Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

οχι δενκουραζομαι,ψυχολογικο εινα ιελενιτσα....σε μενα!δενεχω διαθεση!εγω καουρες δενεχω κουκλε ςμονι στην αρχη του 7ου μηνα ειχα,απο τοτε με τ αγιουτοπαρ και την ιστορια μ τι ςσυσπασεις τελος!τιποτα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χτες σε θυμηθηκα φροσακι,ειδα ενα γατακιιδιο με αυτι της φωτο μικρουλι κι εβλεπε το νεροπου ετρεχε και ειχε φουντωσει ολοκληρο απο την τσατιλα και την τρομαρα του....σηκωθηκε η τριχα και ητνα πολυ επιφυλακτικο!αχαχαχ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ειδες τι ομορφα που ειναι τα ατιμα σημερα θα παω να δω κατι νεογεννητα γατακια εχω καιρο να μυρισω γατομωρουδιλα τα δικα μου ειναι τεραστια γουρουνια πια μου λειπουν σαν μωρα αχ πραγματικα αρχισα να σκεφτομαιι να ανοιξω ενα πετ σοπ αλλα δεν υπαρχει μια ενα πετσοπ που να πουλαει μονο τροφες κ αξεσουαρ κ οχι ζωακια


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ δεσεεπιασα....θες να ανοιξει ςπετ αλλο μονο με τροφες?ενας φιλος,-παιρνω τροφε ςγιατα πουλακαιμο υαπο κει-εχειμονο ψαρια απο ζωντανα και φερνει τροφες και ειδη για ολα,σκυλια,ποτιστρες ταιστρες γιαπουλια και τρωκτικα,ροκανιδι για στρωμα ,λουρια αλυσιδε ς κτλ....τα σκτυλακι ατ αφερνει κατοπιν παραγγελιας γιατι δε θελει να τα στοιβιαζει στα γυαλινα κουτια....ειναι πολυ ενταξεικαι εχει περιθαλψει πολλα ζωα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αχ δεσεεπιασα....θες να ανοιξει ςπετ αλλο μονο με τροφες?ενας φιλος,-παιρνω τροφε ςγιατα πουλακαιμο υαπο κει-εχειμονο ψαρια απο ζωντανα και φερνει τροφες και ειδη για ολα,σκυλια,ποτιστρες ταιστρες γιαπουλια και τρωκτικα,ροκανιδι για στρωμα ,λουρια αλυσιδε ς κτλ....τα σκτυλακι ατ αφερνει κατοπιν παραγγελιας γιατι δε θελει να τα στοιβιαζει στα γυαλινα κουτια....ειναι πολυ ενταξεικαι εχει περιθαλψει πολλα ζωα

Ναι ενα τετοιο θελω να ανοιξω ενα που να πουλαει μονο προιοντα για ζωα κ οχι Ζωακια ειμαι κατα τετοιων πετ σοπ κ να εχω μεσα τους γατους μου για μοντελα 000203F2.gif000203FB.gif

sig.asp?img=ad1


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μακαρι να τιο κανεις!!!!!στο ευχομα ιοτανμπορεις!βεβαια τωρα ειναι δυσκολε ςοι εποχες....το σκεφτεσαι αληθεια?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

να μαι αρχες αυγουστου πριν νοσηλευτω,τωρα ιεμαι πιο αδυνατη με λιγο μεγαλυτερη κοιλια. σ ελιγο θα τη σβησω μην κυκλοφορουν χυμα οι φωτο μου οκ?

post-24065-14825440498285_thumb.jpg


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε κοριτσια παντα τα φοβομουν τα ζωα στην εγκυμοσυνη και ειδικα τις γατες...στο παλιο σπιτι που μεναμε ηταν μια γατα ενος γειτονα που δε την ειχε και πολυ σε υποληψη.ολο εμεις της ριχναμε να φαει...ε και τεσπα ηρθε και γεννησε στην αυλη 6 γατακια παρακαλω!ουτε ενα ουτε 2!και η μουλαρα τα παρατησε και εφυγε για 3 μερες!και ημουν τοτε 6 μηνων εγκυος και τα επιανα ενα ενα κ τα ταιζα με τι σιριγκα ειδικο γαλα σκονη για γατακια που πηγα και αγορασα απο το πετ σοπ.μιλαμε καθε 1 ωρα λυσαγαν να φανε:shock: μεχρι να ταισω και τα 6 περνουσε η ωρα και παλι πεινουσαν!:rolleyes: τα λυπομουνα ομως τα καημενακια που τα παρατησε η μανα τους!επισης 3 βραδυα νιαρνιαριζαν μαλλον γιατι κρυωναν?δε ξερω...τα βραδυα δε μπορουσα να τα ταιζω ανα 1 ωρα και σηκωνομουν ανα 3 ωρες και εκει να δεις λυσσα για φαι:tongue: ηρθε η μανα τους τελικα και τα ειχε εκει εξω απο το σπιτι μας.ηταν μονοκατοικια.μολις βγαιναμε πανω τους πεφταμε.παντως ειχα τοσο φοβο μεχρι να κανω εξετασεις αιματος μηπως μου βρουν κανενα τοξοπλασμα μιλαμε ειχα χ3στει !


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι κατ αλλα τοτε μολις ειχα μαθει για μια γνωστη που ηταν 5 μηνων και της βρηκαν τοξοπλασμα και ειχα παθει μεγαλη τρομαρα...και βασικα οχι μονο απο γατες γενικα και απο ωμα λαχανικα η κρεας ειχα φοβο.και στιε 3 εγκυμοσυνες αλλα ειδικα στην πρωτη...

επισης παλι 6-7 μηνων εγκυος στην κορη μου περπαταω στο δρομο και ημουν εξω απο το σπιτι και απο μπροστα μου ερχοταν μια ελληνιδα επισκεψη στην απο πανω μου με τον σκυλο της με λουρι.και μολις πλησιαζουν ο σκυλος ορμαει επανω μου κουνωντας την ουρα με τα ποδια του στην κοιλια μου:evil: δε τον σιχαθηκα αλλα τρομαξα ετσι οπως ορμηξε !νομιζα οτι ηθελε να με δαγκωσει!ειχα τοσα νευρα που γυριζω και της λεω''παρε το βρωμοσκυλο!'' και μου λεει ''θελει να παιξει!'' και της απανταω ''και δηλαδη αμα ηθελε να γ@μησει παλι εγω θα την πληρωνα?'' α στα διαλα ειχα νευριασει!τρομαξα ρε ξαφνηκα ενα σκυλι ορμαει επανω μου στα 2 ποδια!και ηταν και μεγαλο το ατιμο!:evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ρε δημητρουλι εσυ κι ανεισια πιτσιρικι....αλλα ειναι 3η εγκυμοσυνη ρε συ, φουσκωνει ςκατευθειαν σε καθ εεπομενη εγκυμοσυνη!κατσε να δουμε κι εγω πως θα ειμαι στην επομενη...και μετ αμιλαμε!κοριτσια εβλεπα κατι φωτο μου πιτσιρικι,πριν λιγα χρονια...με τον καλομου ειμαστε μαζι απο 14 εγω 16 αυτος...

οσο γιατις γατες εγω ειχα 17 χρονια μι αγατα....ζουσε στην αυλη κι ερχοτνα σπιτι οποτε ηθελε,ανεβαινε στον οροφο χτυπουσε τ ακλειδια απεξω ηνιαρ=ουριζ εκαι τη βαζαμε μεσα...δνεπερασα τοξοπλασμα....και απο μωρο ημουν με ζωα....δενεχω καν αντισωματα,αν τηρεις βασικους κανονες υγιεινης δενεχει αναγκη,πιο ευκολο ειναι αντο παθει ςαπο απλυτα φρουτα η λαχανικα η μη καλοψημενο κρεας παρα απο το ιδι το γατι


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχα αμα θηελε να σε γ...σει ας καθοσουνκι εσυ!ακαταδεκτη!αχαχαχαχαχχα πολυ γελασα,ναι ειναι οτι τρομαζεις...εγω ειχα σκυλο που δεν ησυχαζε αν δενεβαζε τη μουσουδα του σε οσα καροτσακια βλεπαμε στο δρομο και ηταν μεγαλος,,,κιομως υπηρχαν γονειςπ0ου τον αφηναν ρε σεις,τρελα ειχ εμε τα μωρα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...