτέ δεν μου είχε αρέσει. Η Μαστροκώστα έχει υπέροχο σώμα, είναι επιβλητική, αλλά όχι ιδιαίτερα όμορφη.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Πολλούς έχω δει από κοντά.

Στα πολύ γρήγορα θυμάμαι, το Βουτσά, ευγενέστατος με τις γυναίκες, αλλά σε αντροπαρέα πολύ αθυρόστομος, χύμα στο κύμα (να λέει διάφορα για το τι κάνανε όλοι μαζί οι πρωταγωνιστές, μετά τα γυρίσματα)!!

Παπακαλιάτης (έχουν βέβαια περάσει και κάμποσα χρόνια, γλυκό παιδί και θα έλεγες και μάλλον ντροπαλούλης)! Πάντως πολύ ευγενικός.

Πιατάς : ευγενέστατος, με άποψη, πολύ γλυκός άνθρωπος!

Μπέζος : κρύος, υπό του μηδενός! Δεν τρελάθηκα (αλλά καθόλου μιλάμε)!

Καπουτζίδης : μια γλύκααααααααα!!!!!

Αντζελα Δημητρίου : Χωρίς λόγια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με τον Μπέζο απορώ πώς γίνεται να είναι τόσο συμπαθής στους ρόλους του και τόσο κρύος και αυστηρός και απόλυτος σε συνεντεύξεις. Δεν μ' αρεσει να τον παρακολουθώ σε συνεντέυξεις, Με αγχώνει......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

εχω πετυχει πολυ παλια σε μπουζουκια λαζοπουλο και παπακαλιατη με παρεα και ενα αλλο βραδυ τον αρναουτογλου και μου πεταξε και γαρυφαλλο παρακαλω :D:D

παραμονες της γιουροβιζιον στην κων/ πολη πετυχα ρουβα, ψινακη και αλιαγα στο φαναρι (την εκκλησια ε; οχι στον δρομο :D). ο ρουβας υπεροχος, ο αλιαγας δεν μου εκανε αισθηση αλλα και οι δυο τους μπροστα στον ψινακη ηταν σαν να μην υπηρχαν. αλλος αερας βρε παδι μου !!!!!

πολλους ποδοσφαιριστες λογω ψωρας με τα γηπεδα, οποτε δεν τους γραφω αναλυτικα

ο φωκας ο ευαγγελινος πηγε να με πατησει στην κερκυρα με το καμπριο πριν καμμια 15 χρονια :D:D

σκορδά στον δρομο στην θεσσαλονικη, κοντη μου φανηκε να πω την αληθεια αλλά γενικα ωραιο σωμα και μια χαρα κοπελα

μενεγακη και κορομηλα στις πρωινες εκπομπες τους στη θεσ/νικη, καμμια αισθηση προσωπικα...

αυτον που επαιζε στην μαρια την ασχημη τον κακο τον σεργιο τον πετυχα στο μποουλινγκ. ωραιος αντρας...

αν θυμηθω κι αλλους θα γραψω


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο θεματάκι...

Εχω δει αρκετούς...

Αυτοί που συμπάθησα πάρα μα πάρα πολύ ήταν Χρυσούλα Διαβάτη και Νικήτας Τσακίρογλου!Απλοί,καταδεκτικοί και πολύ αγαπημένο ζευγάρι.Βέβαια η Διαβάτη τίγκα στη ρυτίδα,αλλά τόσο ζεστή που σε κέρδιζε η συμπεριφορά και μόνο

Κότσιρας και Μπασης,σε κοινή τους συναυλία.Μίλησα και με τους δυο στα καμαρίνια.Υπέροχοι και οι δυο,ο Μπάσης πολύ πιο όμορφος,τον αδικεί το γυαλί,ο Κότσιρας όπως τον γνωρίζουμε,αλλά κάπως πιο απόμακρος,αν και ευγενέστατος.

Ελένη Ράντου,θεά!Αν και αρκετά σπασμένη...Και κοντούλα.Πέρασε από δίπλα μου στην Επίδαυρο πριν 3 χρόνια,κοντοστάθηκε μπροστά μου και την παρατήρησα αρκετή ώρα.Ντυμένη στα ροζ,δεν της πολυταίριαζε. Πολύ πιο αδύνατη,απ'ό,τι δείχνει στις τελευταίες της τηλεοπτικές εμφανίσεις.Η φωνή της χαρακτηριστική...

Βασίλης Βασιλικός,ψωνάρα όσο δεν παίρνει.Εχουμε πιει καφέ μαζί,ξινίλα απιστευτη...Καμία σχέση με την εικόνα του στην τηλεόραση

Τατιάνα-Ευαγγελάτος,στο μαιευτήριο που γέννησα...Είχαν έρθει επίσκεψη σε κάποια γνωστή τους.Αυτός σπορ, γοητευτικοτατος,τα κουστούμια τον αδικούν...Αυτή αδερφή της λεμονιάς,πιο ξινή δεν γίνεται...Και αποστεωμένη

Εχω πολλούς ακόμα υπόψη μου,αλλά δεν προκάνω να γράψω

Θα επανελθω!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μια συνάντηση από την κρύπτη...

Πριν από πάνω από 10 χρόνια,την Σοφία Αλιμπέρτη.Ψωνίζαμε μαζί σε ένα μαγαζί.

Ασήμαντη με όλη την σημασία της λέξεως.Κοντή,πάρα πολύ αδύνατη,καμία θηλυκότητα.Απορώ πώς στην τιβι βγαίνει γλυκειά και χαριτωμένη.Αν δεν σκουντιούνταν οι πελάτες στο μαγαζί,ούτε που θα την πρόσεχα.

Παύλος Χαϊκάλης,πάρα πολύ καλός...Επίσης έχουμε πιει καφεδάκι μαζί σε κοινή παρεα.Νόμιζα ότι ήμουν με εναν φίλο που τον γνωριζα χρόνια.

Ελένη Γλύκατζη-Αρβελέρ...Τι να πει κανείς...Γιαγιούλα γλυκειά της διπλανης πόρτας,απλός άνθρωπος,χωρίς έπαρση,καταδεκτική,μιλήσαμε αρκετή ώρα μαζί.Εκεί καταλαβαίνει κανείς ότι οι πραγματικά σπουδαίοι άνθρωποι είναι απλοί και χαμηλών τόνων.

Κοραλία Καράντη πριν από αρκετά χρόνια,μαζί με τον Γιώργο Λιάνη.Αυτή μια κούκλα,πραγματικά,αυτός πολύ γοητευτικός...Καμία σχέση με την εικόνα του στην τιβι

Παναγιώτης Φασούλας,δικαιώνει όλους τους χαρακτηρισμούς που του έχουν αποδώσει για το ύψος του...Χέρια ανοικονόμητα,δεν ήξερε πώς να τα βολέψει...Τρομερή εντύπωση μου έκανε που κάπνιζε μανιωδώς...Το ενα εσβηνε,το άλλο άναβε...Τόσο πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...