Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Ποιος θέλει υπνόσακο?


Recommended Posts

Έχω υπνόσακο χοντρό με πόδια και πατούσες, με πόδια χωρίς πατούσες, χωρίς πόδια και ελαφρύ (ο ελαφρύς κάνει και για αγοράκια) χωρίς πόδια. Είναι καλής ποιότητας υπνόσακοι ... όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει μήνυμα!


azHYp2.png

JX4Np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για τι ηλικίες είναι?

Έχω 7 υπνόσακους!!! Έχω 3άρια και 4άρι και 1.

Τους υπνόσακους χωρίς πόδια τους φοράς και άνετους. Ο καλοκαιρινός είναι για μέχρι 90εκατοστά περίπου (τουλάχιστον έτσι γράφει). Χειμερινούς έχω και για μέχρι 90εκατοστά και το μεγαλύτερο νούμερο.

Αυτοί με πόδια έχει πιο πολύ νόημα να είναι στο νούμερο του παιδιού. Και σε αυτούς έχω και 1 (χωρίς πατούσες) και 3 και 4 (με πατούσες). Ο ένα είναι κανονικά για παιδί μέχρι 2 χρονών νομίζω εγώ.

Στη μεγάλη μου κόρη βόλεψαν οι υπνόσακοι χωρίς πόδια ... όσο την έβγαζα εγώ από το κρεββάτι (κυρίως όσο κοιμόταν σε κούνια και φορούσε πάνα). 3ων που πήγε σε κρεββάτι και κατέβαινε μόνη της περάσαμε σε αυτούς με πόδια. Περπατούσε και μια χαρά με αυτούς κανένα πρόβλημα.

Η μικρή μου δεν ξεσκεπάζεται τόσο και έβγαλε νωρίς την πάνα και πήγε και σε κρεββάτι και γενικώς είναι σε όλα πολύ ανεξάρττη οπότε φέτος δε βάλαμε καθόλου υπνόσακο. Πέρσυ φορούσαμε full (τους έχουμε καταχαρεί γενικά).


azHYp2.png

JX4Np3.png

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις για 4 ετών με πόδια unisex? To θέλω για αγοράκι

Το τεσάρι μου με πόδια και πατουσίτσες έχει ένα ροζαλί χρώμα ... (νομίζω είναι κοριτσίστικος!).


azHYp2.png

JX4Np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 months later...

Διαφημίσεις


Έχω το νούμερο 1. Αν μπορείς στείλε μου mail να σου στείλω φωτό.

Δεν ξέρω όμως μήπως το μωράκι θέλει πιο μικρό. Νομίζω σε τόσο μικρά βάζεις κάτι πιο απλό ... σε ολόσωμη φορμίτσα. Βέβαια στα κρύα θα είναι 6-9μηνών οπότε θα σε βολέψει το 1.


azHYp2.png

JX4Np3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...