Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Στο intersport απαγορευεται ο θηλασμος!


violin

Recommended Posts

Ημουνα σημερα στο καταστημα ιντερσπορτ στο κοσμος με το αγορακι μου 3 ετων για να βρει παπουτσια και ειχαμε μαζι και το αγορακι μου 6 μηνων για να ειμαστε ολοι μαζι παρεα. ειχε φοβερη ζεστη και καποια ωρα το μωρακι ειχε κουραστει και διψουσε. καθισα σε ενα παγκο στο βαθος του καταστηματος που ειχε αλλους 2 πελατες μονο και θηλασα το μωρι κυριολεκτικα για 5 λεπτα (μπορει να λεω και πολυ) ισα για να ξεδιψασει. και την ωρα που σηκωθηκα ουτως η αλλως ηρθε ο σεκιουριτας παρακαλω με το αλεξισφαιρο και μου ειπε να περασω εξω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ημουνα σημερα στο καταστημα ιντερσπορτ στο κοσμος με το αγορακι μου 3 ετων για να βρει παπουτσια και ειχαμε μαζι και το αγορακι μου 6 μηνων για να ειμαστε ολοι μαζι παρεα. ειχε φοβερη ζεστη και καποια ωρα το μωρακι ειχε κουραστει και διψουσε. καθισα σε ενα παγκο στο βαθος του καταστηματος που ειχε αλλους 2 πελατες μονο και θηλασα το μωρι κυριολεκτικα για 5 λεπτα (μπορει να λεω και πολυ) ισα για να ξεδιψασει. και την ωρα που σηκωθηκα ουτως η αλλως ηρθε ο σεκιουριτας παρακαλω με το αλεξισφαιρο και μου ειπε να περασω εξω......

Link to comment
Share on other sites

Ημουνα σημερα στο καταστημα ιντερσπορτ στο κοσμος με το αγορακι μου 3 ετων για να βρει παπουτσια και ειχαμε μαζι και το αγορακι μου 6 μηνων για να ειμαστε ολοι μαζι παρεα. ειχε φοβερη ζεστη και καποια ωρα το μωρακι ειχε κουραστει και διψουσε. καθισα σε ενα παγκο στο βαθος του καταστηματος που ειχε αλλους 2 πελατες μονο και θηλασα το μωρι κυριολεκτικα για 5 λεπτα (μπορει να λεω και πολυ) ισα για να ξεδιψασει. και την ωρα που σηκωθηκα ουτως η αλλως ηρθε ο σεκιουριτας παρακαλω με το αλεξισφαιρο και μου ειπε να περασω εξω......

:shock::shock::shock: συγωμη αλλα επρεπε να βγαλεις το βυζι να τον καταβρεξεις να δουμε μετα σε τι θα τον βοηθουσε το αλεξισφαιρο:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εννοειται πως δεν αγορασαμε παπουτσια. τον ρωτησα αν του φαινεται ανωμαλο το να ταιζει μια μαμα το παιδι της και αν εχει καποιο ταμπου με το θεμα. του ειπα οτι ειναι πολυ.....πισω και εφυγα

Link to comment
Share on other sites

πω πω με εφτιαξες τωρα!!! ο κόσμος κομπλεξάρεται απίστευτα και τα χάνει απένατι στο θέαμα του θηλασμού. ακού να σε διώξει!!καμιά υπέυθυνη καταστηματος - που δεν θηλασε - θα του το πε!!

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ax δυστυχως ρε κοριτσια..Καποτε δουλευα στον Φωκα....και μια κοπελιτσα μικρη καμμια 20ρια εκατσε να θηλασει σε ενα σαν παγκακι που ειχαμε εκει στο ποστο μου....

Ξαφνικα τρεχει η προισταμενη προς το μερος της και της λεει και αυτο δεν επιτρεπεται και σας παρακαλω και ειναι κατι προσωπικο σας...Και επιπλεον ειναι και ακρως αποκρουστικο:shock::shock::shock::shock:!!!Τοτε δεν εδωσα ιδιαιτερη σημασια γιατι δεν ημουν και μανουλα αλλα τωρα θα με πειραζε να εβλεπα κατι αναλογο....:evil::evil:

Κριμα εγω πολυ συεναχωριεμαι μπορει εγω να ντρεπομαι και να μην θηλαζω εξω(προς το παρον;)) αλλα δεν παυω να εκνευριζομαι με τετοιοες συμπεριφορες.....

Ηθελαν ωραιοτατες μπατσες εκει μεσα :evil::evil:


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Αν ήμουν στη θέση σου θα υπέβαλα αναφορά σε βάρος όλων, χρησιμοποιώντας τη σύμβαση δικαιωμάτων του ανθρώπου, την οποία ως κράτος έχουμε υπογράψει και αναγνωρίσει επίσημα.

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock: συγωμη αλλα επρεπε να βγαλεις το βυζι να τον καταβρεξεις να δουμε μετα σε τι θα τον βοηθουσε το αλεξισφαιρο:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D

Ίσως αυτό να ήταν και το θέμα με το κατάστημα, δηλαδή το φόρα-παρτίδα στήθος και όχι ο θηλασμός καθεαυτός.Και θα εξηγήσω αμέσως τί εννοώ.

Είμαι υπέρ του δημόσιου θηλασμού και η εικόνα της μαμάς που θηλάζει δεν με ξενίζει, τουναντίον.Δυστυχώς όμως πολλές μαμάδες είτε επειδή νομίζουν πως λόγω μητρότητας έχουν το ακαταλόγιστο είτε λόγω απροσεξίας, δυστυχώς δεν είναι διακριτικές.Είναι δικαίωμα του μωρού να φάει και ναι να το ταίσει ανα πάσα ώρα σε οποιοδήποτε μέρος αλλά μπορούν να το κάνουν με πιο διακριτικό τρόπο.Δεν χρειάζεται να πετάνε όλο το στήθος φόρα παρτίδα να το βλέπει όλος ο κόσμος κι ο ντουνιάς που περνάει, υπάρχει τρόπος και το παιδί να φάει και η μαμά να κρατήσει τους τύπους.Αν δηλαδή ο θηλασμός γινόταν με το αιδοίο, συγνώμη κιόλας, θα το βγάζαμε έξω επιδεικτικά; Για να μην παρεξηγηθώ δεν αναφέρομαι στη θεματοθέτρια καθώς δεν γνωρίζω το περιστατικό, αναφέρομαι απλώς σε όσους υπερασπίζονται τον δημόσιο θηλασμό ακόμη και όταν δεν παίρνονται τα κατάλληλα μέτρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...