Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

Μανούλες που έχουν διδυμάκια


irn

Recommended Posts

Πόσες μανούλες έχουμε διδυμάκια;; Εγώ έχω ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι 2 χρονών είναι τώρα και ξεκινάμε και παιδικό σταθμό σε λίγες μέρες!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

To είδα εκεί είναι από όλες τις περιοχές, να μαζευτούμε όλες οι διδυμομανούλες από Θεσσαλονίκη !!! Οποιες είστε στείλτε απάντηση!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Depi 71 να τις χαίρεσαι κοπέλα μου !! Κορίτσια καλως ήρθατε αν ξέρετε και αλλες διδυμομανουλες να τις προσκαλέσετε να μαζευτούμε αρκετές !!!!!!!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Depi 71 να τις χαίρεσαι κοπέλα μου !! Κορίτσια καλως ήρθατε αν ξέρετε και αλλες διδυμομανουλες να τις προσκαλέσετε να μαζευτούμε αρκετές !!!!!!!!

σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου και εσυ να χαιρεσαι τα δικα σου παιδακια :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 χρόνο μετά...
Παρουσα!

διδυμομανα απο Λαγυνα ΘΕσσαλονικησ με Σπυρο και Μαρια Αννα 3χρ!

διδυμομανουλα απο λαγυνα.? Εγω αν και μενω χαλκιδικη ειμαι απο αγιο βασιλειο. Διδυμομαμα κι εγω. Ποσο ειναι τα δυδιμακια σου?
Link to comment
Share on other sites

Κιμεγω εχω διδυμακια 8 μηνων αντρακια τωρα, αλλα εαεις ειατε ολες παλιες εδω... ουτε επισκεψιμοτητα δεν εχε τελευ αια αυτο το θεμα... κριμα και ηθελα να μιλησω και με αλλες διδυμομαμαδες της περιοχης

....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...