Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

      τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Γειά σας.

αγαπητά μέλη εδώ μπορείτε να γράφεται για προσφορές προιόντων πάνες/βρεφικά, και άλλα καταναλωτικά είδη!!

Επεξεργάστηκαν by CoffeeBean
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλή αρχή στο θεματάκι!

Το παρακολουθούσα και δίπλα!

manoula εγραψες την απαγορευμενη λεξη ... libero... οχι αλλα σπιτακια φτανει τοσοοοοοοοοο!

χαχαχαχα.... :lol: :lol: :lol:

με την babylino τι θα γινει θα βγαλει καμια προσφορα?

Μελισουλα τι εννοείς;

Οντως η babylino εχει καιρό να βγαλει προσφορα

Είχα στοκάρει πολύ υλικό και τρα που σιγα σιγα ξεμένω,ψάχνω να βρω καμια σοβαρή προσφορα,αλλά δεν βρίσκω κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Για να συνοψισουμε:

που εχει προσφορα τα παμπερς 35% και μεχρι ποτε;

και εγω περιμενω προσφορα απο μπειμπιλινο εχω και 6 κουπονακια

για τον μικρο ακομα ειμαι στοκαρισμενη. αλλα θελω να παρω για το μωρο που ερχεται μην ψαχνομαστε υτελεςυταια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

μου εξηγειτε λιγο τις απαγορευμενες λεξεις ετσι ωστε να μην δημιουργω κ εγω προβληματα ? κ κατι αλλο, ειχε προσφορα ο βεροπουλος πολυ καλη στα L. αλλα γυρισα ολη την καλλιθεα κ το κουκακι κ τιποτα στο Νο. 4, αυτο τωρα δεν ειναι απατη ! γιατι κυριε αφου βαζεις την προσφορα πρεπει να εχεις κ αποθεματα, δηλ. σημερα το πρωι πως προμηθευτηκαν το Νο.4, δεν ξερω καμια φορα ειμαι πολυ καχυποπτη. επισης με τις αλλες πανες B. εχουν βαλει στικερ σε ολα τα νουμερα, πηρα τηλ την εταιρια τους (οσο θα κυκλοφορουν τα στικερ κουπονια τελος για B.), κ τα σουπερ μαρκετ βρηκαν ευκαιρια κ αδειαζουν τις αποθηκες τους. ε σωστο δεν ειναι, κυνηγαμε τις προσφορες απο κει κ απο δω κ τελικα πιο πολυ τα χαλαω σε βενζινη.

τλσ.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα ξερουμε......για την τιμη των λιμπερο γιναμε τσατ καφε!

sorry βρε κορίτσια...τώρα το διάβασα καλά το κλειδωμένο "δίπλα" και κατάλαβα!

Να ρωτήσω όταν βγαίνει κάποια προσφορά σε babylino είναι και για τα up&go ή μόνο για ανοιχτές πάνες?Είχα στοκάρει ανοιχτές της babylino από τα Χριστούγεννα,αλλά θέλω και βρακάκια για τον μεγάλο!Ξέρει καμιά?


6H53p2.pngH7Hsp2.png

cNE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

sorry βρε κορίτσια...τώρα το διάβασα καλά το κλειδωμένο "δίπλα" και κατάλαβα!

Να ρωτήσω όταν βγαίνει κάποια προσφορά σε babylino είναι και για τα up&go ή μόνο για ανοιχτές πάνες?Είχα στοκάρει ανοιχτές της babylino από τα Χριστούγεννα,αλλά θέλω και βρακάκια για τον μεγάλο!Ξέρει καμιά?

ναι ναι στον μαρινοπουλο εχει αλλα μονο για τις μικρες συσκευασιες, μπες στο σιτε να δεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...