Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


katerinad81

Recommended Posts


Διαφημίσεις

καλησπερα δεν ξερω αν εκανα καλα που εκανα αυτο το θεμα εδω αλλα δεν γνωριζω και πολυ καλα το cafe.Θα με ενδιεφερε να μου πειτε αν γνωριζετε που μπορω να βρω ρουχα εγκυμοσυνης στη θεσσαλονικη ειμαι νεα εγκυουλα απο την χαλκιδικη και δεν γνωριζω πολυ καλα την αγορα.εχει ερθει η στιγμη που πρεπει να ψαξω για ρουχα μιας και το μεγαλητερο νουμερα στα κλασικα ρουχα που φορουσα μεχρι χτες δεν μου κανει ποια.


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα! Δεν ξέρω κατά πόσο θα σε βοηθήσω γιατί και εγώ δεν ξέρω πολλά αλλά είμαι στην 26η εβδομάδα και έγκυος σε δίδυμα και μέχρι τώρα βολεύομαι με ένα παντελόνι εγκυμοσύνης - το οποίο ομολογώ πως χρυσοπλήρωσα - και μπλουζοφορέματα.

Στην Θεσσαλονίκη βρήκα ρούχα εγκυμοσύνης στα Λητώ, πανάκριβα. Εγώ αγόρασα μερικά φορέματα καλοκαιρινά απο το H&M στην Μητροπόλεως που είναι αεράτα και άνετα και νομίζω πως θα την βγάλω έτσι με άνεση μέχρι να γεννήσω.

Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο!


ixhPp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ κορίτσια την είχα βγάλει με κολαν και μπλουζοφορεματα πέρυσι. Ήταν και είναι στη μόδα. Γύρω στα 20 ευρώ έδινα.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλησπερα δεν ξερω αν εκανα καλα που εκανα αυτο το θεμα εδω αλλα δεν γνωριζω και πολυ καλα το cafe.Θα με ενδιεφερε να μου πειτε αν γνωριζετε που μπορω να βρω ρουχα εγκυμοσυνης στη θεσσαλονικη ειμαι νεα εγκυουλα απο την χαλκιδικη και δεν γνωριζω πολυ καλα την αγορα.εχει ερθει η στιγμη που πρεπει να ψαξω για ρουχα μιας και το μεγαλητερο νουμερα στα κλασικα ρουχα που φορουσα μεχρι χτες δεν μου κανει ποια.

kalispera.diavasa to minimataki sou gia ta rouxa pou psaxneis kai meta apo diki mou prosopiki ereuna sou leo oti ta katastimata pou mporeis na exipiretiteis einai to h&m stin tsimiski pou exei oikonomika rouxalakia,to katastima benneton episis stin tsimiski pou exei rouxa eggumosunis pali,o zaras me elaxista se sxesi me ta proigoumena kai to marks n spencer pou exei megala noumera.auta!kala psonia loipon...oti allo xreiasteis tha xaro na se voithiso

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

geia soy. exei βενιζελου 5 και ακομα ενα λιγο πιο πανω η κατω. εγω πηγα σαυτο που δεν εχει κατω οροφο και πηρα ενα παντελονι τελειο,χειμωνιατικο αλλα και καλοκαιρι το φορεσα. ειναι σωληνας μαυρο κολαν αλλα φαινεται και σαν παντελονι κουστουμιου. ειναι τελειο. ενα πηρα και φοριεται καζουαλ ή για καλο. αλλα ειχε 40και ευρω. παντως αξιζε τα λεφτα του. το φορουσα και βδομαδες μετα τη γεννα. απο μπλουζες, καλυτερα παρε απο μαγαζι μπλουζοφορεματα που θα τα φορεσεις και μετα. το πολυ παρε ενα καλο σετ και τιποτα αλλο. μη γεμισεις ντουλαπα με ρουχα εγκυου.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...