Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Το Καφέ των Δυτικών Συνοικίων Θεσσαλονίκης!


mor@ki_K

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ ναι μου το'πες και ειχα αρχισει να παιρνω θαρρος αλλα εχουν πεσει ολοι οι καλοθελητες απο διπλα μου και με φουντωσαν παλι.Ειδικα για τη μικρη με ζαλισαν και αφηστε το το παιδι που θα το τρεχετε στα βουνα και στα λαγκαδια θ'αρρωστησει κλπ κλπ.Εγω τους το δηλωσα ομως χωρις τη Μαρια ΔΕΝ παω, τερμα!Ελπιζω να μην τσιμπησουμε καμια ιωσουλα γιατι μετα ποιος τους ακουει...

είσαι τρελή που δεν θα πας;;;ωραία είναι στο Καρπενήσι..σπούδαζα Λαμία και πήγα..όλοι πάντα κάτι έχουν να πουν οπότε καλύτερα να ακούμε τα θέλω μας!!!έχει μια εκκλησία δεν θυμάμαι πως λέγεται αλλά είναι χτισμένη μέσα στο βράχο..τέλεια!!!!καλό σκ!!!


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη εβδομαδα!!!!

Τι λεει γειτονισσες?? Κρύο κρύο ε??? Εμείς μεσα...χουχουλιαρικα και από αυριο εχω ενα σωρό δουλειες γαμωτο...αγορες δωρων(ε..αυτο μου αρεσει;)), τράπεζες κ.λ.π.:rolleyes: α..ξεκινάει και η αδεια του αντρουλη για Χριστουγεννα και ετοιμαζόμαστε για τις εξορμήσεις μας στην επαρχία (νονους , πεθερικα κ.λ.π.)

Αυτα...πάω για κανα τσιαγαρακι, σιδερωμα..ευκαιρία που κοιμήθηκε και ο μικρος;)

Φιλάκια!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα..μ'αλλον δεν θα συγχρονιστούμε εμείς!!!!!εδώ έχει ήλιο με δοντάκιαααα!!!άνοιξε ZARA εδώ καιγίνεται χαμός με ασφ'αλεια έξω και κρατάνε τον κόσμο γιατί δεν χωράνε...δώρα δεν θα πάρουμε σε κανέναν γιατί μαζεύουμε χρήματα για την βάφτιση..6 Ιουνίου και είστε καλεσμένες θα γίνει εδ'ω όμως Αλεξ/πολη


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

...μαλλον ειμαστε ολες διακοπουλες Χριστουγεννιατικες!!

Χρονια μας πολλα και να χαιρομαστε τα νιναικια μας και τις οικογενειες μας!!!!2578791txh09pnacw.gif


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααααα!!!

Χρόνια πολλά σε όλες και με το καλό το νέο έτος!!!

Τελικά δεν άντεξα...πήγα ΠΆΟΛΑ το Σάββατο!!!

Γλυκά μπορώ να φάω μόνο online στο Ίντερνετ γιατί τσίμπησε το σάκχαρο!!! Don't worry be happy!!!

%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%BB%CF%8C%CF%80%CE%B9%CF%84%CE%B1.jpg

Το έτος άσχετο αλλά φταίει το link!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κι απο μενα τις καλυτερες ευχες για μια χρονια δημιουργικη,χαρουμενη και γεματη υγεια κι ευτυχια!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια! Είμαι σχεδόν δυτικά, Συκιές προς Νεάπολη.

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!

Μήπως καμιά σας γνωρίζει έναν καλό παιδίατρο σε περιοχές Πεύκα-Ρετζίκι ή Νεάπολη?Ευχαριστώ

neamanoula, εγώ τον μπέμπη μου τον πάω στον Χατζησάββα. είμαι σχετικά καινούρια στην περιοχή και όχι Θεσσαλονικιά. μου τον σύστησαν οι φαρμακοποιοί της γειτονιάς και μια καλή φίλη που η μικρή της έχει ταλαιπωρηθεί πολύ και η ίδια τον εμπιστευεται πάρα πολύ. κι εμένα μου φάνηκε πολύ καλός, για να πω την αλήθεια.

το ιατρείο του είναι επί της Ανδρέα Παπανδρέου, κοντά στο "Έρως" (στην έξοδο για περιφερειακό)

αν θέλεις τηλ, πες μου να σου το στείλω με πμ


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

γεια σας κορίτσια και εγω μένω Νεάπολη εβγαινα και εγω dom (ε ρε γλεντια!!), jarden αρένα κλπ .. αν και τότε έμενα Κέντρο αλλα η παρεα μου ηταν απο Νεαπολη και συχναζα και εγω εκει.. (ειμαι κ εγω το 1979)!!! ελπιζω να τα λέμε.....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...