Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ποιους διασημους εχετε δει απο κοντα???


Recommended Posts

Λοιπόν

Νινα Λοτσάρη το πρόσωπο της εχει ένα σωρό ουλές,θεωρητική κατα τα άλλα,απίστευτα αγενής με γκαρσόνι,γενικά στο προσωπικό φέρθηκε απαίσια,έκανε νεύματα και είχε μια έκφραση αηδίας, με τον σύζυγο πριν 2 χρόνια φαινόταν οτι μάλλον ζουν συμβατικά

Στεφανίδου φαιδρό πρόσωπο,θεατρινίστικο στυλ και πολύ ξίνη μούρη

Ελένη Βιτάλη απλά ΚΥΡΙΑ με όλη τη σημασία

Τάσος Χαλκιας ήταν σε μια ταβέρνα και κοιτούσε αν τον κοιτάνε ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Νικολόπουλος συνθέτης απλός κύριος,αξιοπρεπής,τον είχα δει στο καράβι και περίμενε τη σειρά του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν, επειδή για ένα μικρό χρονικό διάστημα εργάστηκα σε θέατρο, είχα την τύχη να συναντήσω αρκετούς ηθοποιούς. Οπότε ξεκινάω:

1) Μαριλένα απ'το <<Παρά πέντε>>: Πολύ όμορφη και γλυκιά. Ήρθε να ψωνίσει στο μαγαζί που δουλεύω, πάρα πολύ ευγενική και χαμογελαστή. Έχει χιούμορ και πιάνεις εύκολα κουβέντα μαζί της. Πολύ καλές εντυπώσεις! Α! Και πολύ ωραίο σώμα!

2) Δήμητρα Ματσούκα: Πολύ κομψή και όμορφη, με πολύ καθαρό πρόσωπο. Έχει ιδιαίτερο ''αέρα'', την κοιτάς αμέσως πριν καταλάβεις ποια είναι. Επίσης πολύ χιούμορ και φυσική ευγένεια. Μιλάει γρήγορα και αυτοσαρκάζεται.

3) Άρης Παυρινός <<Παρά πέντε>>: Δείχνει πολύ σοβαρός και απόμακρος, αλλά δεν είναι. Μιλάει εύκολα στους γύρω του.

4) Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: Φατσούλα, όλο γελάει και είναι πολύ φιλικός.

5) Βίκυ Παπαδοπούλου: Πολύ αδύνατη, σαν μικρό παιδί. Σνομπ και εγωίστρια, δεν τη συμπάθησα καθόλου. Έχει υπεροπτικό ύφος και βρίζει πολύ.

6) Γιώργος Καραμίχος: Χαμηλών τόνων, χαμογελαστός και ευγενικός.

7) Αποστόλης Τότσικας: Πολύ όμορφο πρόσωπο, απόμακρος.

:cool: Αντίνοος Αλμπάνης: Το παιδί της διπλανής πόρτας, απλός και πολύ φιλικός.

9) Βάσια Τριφύλλη: Ψυχάρα και γλυκύτατη.

10) Θεοπούλο απ'το <<Παρά Πέντε>>: Όλο γέλιο και καλοσύνη.

Αυτά προς το παρόν...Μόλις θυμηθώ κάτι, θα επιστρέψω!

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω

- Φαίη Σκορδά: Πραγματικά ψηλή γυναίκα με ωραίο σώμα. Άβαφη, πολύ απλή, με σορτς και σαγιονάρες, έβγαινε από πολυκατοικία στο Παγκράτι.

- Ισαβέλλα Δάρρα: Δεν μπορώ να καταλάβω πώς διακρίθηκε στα καλλιστεία, ασχημούλα και πολύ αδύνατο, άχαρο κορμί.

- Ζωή απ'το <<Μαζί σου>>: Έχει δύο μικρά παιδάκια. Η ίδια γλυκούλα και πολύ αδύνατη.

- Παναγιώτα Βλαντή: Μια πολύ γλυκιά κοπέλα με καλοσυνάτο βλέμμα

- Στέλιος Μάινας: Πολύ ψηλός. Κύριος.

- Γιάννης Στάνκογλου: Γοητευτικότατος, υπέροχο βλέμμα

- Βίκυ Σταυροπούλου: Η γυναίκα είναι μοναδική σε όλα, απίθανη! Αληθινή και έξω καρδιά

- Πάνια+Καρβέλας: Έτρωγαν σε ταβέρνα στη Γλυφάδα. Φαίνονται πολύ ερωτευμένοι. Εντελώς χύμα. Η Πάνια πολύ όμορφη, μοιάζει πιο μικρή από κοντά

- Κοραλία Καράντη+Λιάνης: Πολύ ταιριαστό ζευγάρι, όταν τους έβλεπα στην τηλεόραση δεν μου κολλούσαν. Γοητευτικότατοι και οι δύο

- Φωτεινή Πιπιλή: Χύμα εμφάνιση, μιλάει με αυστηρό τόνο όμως είναι καλή

- Χρυσούλα Διαβάτη: Τη συνάντησα την εποχή των <<Δύο ξένων>> σε μια παραλία στην Επίδαυρο μαζί με τον Τσακίρογλου, απ'όπου ετοιμάζονταν να φύγουν. Ήμουν 10 χρονών, την παρακαλούσα να περιμένει για να τη δουν οι γονείς μου (!), αρνιόταν ευγενικά, αλλά εντέλει μου χαμογέλασε και περίμενε! Γλυκιά και ευγενική, σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αχ γιατί το παρατήσατε αυτό το θέμα? Γράψτε κι άλλα! Πεθαίνω για τέτοια κουτσομπολιά! Εγώ έχω γράψει λίγο παρακάτω. Αν μου έρθει τίποτα ακόμα στο μυαλό θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Α! Θυμήθηκα τα Χριστούγεννα είδα τη Νάταλι Θάνου, η οποία είναι έγκυος. Πανύψηλη (σίγουρα πάνω από 1.80), κορμάρα και πιο ωραία από ότι στην τηλεόραση και δεν ήταν και πολύ περιποιημένη.Εμένα γενικά δε μου άρεζε από την τηλεόραση αλλά από κοντά είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή χωρίς να είναι ιδιαίτερα περιποιημένη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α! Θυμήθηκα τα Χριστούγεννα είδα τη Νάταλι Θάνου, η οποία είναι έγκυος. Πανύψηλη (σίγουρα πάνω από 1.80), κορμάρα και πιο ωραία από ότι στην τηλεόραση και δεν ήταν και πολύ περιποιημένη.Εμένα γενικά δε μου άρεζε από την τηλεόραση αλλά από κοντά είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή χωρίς να είναι ιδιαίτερα περιποιημένη.

H κοπέλα είναι από τη Σερβία, ήρθε στην εφηβεία Ελλάδα και αλλαξε το επίθετό της σε πιο Ελληνικό. Αρκετές φορές έχω πετύχει σε εστιατόρια την Πετρουλάκη, εννοείτε ότι όποτε είναι με τα παιδιά εχει μαζί τη νταντά και της αρεσει το ηλεκτρονικο τσιγάρο.

Link to comment
Share on other sites

Οι παρακάτω έχουν έρθει στο ιατρειο που δουλευω στο νοσοκομειο

Φώτης Σεργουλόπουλος: ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΣΙΓΟΥΝΗΣ , ΨΩΝΑΡΑ ΚΑΙ gay...

Πέτρος Ιμβριος: ΜΑΥΡΙΔΕΡΟΣ πολυ, ψωνιο , πολυ βαρυμαγκαςςςς

Σταμάτης Γαρδέλης: πρέπει να τα έχει χάσει... :confused:

Απο τους Vegas ο μαυρουλης δεν θυμαμαι το ονομα του: τΣΙΓΚΟΥΝΗΣ και με κουκλα γυναικα ελληνιδα

Γιωτης (της εταιρειας Γιωτης) . ΚΥΡΙΟΣ ,πολυ απλος , παρα πολυ καλος και ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Βουτσάς: ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ με πολυ χιουμορ!!! :tongue:

Κουντουρά: Παρα πολυ σπασμενη .... πολυ απλη ομως και ευγενικη

Ισμήνη Καλλέση: Τραβηγμένη αλλα πολυ καλή και ευγνική

Κοκκαλης (υιος): καλουλης αλλα καταθλιπτικος

Χαρης Ρωμας: πολυ ψηλος , απομακρος, poly gay...

Aν θυμηθω αλλους θα το γραψω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Η Φαιη Σκορδα...χαχα,εχει διαμερισμα στο Παγκρατι.Χρεμωνιδου (ετσι δεν λεγεται ο κεντρικος δρομος που ειναι ολα τα μαγαζια μαζι?) και κατι γωνια,το ειχε πει στον αερα ο συζυξ ;)

Το καλοκαιρι ειχε ερθει ο Τρυφωνας Σαμαρας στην πολη μας με καποια θεατρικη παρασταση και ειχε παει για καφε στον πεζοδρομο.Οποιος ετυχε και περασε απο εκει,πραγματικα περασε σουπερ!Εγω πολυ τον συμπαθω τον Τρυφωνακο μου!

Μου εχει κανει τρομερη εντυπωση η Θεοδωριδου...πολυ μπειμπι φεις!!!

Αααα,η Καρτσωνα ειναι απο τα μερη μας και την συναντησα στα ΕΛΤΑ.Με τον αντρα μου συμμαθητες.Του ειπα οτι ειναι... "Κοντη,χοντρη και ασχημη" (Καμια σχεση φυσικα) αλλα ακομα το θυμαται και γελαει. Αν και εχει κανει πολλες πλαστικες,απο την εποχη που πηγαινε σχολειο.Τοταλ μεικ οβερ!

Ξεχασα να σας πω οτι εχω δει και την Μπιγιονσε!!!!!!!Ηταν Κυριακη,ειχα μαθημα Ιταλικων στο Παγκρατι και περασα απο το Συνταγμα να παρω ενα σαντουιτς να φαω.Ηταν κοσμος εξω απο το ξενοδοχειο της και λεω θα περιμενω και εγω λιγακι μπας και δω κατι αλλα δεν πιστευω!Και μετα απο λιγο βγηκε!!!!Ειχε συναυλια!!!Εμενα με συναντησε στο επομενο στενο και οπως περιμενε το αυτοκινητο της στο φαναρι με χαιρετησε ...χε χε χε ;) Πανεμορφη!!!Εμενα μου αρεσε,αλλα μου φανηκε κοντη!!

Και.....κρατηθειτε!!!Παλια στην πολη μας ειχαν ερθει Σαολιν Μοναχοι,να κανουν καποια παρασταση.Τους πετυχα στην παραλια με τον αντρα μου και μου βγηκαν τα ματια εξω!!!Τι κορμια!!!Τι καλοσχηματισμενα σωματα και κοιλιακοι.Ολοι ξυρισμενοι στο κεφαλι και ολοι ιδια φατσα,καποιοι ηταν πραγματικα ασχημοι,αλλα με τετοια σωματα,σιγα που θα κοιταγες προσωπο!!!!!

Το θυμηθηκα προχτες που κοιταγε ο αντρας μου κατι ασκησεις των Σαολιν στο νετ!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιαννοπουλος (ειχε παιξει παλια στους Απαραδεκτους τον μαεστρο σε ενα τραγουδι που ειχαν γραψει για να παρουν μερος στην Γιουροβιζιον,αργοτερα εγινε σχετικα γνωστος με ενα εργο που ειχε γυριστει στην Μανη,νομιζω ετσι πρεπει να λεγοταν και το εργο)ειναι απο την Αρχαια Μεσσηνη.Βγαινει στο καφενειο,μιλαει με ολους,αστειευται και τον συμπαθουσα απιστευτα μεχρι που ανοιξε ενα "κολομπαρο" ,που λεμε στα μερη μας,και τον αντιπαθησα!

Ο Νινιος επισης ειναι απο τα μερη μας,πραγματικα πολυ ασχημος και μεγαλη μυτη αλλα πολυ προσιτος σε ολους και συμπαθης!

Μια φορα πηρα ταξι και μεσα ηταν ενας κυριος και μας ειπε οτι η κορη του ηταν ηθοποιος και τοτε επαιζε στο ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ.Ηταν η πρωταγωνιστρια,δεν θυμαμαι το ονομα της.Ολο καμαρι ο μπαμπας και κουκλιιιιιιιιι ;)


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Αα...ενα ενα τα θυμαμαι!!Πριν 3-4 χρονια περιπου ειχε γινει μια Καλοκαιρινη συναυλια με την Ηρω και τον ηθοποιο,τον Λουραρδο (ετσι τον λενε?Αυτος που επαιζε την φαλαινα στις Γοργονες).Ηταν δωρεαν η συναυλια αλλα ηταν φοβερη και ειχα ριξει απιστευτο γελιο.Ειχαμε παει για μπανιο με τον αντρα μου,μας πηρε το βραδυ και καθησαμε και για την συναυλια.

Εντελως τυχαια,πηγαμε στο Γαλατσι σε ενα θεατρο και ειχαν παλι την ιδια συναυλια με εισητηριο αυτη την φορα.Ειπα,θα ξαναπαω,γιατι ηταν φοβερη.Στρογγυλοκαθησα λοιπον στα τελευταια καθισματα,ξυπολιτη και τραγουδαγα!!!

Καποια στιγμη φωναζει ο Αντωνης "Εχουμε καμια Ριτα εδω?Ριτααα?" και αφου δεν απαντησε κανεις (αυτο δεν το ειχαν κανει στην προηγουμενη συναυλια) φωναζω "Εγωωωωωωω" "Κατεβα κατω" μου λεει.

Κατεβαινω και εγω ξυπολυτη,με ενα γαλαζοπρασινο κοντο φορεμα ;) (ετσι για να δεινω και το στιγμα μου,μπορει καποιος απο εδω μεσα να ηταν παρων στην συναυλια) και παω...!!!!Ο αντρας μου διπλα ηταν αφωνος,γιατι δεν το περιμενε...

Καναμε εναν απιστευο διαλογο με τον Αντωνη στην σκηνη,του ειπα οτι με λενε Χριστινα και απλα ηθελα να βγω στην σκηνη και να πω οτι αγαπω τον αντρα μου και πολλα φιλια στην Καλαματα μας....και του λεει η Ηρω "Χα χα χα...καλα να παθεις." Γελουσε ολος ο κοσμος απο κατω!....Τραγουδησαμε μαζι και χορεψαμε μαζι το Ριτα Ριτακι και μετα οταν τελειωσε η συναυλια ο κοσμος με φωναζε "Ριταααααα"....Τελεια στιγμη,απιστευτη συναυλια και ο Αντωνης αν και "κουλος" στο σχημα του προσωπου του,δεν ειχε ουτε ΜΙΑ ΡΥΤΙΔΑ!!!!!Μου εκανε τρομερη εντυπωση αυτο....!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η Φαιη Σκορδα...χαχα,εχει διαμερισμα στο Παγκρατι.Χρεμωνιδου (ετσι δεν λεγεται ο κεντρικος δρομος που ειναι ολα τα μαγαζια μαζι?) και κατι γωνια,το ειχε πει στον αερα ο συζυξ ;)

Το καλοκαιρι ειχε ερθει ο Τρυφωνας Σαμαρας στην πολη μας με καποια θεατρικη παρασταση και ειχε παει για καφε στον πεζοδρομο.Οποιος ετυχε και περασε απο εκει,πραγματικα περασε σουπερ!Εγω πολυ τον συμπαθω τον Τρυφωνακο μου!

Μου εχει κανει τρομερη εντυπωση η Θεοδωριδου...πολυ μπειμπι φεις!!!

Αααα,η Καρτσωνα ειναι απο τα μερη μας και την συναντησα στα ΕΛΤΑ.Με τον αντρα μου συμμαθητες.Του ειπα οτι ειναι... "Κοντη,χοντρη και ασχημη" (Καμια σχεση φυσικα) αλλα ακομα το θυμαται και γελαει. Αν και εχει κανει πολλες πλαστικες,απο την εποχη που πηγαινε σχολειο.Τοταλ μεικ οβερ!

Ξεχασα να σας πω οτι εχω δει και την Μπιγιονσε!!!!!!!Ηταν Κυριακη,ειχα μαθημα Ιταλικων στο Παγκρατι και περασα απο το Συνταγμα να παρω ενα σαντουιτς να φαω.Ηταν κοσμος εξω απο το ξενοδοχειο της και λεω θα περιμενω και εγω λιγακι μπας και δω κατι αλλα δεν πιστευω!Και μετα απο λιγο βγηκε!!!!Ειχε συναυλια!!!Εμενα με συναντησε στο επομενο στενο και οπως περιμενε το αυτοκινητο της στο φαναρι με χαιρετησε ...χε χε χε ;) Πανεμορφη!!!Εμενα μου αρεσε,αλλα μου φανηκε κοντη!!

Και.....κρατηθειτε!!!Παλια στην πολη μας ειχαν ερθει Σαολιν Μοναχοι,να κανουν καποια παρασταση.Τους πετυχα στην παραλια με τον αντρα μου και μου βγηκαν τα ματια εξω!!!Τι κορμια!!!Τι καλοσχηματισμενα σωματα και κοιλιακοι.Ολοι ξυρισμενοι στο κεφαλι και ολοι ιδια φατσα,καποιοι ηταν πραγματικα ασχημοι,αλλα με τετοια σωματα,σιγα που θα κοιταγες προσωπο!!!!!

Το θυμηθηκα προχτες που κοιταγε ο αντρας μου κατι ασκησεις των Σαολιν στο νετ!!!

Γράφε τουλάχιστον εσύ σε παρακαλώ! Πεθαίνω γι'αυτό το τόπικ?

Αλλά τι έγινε κοπελιά όλο το star system εγχώριο και διεθνές από μπροστά σου πέρασε? Μα ποια είσαι τέλοσπάντων?

Πέρα από την πλάκα μού έκανε εντύπωση που είδες την Μπιγιονσέ αλλά μου έκανε εντύπωση που λες ότι είναι κοντή. Το άκουσα πριν μια βδομάδα και στην τηλεόραση και δεν το πολυπίστεψα.

Όταν λες κοντή πόσο περίπου? Γιατί φαίνεται γυναικάρα. Σαν τη SHAKIRA που είναι γύρω στο 1.60? :shock::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ας ξεκινησω παρτσαλακης μακρυπουλια οταν γυριζαν ενα σηριαλ στη παλια μου γειτονια,ροκκος στο ιασω για μενα που τρελενομαι απλα τελειος,βογλης γοητευτικοτατος για την ηλικια του κ προσχαρος,φαιδων γεωργιτσης γερασμενος,δημητρα παπαδοπουλου κοντη αποτομη κ σνομπ εγω ειμαι κ καμμια αλλη,αβα γαλανοπουλου ωραια γυναικα,μαρκελος νυκτας πολυ γελιο αλλα κ λιγο υπεροπτης,μαϊνας νορμαλ καθημερινος ανθρωπος,πλουταρχος κοντουλης αλλα ωραιος,λιτσα πατερα πριν καμμια 12 χρονια πολυ γερασμενη,καιτη φινου στα χοντρα της,νεφελη ορφανου,βασια τριφυλη πιασαμε κουβεντα στο ικα κ την ξαναειδα οταν ειχε ερθει για ψωνια στη δουλεια κ ναι με θυμοταν,φωτεινη γεωργαντα ηθελε να αγορασει στον απο πανω οροφο απο μενα αλλα δεν,κουγιας ταπας,κατερινα γιουλακη,θεοδωριδου κουκλα,μεϊμαρακης με την οικογενεια:evil::evil::evil: να του κανουμε εκπτωση μη χασουμε,κ αλλους λογο δουλειας που δεν θυμαμαι:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Γράφε τουλάχιστον εσύ σε παρακαλώ! Πεθαίνω γι'αυτό το τόπικ?

Αλλά τι έγινε κοπελιά όλο το star system εγχώριο και διεθνές από μπροστά σου πέρασε? Μα ποια είσαι τέλοσπάντων?

Πέρα από την πλάκα μού έκανε εντύπωση που είδες την Μπιγιονσέ αλλά μου έκανε εντύπωση που λες ότι είναι κοντή. Το άκουσα πριν μια βδομάδα και στην τηλεόραση και δεν το πολυπίστεψα.

Όταν λες κοντή πόσο περίπου? Γιατί φαίνεται γυναικάρα. Σαν τη SHAKIRA που είναι γύρω στο 1.60? :shock::shock::shock::shock:

Μου φαινηκε κοντη,αλλα ηταν περιτρυγιρισμενη και απο αλλο κοσμο διπλα της.Βγηκε τελευταια απο το ξενοδοχειο.Ποσο κοντη ακριβως δεν ξερω,ισως καπου εκει στο 165!!

Αλλα ειχε ενα μαλλι...μακρυ...ισιο...απαλο!!Εμ,τι αλλο θα προσεχα εγω!!!

Στην Αθηνα,σε καθε στενο τσουκ ολο και καποιον θα δεις,δεν υπαρχει περιπτωση!!Εγω παντα εχω το ματι γαριδα,μην μου ξεφυγει κανενας!!Καμια φορα περνανε διπλα μας και δεν το καταλαβαινουμε!!Κουστομπολα στο φουλ;)!

Αχ,ο Ροχας ο ηθοποιος εμενε στην παλια μου γειτονια Ν.Κοσμο (οπως και η Ρουγγερη) και τους ειχα δει κανα δυο φορες στην λαικη!Αυτος ειναι σε χαλια οικονομικη κατασταση και αυτη ειναι πολυ φιλικη και χαμογελαστη.Πολυ απλη!!

Και μια κοπελα η Αρετη που παιζει σαμτουρι πρεπει να εμενε Ν.Κοσμο,την ειχε δει ο αντρας μου πολλες φορες.

Αλλα.....να σας πω να γελασετε,ο μεγαλος καυμος μου οταν ανεβηκα στην Αθηνα ηταν ενας.Ηθελα να δω....τις πουτανες!:shock:

Ελεγα στον αντρα μου 'Να με πας με το αυτοκινητο,να δω τις πουτανες" λες και ηταν κανενα αξιοθεατο!!!!!!!!!

"Χριστινααα...συνελθεεε"

Τελικα,ενα μηνα πριν φυγουμε με μεταθεση,βλεπαμε μια γυναικαρα,οχι αστεια,στην σταση του Μετρο Συγγρου Φιξ.Ξανθια,ψηλη,αψεγαδιαστο προσωπο να κανει πιατσα!!Με ενα κοντο τζιν σορτσακι,το ιδιο παντα καθε βραδυ!Ουτε που φαινοταν οτι ηταν αντρας!!ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!!

Και μου ελεγε ο συζηγος "Κοιτα,κοιτα...η φιλεναδα σου"...την κοιταζα με θαυμασμο και εγω το χαζο!!:shock:


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Αα...ενα ενα τα θυμαμαι!!Πριν 3-4 χρονια περιπου ειχε γινει μια Καλοκαιρινη συναυλια με την Ηρω και τον ηθοποιο,τον Λουραρδο (ετσι τον λενε?Αυτος που επαιζε την φαλαινα στις Γοργονες).Ηταν δωρεαν η συναυλια αλλα ηταν φοβερη και ειχα ριξει απιστευτο γελιο.Ειχαμε παει για μπανιο με τον αντρα μου,μας πηρε το βραδυ και καθησαμε και για την συναυλια.

Εντελως τυχαια,πηγαμε στο Γαλατσι σε ενα θεατρο και ειχαν παλι την ιδια συναυλια με εισητηριο αυτη την φορα.Ειπα,θα ξαναπαω,γιατι ηταν φοβερη.Στρογγυλοκαθησα λοιπον στα τελευταια καθισματα,ξυπολιτη και τραγουδαγα!!!

Καποια στιγμη φωναζει ο Αντωνης "Εχουμε καμια Ριτα εδω?Ριτααα?" και αφου δεν απαντησε κανεις (αυτο δεν το ειχαν κανει στην προηγουμενη συναυλια) φωναζω "Εγωωωωωωω" "Κατεβα κατω" μου λεει.

Κατεβαινω και εγω ξυπολυτη,με ενα γαλαζοπρασινο κοντο φορεμα ;) (ετσι για να δεινω και το στιγμα μου,μπορει καποιος απο εδω μεσα να ηταν παρων στην συναυλια) και παω...!!!!Ο αντρας μου διπλα ηταν αφωνος,γιατι δεν το περιμενε...

Καναμε εναν απιστευο διαλογο με τον Αντωνη στην σκηνη,του ειπα οτι με λενε Χριστινα και απλα ηθελα να βγω στην σκηνη και να πω οτι αγαπω τον αντρα μου και πολλα φιλια στην Καλαματα μας....και του λεει η Ηρω "Χα χα χα...καλα να παθεις." Γελουσε ολος ο κοσμος απο κατω!....Τραγουδησαμε μαζι και χορεψαμε μαζι το Ριτα Ριτακι και μετα οταν τελειωσε η συναυλια ο κοσμος με φωναζε "Ριταααααα"....Τελεια στιγμη,απιστευτη συναυλια και ο Αντωνης αν και "κουλος" στο σχημα του προσωπου του,δεν ειχε ουτε ΜΙΑ ΡΥΤΙΔΑ!!!!!Μου εκανε τρομερη εντυπωση αυτο....!

Πολύ καλό!!!!


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...