Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Το παιδί που γεννιέται ίσως να μην υπολογίζετε ως ισοδύναμο. Δηλαδή το πρώτο ισοδύναμο να είναι αν έχεις ήδη παιδι Κ πας για δεύτερο γι'αυτό να την απέρριψαν 

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα, έγω είμαι καλύτερα αλλά έμεινα μέσα για να προφυλαχθώ, αρα σημερα δεν βλέπω να πηγαίνω πουθενά, ευτυχώς χθες το απόγευμα έβγαλε την μικρή βόλτα ο άντρας μου και μετα την πήγε στην μητέρα μου οπου ήταν οι θείες μου και ξέφυγε λιγο.

Dimista, με το καλό η βάφτιση σας, να σας ζήσει!!!

Νina-Nana, ναι το στοκ σον Ταύρο εννοω, όντως νομίζω οτι λειτουργεί 10 με 7, αλλά εμένα είναι δίπλα στο σπίτι μου, όποτε πετάγομαι και ρίχνω μια ματιά!!

della, καλή εφημερία να έχεις, άσχημο μεν να λείπεις απο το σπίτι σου τόσες ώρες αλλά θα περάσουν γρήγορα, έγω μένω Καλλιθέα!!!

Βλέπω τον ήλιο και πόσο μου λείπει η θάλασσα, πέρσι δεν κάναμε ούτε ένα μπάνιο, ήταν να φύγουμε τον Αύγουστο 4-5 μέρες αλλά μου έπεσε η φεριτίνη και είχα ζαλάδες όποτε το ακύρωσα, φέτος να είμαστε καλά λέμε να πάμε για κανένα μπάνιο, εσείς έχετε κανονίσει για διακοπές?

Καλό Σ/Κ και στα υπόλοιπα κορίτσια, καλά να περάσετε!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Lila's mom περαστικα!!!

Εμείς θα πάμε διακοπες τον Αυγουστο στα Κυθηρα για 8 μέρες, θα πάμε και λίγο στα πεθερικα μου Αιδηψο και Θεσσαλονίκη στους δικούς μου (απο εκει όλο και καμία απόδραση για Χαλικιδικη θα γινει).

Ανυπομονω.......


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nina-Nana Πολυ ωραίος ο συνδυασμός, καλα να περασετε!!

Και εμείς για Αύγουστο λέμε, στο Πεταλίδι κοντα στην Καλαμάτα είναι παραθαλάσσιο και εκει που θα μείνουμε έχει την θάλασσα μπροστά, ούτε δρόμο δεν περνάμε, θα κάνει και η μικρή τα πρώτα της μπάνια!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κοριτσάκια!Τι κάνετε?Εμείς 1α χαρά και πλέον ο μικρούλης μας έχει ονοματάκι,το οποίο το ξέρετε!

Όλα πήγαν πολύ καλά!Ο Κωνσταντίνος έκλαψε ελάχιστα.Πολλές φωτ.και πριν και μετά.Βγάλανε και τον Κωνσταντίνο μόνο του πάνω σε παγκάκι και ήταν φοβερός!Μετά πήγαμε στην ταβέρνα και φάγαμε.Κόψαμε και τούρτα και σβήσαμε και κεράκι.Τα γενέθλια του τα χρωστάγαμε.Κάποια στιγμή στην ταβέρνα κουράστηκε και έκλαιγε αλλά κοιμήθηκε στο καρότσι.Ωραία περάσαμε!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κίττυ με γεια το φόρεμα και τα παπούτσια.

Νίνα Νάνα και Τζαμίν να σας ζήσουν τα ανηψάκια σας.

Ντέλλα ο μικρούλης σου έχει ακόμα δέκατα?

Τζιτζίνα είσαι καλύτερα με την επιπεφυκίτιδα?

Lila's mom εμείς θα πάμε Κάλαμο που είναι το εξοχικό μας και Σπάρτη στα πεθερικά μου.Μπορεί να πάμε και κάπου αλλού για λίγες μέρες ,θα εξαρτηθεί από τα οικονομικά μας.

Βrooke εγώ μένω Γαλάτσι.Να μας πεις νέα όταν γυρίσεις από Νάξο.

Lila's mom στα Νότια Προάστια μένεις?Στα πλούσια!

Καλό βράδυ κοριτσάκια!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Dimista, να σας ζησει ο νεοφωτιστος Κωνσταντίνος, χαίρομαι που περάσετε καλα, και εγω σκέφτομαι για τραπέζι σε ταβέρνα αλλα απο ότι μου είπε ο άντρας μου χλωμο μας φαίνεται, πόσο σας πήγε το άτομο αν επιτρέπεται;

Στην Καλλιθέα μένω, νότια είναι αλλα όχι και πλούσια!!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλεναδες.Ευτυχως ο μικρος τωρα κοιμαται.Σημερα εκανε 39,2,καηκε το πουλακι μου.Πηρα τον παιδιατρο αλλα λειπει σε συνεδριο εκτος.Κυκλιφορεθ μια ιωση μου ειπε που κανει τψηλο πυρετο και κραταει μερες.Εμεις σημερα κλεισαμε το 3 εικισιτετραωρο.Μου ειπε να συνεχισω την αγωγη οπως τηνδινω και τωρα με τα αντιπυρετικα και αν συνεχιζει και αυριο,να τον παν νοσοκομειο να τον εξετασουν.Ουφ!Σκ@τ@ με λθγα λογια.Η εφημερια μου ευτυχως πηγε πολυ καλα αλλα συνεχεια με επαιρναν ο αντρας μου και η μαμα μου να μου πουν ο,τι μπορειτε να φανταστειτε.Τεσπα,παει περασε.

Dimista,να σας ζησει ο Κωνσταντινος.Να τον χαιρεστε και να ειναι καλοτυχος.

Nina-Nana,ωραια θα ειναι να πατε Κυθηρα που εχετε παντρευτει κιολας.Σας αρεσει πολυ το νησι ε;

Kitty,με γεια με γεια!Καλοφορετα τα ρουχα.Καλα εκανες και πηρες κατι αναλαφρο για τη βαφτιση να το ξαναφορεσεις μετα.Ποτε ειναι;Νομιζω Ιουλιο;

Lila's mom,στην Καλλιθεα ερχομαι πολυ τακτικα.Ενα διαστημα ερχομουν σε ενα κομμωτηριο εκει στον Κωνσταντινο στη Δαβακη διπλα στα everest.Και ο,τι παιδικο παπουτσακι θελω η παω Σαγιακο η στο dee-es.Και στον μεγαλο Σκλαβενιτη ερχομαι και φυσικα οποτε θελησω πατσα(μην ξερασετε,εγω τρελαινομαι)χτυπαω μια μεριδα στον Σαλονικιο στις Τζιτζιφιες.Μιαμ μιαμ!!

Αχ αυτα κοριτσακια μου.Ελπιζω να μην ξανακανει πυρετουλη γιατι εχω κουραστει πολυ.Αυριο πρωι θα παμε και να τον κοινωνησουμε.Ελπιζω να ειναι απυρετος.Φιλακια πολλα!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kitty με γεια το φόρεμα και τα παπά! Ωραίο ακούγεται!

ευχαριστώ πολύ !!! ωραία ειναι και όσο το βλεπω το φορεμα ειμαι σιγουρη για την επιλογη. εντωμεταξυ δεν εψαξα καθολου - χρονος μηδεν- . πηγα κατευθειαν σε μαγαζι που ηξερα οτι θα βρω , μου αρεσαν , τα πηρα , τελος:P:p

τωρα θελω να βρω κατι μακρυ για τον λαιμο , σε αλυσίδα με κρίκους , κατι τετοιο. αναρωτιεμαι μηπως θα ηταν προτιμοτερο να βαλω σκουλαρικια .θα σας βαλω λινκ να δειτε


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Lila' mom αν θυμάμαι καλα το 2008 είχαμε παει προς τα εκει. Ο κουμπάρος μας ειναι απο ένα χωριό κοντα στην Καλαμάτα. Πολυ ωραία ειναι!

Dimista να σας ζήσει ο νεοφωτιστος Κωνσταντίνος! Τα πεθερικα σου ξέρουν την Μονή Αγίων Αναργυρων κοντα στην Σπάρτη; Να πάτε το καλοκαίρι, ειναι υπέροχα, εμείς πάμε συχνα, ήταν κι ο πνευματικός μας γέροντας εκει πριν παει στο Σινά. Το law and order ειναι αστυνομική σειρά, έχει επαναλήψεις και στον alpha και στο star τα βραδια.

Della μας αρέσει πάρα πολυ το νησι! Περαστικά βρε παιδάκι μου, τι τον βρήκε τον καημένο καλοκαιριατικα. Ευτυχώς έχεις τους γονείς σου εδω. Αχ κι εγω θέλω να την κοινωνησω. Να δω αν βολέψει..

Σήμερα περάσαμε όμορφα. Πήγαμε σούπερ μάρκετ, μετα κουνιες και μετα στην γειτόνισσα και κατσαμε στην βεράντα. Αυτα κοριτσακια μου! Μπείτε κι αύριο να έχω παρέα!

Καληνύχτα!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ντέλα, περαστικά στον μικρούλη !!!!!

Lila s mom , παλιά πηγαινα συχνα στους Χράνους. εχω περασει πολύ ωραία εκεί....στα νιάτα μου. και στο Πεταλιδι πηγαίναμε για καφε. καλα εννοειται , να εισαι μπριστα στην θάλασσα ειναι οτι πρεπει τωρα για τα μικρά μας.


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλεναδες.Ευτυχως ο μικρος τωρα κοιμαται.Σημερα εκανε 39,2,καηκε το πουλακι μου.Πηρα τον παιδιατρο αλλα λειπει σε συνεδριο εκτος.Κυκλιφορεθ μια ιωση μου ειπε που κανει τψηλο πυρετο και κραταει μερες.Εμεις σημερα κλεισαμε το 3 εικισιτετραωρο.Μου ειπε να συνεχισω την αγωγη οπως τηνδινω και τωρα με τα αντιπυρετικα και αν συνεχιζει και αυριο,να τον παν νοσοκομειο να τον εξετασουν.Ουφ!Σκ@τ@ με λθγα λογια.Η εφημερια μου ευτυχως πηγε πολυ καλα αλλα συνεχεια με επαιρναν ο αντρας μου και η μαμα μου να μου πουν ο,τι μπορειτε να φανταστειτε.Τεσπα,παει περασε.

Dimista,να σας ζησει ο Κωνσταντινος.Να τον χαιρεστε και να ειναι καλοτυχος.

Nina-Nana,ωραια θα ειναι να πατε Κυθηρα που εχετε παντρευτει κιολας.Σας αρεσει πολυ το νησι ε;

Kitty,με γεια με γεια!Καλοφορετα τα ρουχα.Καλα εκανες και πηρες κατι αναλαφρο για τη βαφτιση να το ξαναφορεσεις μετα.Ποτε ειναι;Νομιζω Ιουλιο;

Lila's mom,στην Καλλιθεα ερχομαι πολυ τακτικα.Ενα διαστημα ερχομουν σε ενα κομμωτηριο εκει στον Κωνσταντινο στη Δαβακη διπλα στα everest.Και ο,τι παιδικο παπουτσακι θελω η παω Σαγιακο η στο dee-es.Και στον μεγαλο Σκλαβενιτη ερχομαι και φυσικα οποτε θελησω πατσα(μην ξερασετε,εγω τρελαινομαι)χτυπαω μια μεριδα στον Σαλονικιο στις Τζιτζιφιες.Μιαμ μιαμ!!

Αχ αυτα κοριτσακια μου.Ελπιζω να μην ξανακανει πυρετουλη γιατι εχω κουραστει πολυ.Αυριο πρωι θα παμε και να τον κοινωνησουμε.Ελπιζω να ειναι απυρετος.Φιλακια πολλα!

ευχαριστώ πολύ !!!

ναι , δεν ειχα σκοπο για κατι πολυ επισημο. κι αυτα που πηρα οταν εγινα κουμπαρα δεν τα ξαναεβαλα. σωστά θυμάσαι , 15 Ιουλίου ειναι η βάπτιση


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...