Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ααααα Μαρια Δευτερα - Τριτη θα ειναι η Πετρουλα Αθηνα αν ειναι κανονισε να παμε να την δουμε ..

Αμε.... Θα πάμε με παιδιά ή χωρίς? Γιατί χωρίς παιδιά μου είναι πιο δύσκολο...

Πού θα μένει? Ξέρουμε?

Πετρούλαααα, πες μας πληροφορίες!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να ζητήσω συγγνώμη που δεν απαντούσα στα τηλ αλά ήμουν στο νοσοκομείο χτες βραδύ από τις 9 έως τις 12.3 και σέρα από της 9 έως τις 12 μεσημέρι

Σας ευχαριστώ όλες πολύ για το ενδιαφέρων σας νομίζω πως η θετική ανεργία έφτασε κοντά μας :D:D:D

Όλα πάνε καλά ευτυχώς από χτες δεν έχασα καθόλου υγρά

και η ποσότητα αμνιακού που έχουμε με την μικρή ροη που έχω

θα φτάσει έως τις 36 εβδομάδες μιας και αναπληρώνετε καθημερινά ;) σήμερα μου βαλαν κ 2 ώρες ορό τωρα σας γράφω και έχω την πεταλούδα στο χέρι το βραδάκι θα μου ξανά βάλουν για ενυδάτωση

η γιατρός μου είπε πως αν δεν με ήξερε ότι θα κάνω τα παντα κατά γράμμα δεν θα με άφηνε να φεύγω

Όσο για τον θέμα ξεκουράσεις μου θα πω κάτι και μου φεύγουν δάκρυα

ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ

ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΛΕΓΟΥΜΕ σαγαπαω μπομπονα μου πολυυυυυυυυυυυ τακουσσσσσσσσσσσσσ ........???????????

Είμαι τυχερή διάλεξα σπουδαίους φίλους

σήμερα από της 8 ήταν εδώ η φίλη μου μέχρι πριν λίγο που κοίμισα τον μικρό

πρόσεξε τον μικρό μου

μαγείρεψε μπιφτέκια ανάλατα

και έκανε και σκούπα

μέχρι την δευτέρα θα έχει άδεια από την δουλεία της και θα ερχετε τα πρωινά που λείπει ο σύζυγος μετά έχει ο θεός θα δούμε

το βασικά είναι ότι είμαι καλυτέρα ψυχολογικά μιας και όλα πηγαίνουν ρολόι φιλιααααααααα θα πάω να σας διαβάσω να ξεχαστώ λιγάκι


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Αντε μπράβο Ηλιάνα μου! Να και μερικά ευχάριστα!

Κι εσύ να προχωρήσεις καλά και να έχεις κι έναν Ανθρωπο βοηθό δίπλα σου!

Αντε και μη σκας κοπέλα μου. Ολα καλά θα πάνε θα δεις.

Τα φιλιά μου.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειχαμε βγει βολτα και τωρα ηρθα!

Μπραβο Ηλιαννα μου σε ειχαμε εγνοια!Ολα καλα θα πανε να τους χαιρεσαι τους φιλους σου πραγματικα πολυτιμη βοηθεια!

Μαελενη καλως ηρθες!!!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Φωναξε κανεις???Ηρθααα!!!!!!!χαχα

Κοριτσακια μου ξερω οτι δεν σας πολυβολευει αλλα ειπαμε αυτη τη φορα μιας και ειναι καθημερινες -και οχι Σ/Κ οπως τις αλλες φορες που ερχομαστε- να μεινουμε λίγο στο κεντρο να κανουμε και καμια τσαρκα γιατι εκει που μενουμε συνηθως μονο στο mall πάμε...

Στην Πλακα εχω κλεισει ξενοδοχειο, για πειτε που σας βολευει και εσας καλύτερα και μπορει να πάρω ταξακι να σας βρω..αν θελετε και mall δεν εχω πρόβλημα!!!Και χωρις τα παιδια ε??Που να τον κυνηγαω οεο??

Για πειτε και οι αλλες να βγαλουμε μια ακρη..ποια ειναι μεσα και δεν εχει δουλεια??Ριτα εσυ ειπες κεντρο βολευεσαι??Κτ ενδιαμεσο υπαρχει που να μπορουμε να πάμε??

Πετρουλίτσα μου όλα καλά? Πώς πάει η κοιλίτσα σου?

Περα δωθε πάει Ελένη, ασε εχω τρελαθει!!!Πολύ κλωτσια και δεν αναρωτιεμαι καθολου..τι παιδι θα ειναι κι αυτο!!!

Καλως ηρθατε και καλο συμμαζεμα τωρα..Ο Γρηγορης το ζουζουνι πως παει??Με το φαγητο εξακολουθει να εχει καλή σχεση ετσι???

Πετρούλα γεμιστά διαβάζω και τα λιμπίζομαι αλλά δε τα φτιάχνω γιατί δεν μου τα τρώει ο μικρός με τίποτα.

.

Ουτε τη γεμιση σκετη??Εγω τα εκοψα σε μικρα κομματακια και εβαλα και τυρακι μεσα για να μην πικριζει τοσο η πιπερια...2 πιπερακια και μια ντοματουλα εφαγε!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ Πετρουλα που να σε τρεχουμε εγκυο γυναικα και σε αλλη πολη θα ερθουμε εμεις οπου βολευεσαι.Σιγα το πραγμα ακομα αδεια ειναι η Αθηνα.

Εγω και πρωι και βραδυ και γενικα οτι ωρα θελετε μπορω να το κανονισω απλα να το ξερω λιγο νωριτερα.

Α και γενικα προτιμω τη Δευτερα γιατι την τριτη οσο να ειναι θα εχω το μπουρου μπουρου στον μικρο για το σχολειο της επομενης μερας.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...