Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Αποκλιση υπερηχου 2 εβδομαδες


loma

Recommended Posts

Καλησπερα, εχω μεγαλη αναγκη να μου πειτε τις γνωμες σας! Χθες πηγα πρωτη φορα στο γυναικολογο, η τελεταια μου περιοδος ηταν στις 27/7 πραγμα που σημαινει πως θα επρεπε να ειμαι 7 εβδομαδων κ 2 ημερων. Μετα τον υπερηχο κοιλιακο κ κολπικο ο γιατρος μου ειπε οτι ειμαι 5 εβδομαδων και 2 ημερων. Κατα τη γνωμη του ή η συλληψη εγινε αργοτερα ή εχουμε μια παλινδρομη κυηση και η αναπτυξη σταματησε στις 5 εβδ. Το πιο πιθανο καταυτον ειναι οτι η κυηση εχει σταματησει κ οτι απο μερα σε μερα θα αποβαλλω. Μου εκλεισε ραντεβου σε 2 εβδ. Για να το επιβεβαιωσουμε. Τι να κανω;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!! Εχεις σταθερό κύκλο; Ειναι πολυ πιθανό να εγινε αργότερα η σύλληψη, ειδικά εαν έχεις μεγάλο κύκλο. Χοριακή δεν σου είπε ο γιατρος να επαναλάβεις; Να έκανες μια αύριο και πάλι την Παρασκευή να δεις αν ανεβαίνει όπως πρέπει (εχω φίλη γυναικολόγο και την ρώτησα). Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω πολυ που απαντησες αμεσα. Ο γιατρος μου ειπε να μην κανω χοριακη γιατι δεν θα βγαλω ακρη κ θα αγχωθω χειροτερα κ το καλυτερο που εχω να κανω ειναι να περιμενω το επομενο ραντεβου σε 2 εβδ. Εγω επειδη δεν αντεχα πηρα σημερα κιαλλο γιατρο ο οποιος μου συστησε χοριακη την οποια κ εκανα , θα κανω παλι την παρασκευη. Ο κυκλος μου σε γενικες γραμμες ειναι σταθερος. Απλα αναρωτιεμαι ποσες ελπιδες μπορει να εχω η κυηση να εξελισσεται κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Να μην αγχώνεσαι. ..δεν βοηθάει σε κάτι! Να πας την ίδια ώρα περίπου τις δυο μέρες και να πας και στο ίδιο εργαστήριο για την χοριακή. Καλό βράδυ και να σκέφτεσαι θετικά!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα... βγηκαν τα αποτελεσματα της πρωτης χοριακης. Ειμαι στα 25997, πηρα το 2ο γιατρο τηλ. Κ ειναι πολυ ικανοποιημενος , θα κανω κ τη δευτερη.. κ αντε να δουμε!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα νεα δεν ειναι καλα. Η δευτερη χοριακη βγηκε 36000 , οχι οσο ψηλα θελαμε και ο γιατρος στον υπερηχο βλεπει μονο ενα σακο χωρις καν εμβρυο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...