Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

μπουφάν και παπούτσια κοριτσάκι


Recommended Posts

Δε πουλάω χαριζω ένα μπουφανακι λαχανι ανοιχτό πολύ 2νουμερο μάρκα chicco ολοκαίνουριο αψογο και παπουτσάκια νούμερο 20 Disney .Αυτά και για αντάλλαγμα θέλω μια ευχή από καρδιάς για το παιδάκι μου που πάλι κρυωμενο είναι και στεναχωριεμαι. Να πω ότι θα τα στείλω μετά την τρίτη που μας έρχεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανουλα... σου ευχομαι περαστηκα στον μικρουλη σου... Μακαρι να ειναι ολα τα παιδακια καλα...!!!! ειλικρινα...!!!

να σου πω οτι και η μικρουλα μου ειναι 7 μηνων και απο οταν αρχισαν τα κρυα..ολο και κατι εχει...!!! μην αγχωνεσαι..ολα καλα θα πανε...

τωρα φτιαχνουν αντισωματα..!!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω μανουλες καλες.τον εχω διπλα μου τωρα και η μυτουλα του ακουγεται λες και εχει νερο .Κοριτσάκια μου εγώ έχω ένα γιο 12 μηνών σήμερα τον πήγα νοσοκομείο μου είπαν ίωση αλλά μπορεί σε λίγες μέρες πάλι εισπνοες αερολιν ξέρετε. Το βαρέθηκα αυτό το πράγμα. Πάω δωμάτιο κρυώνει βάζω θερμοπόμποε ιδρώνει .Τώρα άρχισε να βήχει και δε βλέπω να γλιτώνει τις εισπνοες. Όλο πλυσεις και ροχαλητό είμαστε και τώρα βήχα. Το μπουφανακι και τα παπούτσια ισχύουν περιμένω αλλιώς τα δίνω.τα πράγματα είναι της ανηψιας μου .Θα βρω και άλλα και αγοραστικα μικρά νούμερα και θα δώσω με πολύ αγάπη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...