Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσι μου..Δυστυχώς η Kel δεν είναι στο Μητέρα..στο Ρεα νομίζω...αλλιώς θα κανονίζαμε ένα ωραίο τρίκλινο..όπως στις 5ημερες..χαχαχα..πάλι δε θα κοιμόμασταν το βράδυ όπως τότε, αλλά για διαφορετικούς λόγους τώρα..χαχαχα

Αχ κορίτισα..πόσο θέλω να βγω σε άδεια, να χαλαρώσω και να χαρώ την κοιλίτσα μου..

Δεν πειραζει,αφου υπαρχει το ιντερνετ θα τα λεμε απο κει με την Κελ.

Ακριβως οπως το ειπες...να χαλαρωσεις κ να χαρεις την κοριτσοκοιλιτσα σου.Μην κανεις τιποτα απο δουλειες αντε κανενα φαγακι κ μετα ξαπλωμενη να κανεις ονειρα με τον αντρουλη σου για τους τρεις σας.

Για το φορεμα που με ρωτησες εχθες...λοιπον ειναι απο την εταιρια Thesis ας πουμε σαν καφτανι αλλα οχι υφασμα που θυμιζει καφτανι..μονο το στυλ του εχει,με ανοιχτη πλατη σε σχημα V κ ακριβως το ιδιο κ απο μπροστα αλλα τοσο οσο να δειχνει θηλυκο κ οχι προστυχο,με λαστιχο διακριτικο κατω απο το στηθος,μακρυ στο μηκος με ανοιγμα στο δεξι ποδι απο μπροστα,εχει μανικια που στο τελειωμα τους εχει κροσια οχι πολυ μακρυα κ το χρωμα του λευκο με λαχουρια πρασινα.Πηρα παπουτσια εχθες κατι πανεμορφα λευκα σανδαλια αλλα σε πιο αμπιγιε υφος...τα τακουνια με πεθαινουν,μου τα εχει απαγορεψει κ ο γιατρος οποτε θελω να ειμαι ανετη να χαρω τη μερα του αγγελου μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πετρίνα μου τέλεια..πολύ ωραία περιγραφή και νομίζω πως θα είσαι πανέμορφη με το φόρεμα αυτό και κυρίως άνετη..Τα μαλλιά σου θα τα πιάσεις ψηλα ? Ένα ωραίο βάψιμο καλοκαιρινό και ίσως 1-2 αξεσουάρ και θα λάμπεις..Τί ωραία..Με το καλό..!!!


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να τα αφησω ισια στο φυσικο τους κ να κανω πλεξουδακια δεξια αριστερα στο μπροστινο τμημα του κεφαλιου κ να τα ενωσω με μια ψηλη αλογουρα.Απο αξεσουαρ επειδη εχει τα κροσια στα χερια δεν θα βαλω κατι παρα μονο σμαραγδι σκουλαρικια να τα ταιριαξω με τα λαχουρια απο το φορεμα.

Ειχα ξανακανει την ερωτηση στο παρελθον αλλα δεν μου απαντησε καμια κοπελα..θα την ξανακανω ομως..facebook εχετε?

Link to comment
Share on other sites

Πετρίνα μου, εγώ είχα χρόνια facebook, αλλά πια δεν μπαίνω και τόσο συχνά..Μπορεί να κάνω και εβδομάδες να μπω..Για να τα λέμε κι απο κει ή έχεις να προτείνεις κάτι άλλο ?


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Πετρίνα μου, εγώ είχα χρόνια facebook, αλλά πια δεν μπαίνω και τόσο συχνά..Μπορεί να κάνω και εβδομάδες να μπω..Για να τα λέμε κι απο κει ή έχεις να προτείνεις κάτι άλλο ?

Eτσι απλα για να υπαρχει κ δευτερος τροπος επικοινωνιας αν ειχατε κ θελατε να γινουμε κ εκει φιλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω εχω κ την αγαπη μου που δεν θελει με τιποτα νσ γεννησω πριν τις 24 οκτωβρη... αν γεννηθει νωριτερα κ βγει ζυγος σαν την αγαπημενη του μανουλα (#$$#/^$/^^).. θα χουμε προβλημα... στο ρεα γενναω και εχω δεκα χρονια ενσημα. Με την πεννυ στο ιδιο δωματιο να τσακωνομαι για το ποια απο τις δυο μπεμπες εχει πιο μακρυα ποδια..... πετρινα εσυ αγορι περιμενεις ή θυμαμαι λαθος??


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω κ την αγαπη μου που δεν θελει με τιποτα νσ γεννησω πριν τις 24 οκτωβρη... αν γεννηθει νωριτερα κ βγει ζυγος σαν την αγαπημενη του μανουλα (#$$#/^$/^^).. θα χουμε προβλημα... στο ρεα γενναω και εχω δεκα χρονια ενσημα. Με την πεννυ στο ιδιο δωματιο να τσακωνομαι για το ποια απο τις δυο μπεμπες εχει πιο μακρυα ποδια..... πετρινα εσυ αγορι περιμενεις ή θυμαμαι λαθος??

Χαχαχαχαχαχ καλα ειναι απαιχτος ο αντρας σου....απο γυναικες ζυγους δεν ξερω αλλα ο αντρα μου ειναι ζυγος κ μπορω να πω πως τα παμε περιφημα.Ειμαστε διαφορετικοι αν οχι σε ολα σε πααααρα πολλα.Καλοψυχα πλασματα αλλα πολυ της κουβεντας βρε παιδι μου.Μαλλον για σκορπινα τη βλεπω τη μπουμπου σου κ λενε τα καλυτερα για τις γυναικες :)

Εχουμε αποφασισει να μη μαθουμε το φυλο οποτε αγνωστο...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχ καλα ειναι απαιχτος ο αντρας σου....απο γυναικες ζυγους δεν ξερω αλλα ο αντρα μου ειναι ζυγος κ μπορω να πω πως τα παμε περιφημα.Ειμαστε διαφορετικοι αν οχι σε ολα σε πααααρα πολλα.Καλοψυχα πλασματα αλλα πολυ της κουβεντας βρε παιδι μου.Μαλλον για σκορπινα τη βλεπω τη μπουμπου σου κ λενε τα καλυτερα για τις γυναικες :)

Εχουμε αποφασισει να μη μαθουμε το φυλο οποτε αγνωστο...

Το καλυτερο κανατε!!! Γεννησε μια φιλη μου σημερα συμπληρωμενων 9 μηνων μια κουκλα. Με καισαρικη................το ηξερε απο χθες οτι θα εκανε καισαρικη.... πολυ στενο τραχηλο.....(τωρα το ειδε... τοσο καιρο τι εκανε?)κσι φοβηθηκε το πολυ μεγαλο παιδι..... 2800 γεννηθηκε 4000 το υπολογιζε.....) την φοβισε οτι θα βγει το κεφαλι κσιθα σφηνωσει στους ομως....θα επρεπε μετα να της σπασει κοκκαλο............ δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στα λεγομενα των γιατρων... αλλα εκεινη την ωρα σε φοβιζουν κ κανεις καισαρικη


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα ο άντρας μου ζυγός..και είναι πολύ καλό παιδί, δίκαιος όσο δεν πάει και γενικά καλός άνθρωπος σε όλα ρε παιδί μου, σε σημείο που εκνευρίζομαι..Για τις γυναίκες ζυγούς δεν ξέρω κι εγώ τίποτα, όπως και για τις σκορπίνες που μάλλον θα είναι οι κόρες μας..Πάντως μου είπαν πως οι σκορπίνες είναι πολύ ερωτιάρες και παθιάρικα πλάσματα..προσοχή λοιπόν..

Kel μου, δε θα μαλώναμε ποτέ..θα λέγαμε πως και οι δυο είναι κούκλες και από πίσω θα δείχναμε φυσικά η καθεμια για τη δική της πως είναι καλύτερη..χαχαχα..

Πετρίνα μου, τι ήταν αυτό που είπες τώρα ? Κι εγώ για αγόρι σε είχα πάλι και δεν έχεις ρωτήσει ? Έκπληξη μέχρι τελευταία στιγμή ? Χαρά στο κουράγιο σου που αντέχεις..Εγώ σου εύχομαι κόρη τότε λοιπόν..να το δοκιμάσεις κι αυτό και να έχει κι ο άντρας σου μια κορούλα να του πάρει τα μυαλά...


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο κανατε!!! Γεννησε μια φιλη μου σημερα συμπληρωμενων 9 μηνων μια κουκλα. Με καισαρικη................το ηξερε απο χθες οτι θα εκανε καισαρικη.... πολυ στενο τραχηλο.....(τωρα το ειδε... τοσο καιρο τι εκανε?)κσι φοβηθηκε το πολυ μεγαλο παιδι..... 2800 γεννηθηκε 4000 το υπολογιζε.....) την φοβισε οτι θα βγει το κεφαλι κσιθα σφηνωσει στους ομως....θα επρεπε μετα να της σπασει κοκκαλο............ δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στα λεγομενα των γιατρων... αλλα εκεινη την ωρα σε φοβιζουν κ κανεις καισαρικη

Πλάκα κάνεις..Τι ιστορία κι αυτή ? Πωπω βρε κορίτσια..η αλήθεια είναι πως είμαστε πολύ ευάλωτες, ειδικά επειδή δεν ξερουμε και κάνουμε ότι μας λένε αναγκαστικά..και ο Θεός βοηθός..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το καλυτερο κανατε!!! Γεννησε μια φιλη μου σημερα συμπληρωμενων 9 μηνων μια κουκλα. Με καισαρικη................το ηξερε απο χθες οτι θα εκανε καισαρικη.... πολυ στενο τραχηλο.....(τωρα το ειδε... τοσο καιρο τι εκανε?)κσι φοβηθηκε το πολυ μεγαλο παιδι..... 2800 γεννηθηκε 4000 το υπολογιζε.....) την φοβισε οτι θα βγει το κεφαλι κσιθα σφηνωσει στους ομως....θα επρεπε μετα να της σπασει κοκκαλο............ δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στα λεγομενα των γιατρων... αλλα εκεινη την ωρα σε φοβιζουν κ κανεις καισαρικη

Να της ζησει κ να σας ζησει.Καλοτυχο κ με υγεια να ειναι.

Ετσι οπως τα λες ΑΔΙΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ μυριζομαι....ομως η ουσια ειναι πως ολα πηγαν καλα!

Οι δικοι σας γυναικολογοι ειναι υπερ των φυσιολογικων?Τι σας λενε?Εχετε συζητησει κ για καισαρικη?

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα ο άντρας μου ζυγός..και είναι πολύ καλό παιδί, δίκαιος όσο δεν πάει και γενικά καλός άνθρωπος σε όλα ρε παιδί μου, σε σημείο που εκνευρίζομαι..Για τις γυναίκες ζυγούς δεν ξέρω κι εγώ τίποτα, όπως και για τις σκορπίνες που μάλλον θα είναι οι κόρες μας..Πάντως μου είπαν πως οι σκορπίνες είναι πολύ ερωτιάρες και παθιάρικα πλάσματα..προσοχή λοιπόν..

Kel μου, δε θα μαλώναμε ποτέ..θα λέγαμε πως και οι δυο είναι κούκλες και από πίσω θα δείχναμε φυσικά η καθεμια για τη δική της πως είναι καλύτερη..χαχαχα..

Πετρίνα μου, τι ήταν αυτό που είπες τώρα ? Κι εγώ για αγόρι σε είχα πάλι και δεν έχεις ρωτήσει ? Έκπληξη μέχρι τελευταία στιγμή ? Χαρά στο κουράγιο σου που αντέχεις..Εγώ σου εύχομαι κόρη τότε λοιπόν..να το δοκιμάσεις κι αυτό και να έχει κι ο άντρας σου μια κορούλα να του πάρει τα μυαλά...

ειναι τα ζυγακια μας καλα πλασματα μωρε απλα εμενα εχει ενα κακο να θελει συνεχως να με θαυμαζει...ειτε μαγειρευω,ειτε κανω μπανιο,ειτε κοιμαμαι θελει να με βλεπει παντα περιποιημενη.Ευτυχως που το εχω σαν γυναικα στο αιμα μου κ δεν καταπιεζομαι αλλα ωρες ωρες πιανω τον ευατο μου να λεω ωχ συνδιασα σωστα τα μπιτζαμακια μου η θα γελαει μαζι μου χαχαχαχαχαχαχα?

οσο για την κορη που λες ειναι η μονη ευχη που παιρνω απ'οταν ανακοινωσα την εγκυμοσυνη μου....το μονο που πραγματικα ευχομαι ειναι να πανε ολα περιφημα μεχρι το τελος κ αν ο Θεος χρωσταει μια κορη στον αντρα μου ας μας την στειλει...καλοδεχουμενη!

Link to comment
Share on other sites

Πετρίνα μου, κι εμένα θέλει να είναι πάντα περιποιημένος ο ίδιος και φαντάζομαι πως αυτό θέλει κι από μένα..κι εγώ το προσπαθώ, αν και δεν το έχω από τη φύση μου..είμαι πιο χύμα γενικά..μετά από 9 χρόνια, κάποιες φορές ξεφεύγω και το καταλαβαίνω και ξαναπροσέχω στο ντύσιμο, κινήσεις κτλ..Είναι τελειομανής όσο δεν πάει, πολύ τρυφερός, γλυκός, όλο αγαπες θέλει..Σκέψου πως αν έχω ώρα να το αγγίξω λέει "Έχεις ώρα να με αναζητήσεις και θα τιμωρηθείς..έρχεται το φιλιτήρι σου.."και αρχίζει και με φιλάει συνεχόμενα, σε σημείο να με γδέρνει..Χθες μάλιστα είπε "πωπω..το μωρό μας θα απελπιστεί με μας για γονείς..ελπίζω να του αρέσουν τα χάδια και τα φιλιά, γιατί θα ζητήσει ανάδοχη οικογένεια.."χαχαχα...

Με το γιατρό μου δεν έχω συζητήσει ακόμα για φυσιολογικό τοκετό και τιμές κτλ..Σκέφτομαι σήμερα που θα πάω να γράψω κάτι εξετάσεις με τον άντρα μου, αν έχει χρόνο να μας δεχτεί 5 λεπτά να των ρωτήσουμε και τιμές κτλ..και φυσιολογικό, γιατί ο άντρας μου θέλει να είναι μέσα..Αν δεν μπορέσει σήμερα, ίσως την άλλη εβδομάδα...


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Πετρίνα μου, κι εμένα θέλει να είναι πάντα περιποιημένος ο ίδιος και φαντάζομαι πως αυτό θέλει κι από μένα..κι εγώ το προσπαθώ, αν και δεν το έχω από τη φύση μου..είμαι πιο χύμα γενικά..μετά από 9 χρόνια, κάποιες φορές ξεφεύγω και το καταλαβαίνω και ξαναπροσέχω στο ντύσιμο, κινήσεις κτλ..Είναι τελειομανής όσο δεν πάει, πολύ τρυφερός, γλυκός, όλο αγαπες θέλει..Σκέψου πως αν έχω ώρα να το αγγίξω λέει "Έχεις ώρα να με αναζητήσεις και θα τιμωρηθείς..έρχεται το φιλιτήρι σου.."και αρχίζει και με φιλάει συνεχόμενα, σε σημείο να με γδέρνει..Χθες μάλιστα είπε "πωπω..το μωρό μας θα απελπιστεί με μας για γονείς..ελπίζω να του αρέσουν τα χάδια και τα φιλιά, γιατί θα ζητήσει ανάδοχη οικογένεια.."χαχαχα...

Με το γιατρό μου δεν έχω συζητήσει ακόμα για φυσιολογικό τοκετό και τιμές κτλ..Σκέφτομαι σήμερα που θα πάω να γράψω κάτι εξετάσεις με τον άντρα μου, αν έχει χρόνο να μας δεχτεί 5 λεπτά να των ρωτήσουμε και τιμές κτλ..και φυσιολογικό, γιατί ο άντρας μου θέλει να είναι μέσα..Αν δεν μπορέσει σήμερα, ίσως την άλλη εβδομάδα...

Λες κ περιγραφεις τον αντρα μου....βρε λες να ειναι το ιδιο ατομο?????χαχαχαχαχαχαχααχ

Εγω παλι σαν τοξοτινα θελω ελευθερια,ξενοιασια,χυμα στο κυμα που λενε αλλα οταν εισαι πολλα χρονια με καποιον παιρνεις κ παιρνει στοιχεια του χαρακτηρα σου.Ισως οταν 30αρησω να παρω στοιχεια κ απο τον ιχθυ που τον εχω ωροσκοπο κ ξαναλλαξω :shock:

Ο δικος μου ειτε καισαρικη ειτε φυσιολογικο τα χρηματα ειναι τα ιδια 1000 ευρω αν κ στη τελευταια γεννα μας πηρε μονο 800.Ρωτησε τον σιγα σιγα γιατι περναει ο καιρος για να ξερεις κ εσυ τι σου γινεται.Ευχομαι γενικα σε ολες μας να πανε ολα πολυ καλα κ να γεννησουμε φυσιολογικα.

Link to comment
Share on other sites

Πετρίνα μου, δεν νομίζω να είναι το ίδιο άτομο, γιατί ο δικός μου θα τα είχε παίξει με τόσα παιδιά..2 λέει και πολύ είναι..καλά το 3ο θα του έρθει χωρίς να το περιμένει πρώτα ο Θεός να είμαστε καλά..χαχαχα.. Γενικά όμως, πρέπει να μοιάζουν πολύ οι άντρες μας.. Θα ρωτήσουμε οπωσδήποτε το γιατρό, για να κάνουμε τον προγραμματισμό μας σιγά σιγά εν όψει καλοκαιριού...Εγώ είμαι διδυμος, με ωροσκόπο τοξότη..Μια φίλη που ασχολείται, λέει πως μόνο με τοξότη μοιάζω και με δίδυμο όχι..εκτός από το ότι είμαι πολυλογού, επικοινωνιακή και ενώ είμαι μες στην τρελή χαρά, downιάζω εύκολα την άλλη στιγμή από μόνη μου..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...