Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

σοβαρο προβλημα με τα δοντια μου.


λιλουμ

Recommended Posts

καλησπερα σας. εχω σοβαρο προβλημα με τα δοντια μου. δηλαδη ειχα καποια σφραγισματα τα οποια εφυγαν κ επειδη δεν πηγα στον οδοντιατρο σιγα-σιγα σαπισαν τα δοντια κ εσπασαν(συνολο 4 δοντια).εχουν σπασει συριζα με το ουλο. + το οτι εχω πετρα κ σιγουρα θελω κ σφραγισματα σε αλλα δοντια, γιατι τα σπασμενα δεν γινονται με τιποτα. . ξερω τι θα μου πειτε, γιατι δεν πηγες??? κ θα σας πω οτι το ταμειο ειναι μειον!("εισοδημα μηδεν"). οχι ειμαι δυσκολα οικονομικα, αλλα μηδεν!!!

το τι εχω τραβηξει.. πονοδοντο.... να λεω οτι θα σπασει το κεφαλι μου!!

τωρα υπαρχει μια προσωρινη δουλεια(5 μηνες κ τελειωνω τελος Αυγουστου) κ θα παρω τα χρηματα(1300 ευρω) τελος Νοεμβριου ή Δεκεμβριου. που σημαινει οτι τοτε θα παω στον οδοντιατρο! φοβαμε ομως! τρεμω!!!! τους φοβαμαι τους γιατρους. κ εκτος απο αυτο φοβαμαι οτι δεν θα μου φτασουν κ τα λεφτα. κ τι να πω στον ανθρωπο? θα σου φερω τα υπολοιπα σε ενα ή δυο ή τρεις μηνες? μα πως οταν ξερω οτι αυτο δεν θα γινει αφου δεν θα εχω δουλεια. κ τι να του πω? "εχω τοσα λεφτα, με αυτα τι μπορουμε να κανουμε"??

θα ηθελα τι γνωμη σας!!! μηπως εχουμε στο φορουμ καποιον-καποια οδοντιατρο? να μου πει στο περιπου τι μπορει να γινει με την περιπτωση μου? οικονομικα ποσο στοιχιζει η περιπτωση? αλλα κ τι θα γινει με τα σπασμενα δοντια μου.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...