Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΑΝΔΑΛΙΑ!!


Recommended Posts

Όποια μανούλα ενδιαφέρεται τα παπούτσια είναι Naturalizer καινούρια, τελείως αφόρετα. Σε άσπρο χρώμα, όλο δέρμα και πολύ αναπαυτικά, τα πουλάω γιατί έγινε λάθος με το νούμερο στην παραγγελία. Το νούμερο είναι 41, ευκαιρία για ανάλαφρο βάδισμα!!!! Μπορείτε να δείτε φωτογραφίες στο link http://imgur.com/eCJrAQi

Τα σανδάλια είναι δερμάτινα, με λίγο τακούνι και είναι ελάχιστα φορεμένα! Η τιμή τους είναι στα 20?, συζητήσιμη. Περιμένω τα μηνύματά σας κορίτσια!!

Μπορείτε να τα δείτε εδώ: http://imgur.com/vLvDs2G

Για πληροφορίες και ερωτήσεις μου στέλνετε κατά προτίμηση στο mail μου [email protected] που το κοιτάω συνέχεια!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...