Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

νυφικο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Αν μενεις Αθηνα,υπαρχει μια αλυσιδα καταστηματων που λεγεται charly και εχει αμπιγε ρουχα.Μεσα στην κολλεξιον καθε φορα,φερνει και 4-5νυφικα.Εγω αγοραδα το δικο μου απο το καταστημα του Πειραια και ηταν λευκος ταφτας σε αλφα γραμμη,στραπλες με κεντημενες πευριτσες στο πανω μερος του μπουστου,και πετρες κεντημενες στον αριστερο γοφο,και ποσο λες:ειχε 340?και το πηρα στις εκπτωσεις 170?!!!"!Και η αρχικη τιμη ομως αν δεν ειχε εκπτωσεις ηταν θεικη!

Δεν ξερω να παραθετω link αλλα εχουν σελιδα και αν πατησεις το ονομα charly θα το βρεις.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγνωμη αλλα το θεμα ειναι σε λαθος ενοτητα τοποθετημενο!

ζητηστε να το μεταφερουν στη σωστη!

εδω γραφουν για τις δυσκολες στιγμες, για τα δυσαρεστα!


 

569129i0tzap526i.gif "Φεγγοβολάς βλαστάρι μου, στ' όνειρο ταξιδεύεις

τους γαλαξίες τριγυρνάς και το Θεό γυρεύεις"

my little angel 10/5/12

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα το θεμα ειναι σε λαθος ενοτητα τοποθετημενο!

ζητηστε να το μεταφερουν στη σωστη!

εδω γραφουν για τις δυσκολες στιγμες, για τα δυσαρεστα!

Ειρήνη συμφωνώ απόλυτα. Και αυτό το θέμα και το άλλο με τον οικονομικό γάμο. Δεν σχολιάζω τίποτα, αλλά αυτά τα προβλήματα δεν λέγονται ''δύσκολες στιγμές''. Παρακαλώ τον admin να πάρει θέση.....


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επίσης βρε αγάπη μου έχεις ανοίξει δυο θέματα για το πώς θα βρεις λεφτά να παντρευτείς και πού θα βρεις φτηνό νυφικό... Μήπως ν' αφήσεις τον γάμο και να πας για πουρνάρια?? Με τόσο άδεια τσέπη πού πας?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σήμερα πρόσεξα ότι το θέμα είναι στις δυσάρεστες στιγμές. Πρέπει να μεταφερθεί, εδώ γράφονται τα πραγματικά δυσάρεστα πράγματα..

Ας πάει σε σωστή κατηγορία και δίνουμε εκεί ιδέες στην κοπέλα για το γάμο.. Δεν είναι κακό να θέλει να παντρευτεί με λιγότερα χρήματα!:):):)


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κοιτάξεις και σε αυτό το θέμα που υπάρχουν ιδέες για πιο απλούς και πιο ανέξοδους γάμους. Και κατά τη γνώμη μου πιο ωραίους, γιατί ξεφεύγουν από το συνηθισμένο - χιλιοφορεμένο και έχουν και το προσωπικό σου στίγμα και γούστο.

Δεν είναι ανάγκη ό,τι μας επιβάλλεται από την εμπορευματοποίηση του γάμου και την εκμετάλλευση που αρχίζει μόλις πεις τις μαγικές λέξεις "γάμος" και "βάφτιση" να το υποστούμε, ειδικά στη σημερινή εποχή.

Η κοπέλα ζητάει λύσεις οικονομικές, όπως πολύς κόσμος εντός και εκτός φόρουμ, δεν ζητιανεύει, ούτε κλάφτηκε για να της λέμε να μην παντρευτεί :oops::oops::oops: αν δεν έχει.

Μπορεί απλά να το βιώνει σαν μια δύσκολη στιγμή για εκείνη και να έχει εγκλωβιστεί σε αυτές τις σκέψεις και να τις φαίνεται αξεπέραστο, νομίζοντας ότι πραγματικά έχει ένα σοβαρό πρόβλημα ή απλά μπορεί το θέμα να το έβαλε κατά λάθος σε αυτή την ενότητα.

Και σίγουρα αυτό δεν είναι μια δύσκολη στιγμή...με λίγη καλή θέληση και λίγο ψάξιμο προβλήματα σαν αυτό λύνονται πολύ εύκολα.


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα ζητάει λύσεις οικονομικές, όπως πολύς κόσμος εντός και εκτός φόρουμ, δεν ζητιανεύει, ούτε κλάφτηκε για να της λέμε να μην παντρευτεί :oops::oops::oops: αν δεν έχει.

Μπορεί απλά να το βιώνει σαν μια δύσκολη στιγμή για εκείνη και να έχει εγκλωβιστεί σε αυτές τις σκέψεις και να τις φαίνεται αξεπέραστο, νομίζοντας ότι πραγματικά έχει ένα σοβαρό πρόβλημα ή απλά μπορεί το θέμα να το έβαλε κατά λάθος σε αυτή την ενότητα.

.

Ποιος της είπε να μην παντρευτεί;;; :confused::confused: Να βάλει το θέμα στο σωστό χώρο είπαμε. Το ότι η ίδια το βιώνει ως δύσκολη στιγμή δεν σημαίνει και ότι αντικειμενικά είναι έτσι και η παρουσία του εδώ ευτελίζει και τα άγχη και τις αγωνίες των υπολοίπων.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης βρε αγάπη μου έχεις ανοίξει δυο θέματα για το πώς θα βρεις λεφτά να παντρευτείς και πού θα βρεις φτηνό νυφικό... Μήπως ν' αφήσεις τον γάμο και να πας για πουρνάρια?? Με τόσο άδεια τσέπη πού πας?

GiovannaXA, αναφερόμουν σε αυτό το σχόλιο.

Ποιος της είπε να μην παντρευτεί;;; :confused::confused: Να βάλει το θέμα στο σωστό χώρο είπαμε. Το ότι η ίδια το βιώνει ως δύσκολη στιγμή δεν σημαίνει και ότι αντικειμενικά είναι έτσι και η παρουσία του εδώ ευτελίζει και τα άγχη και τις αγωνίες των υπολοίπων.

Για τη θέση του θέματος συμφωνώ, απλά σκέψου ότι άνθρωποι είμαστε, μεγαλοποιούμε πράγματα που για άλλους είναι ανούσια και θεωρούμε ότι βιώνουμε μια δυσκολία. Μπορεί να έχει τοποθετηθεί και από λάθος όμως.

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει στην ουσία του θέματος.


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...