Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σου αλεκα... ετοιμασου για το παρτυ γενεθλιων!! (για 2 ατομα)

ασπα, κ εγω τα 2 πρωτα μπρουμυτα. ηρεμουν ειναι η αληθεια. ζεσταινεται η κοιλιτσα τους μαλλον. ολοι λενε ξερεις για τη βρεφικη θνησιμοτητα...αλλα τοσα χρονια μια χαρα κοιμοντουσαν. τωρα κ εμενα βεβαια μου την εχει βαρεσει κ τον μπεμπη τον βαζω στο πλαι κ γυρναει μονος του ανασκελα που θεωρω πολυ πιο επικινδυνο.

ο νικηφ. συνηθισε τοσο πολυ μπρουμυτα που εχει ψιλοστραβωσει το ποδι του. ο δρ. λεει οτι πρεπει να μαθει να καθεται οκλαδον κ οχι σα βατραχος κ να κοιμαται ανασκελα για να ισιωσει...

πρεπει να φυγω!!!!!!

ελπιζω να τα πουμε αυριο!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εν το μεταξυ αλεκα μου ο δικος ο αντρουλης εκανε πολλα κ βοηθουσε με το μικρο τωρα αρχιζει κ ψιλο γαιδουρευει μου φαινεται,,βεβαια αυτος δουλευει αλλα δεν μπορω να εχω και συνεχεια αγκαλια το παιδι και να σκουπιζω πλενω καθαριζω βαζω πλυντηριο σιδερωνω και τα λοιπα....αρα πως να ναι παντα το σπιτι στην τριχα????και μαζευω νυχτιατικα και το πρωι το ξανακανουμε χαλια ..φαντασου να χα και κανα 2 παιδια ακομα...

Link to comment
Share on other sites

αααααααααχχχχχχχχχ!!!!!!!!!

ψαχνω να βρω μια μαζορετα να σε πανηγυρισει αλλα δεν μπορω να την ανακαλυψω!!!!!!!!

00020450.gif

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!!! μη παιζεις με τις ορμονες σας!!!

sig.asp?img=ad1


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αμαν ρε κορίτσια ...ωραίο θέμα πιάσατε και με καψώσατε την γυναίκα.....

Και αυτός ο αντρας μου ...αμάν....αν δεν εχουμε κανει απο 1 ωρα μπανιο ο καθένας δεν.....

Και βαλε 1 ωρα αυτος και 1 ωρα εγω = 2 και να εχουν κοιμηθει και τα παιδια πρώτα....και να θέλει και αλλη μια ωρα τρελίτσες ......ε ....μέχρι να γίνει το νταραβέρι..... ξημέρωσε.... και ακόμα περιμενω.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

επίσης εγώ ξεστράτησα γιατί μου κρύβεται ο καλός μου γιατί δε θέλει 4ο!!! μάλλον θέλει αλλά ο καημένος οικονομικά τα χει παίξει λίγο!!!

αλλά τώρα που θα μου στείλει η ελένη1 το μερίδιό μου από το τζοκερ, μπορει να τον κάνω να αναθεωρήσει!!!

:lol::lol::lol:

Επειδη μονο εσυ με ''σεβάστηκες'' θα σου το στειλω 2πλο.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε κορίτσια ...ωραίο θέμα πιάσατε και με καψώσατε την γυναίκα.....

Και αυτός ο αντρας μου ...αμάν....αν δεν εχουμε κανει απο 1 ωρα μπανιο ο καθένας δεν.....

Και βαλε 1 ωρα αυτος και 1 ωρα εγω = 2 και να εχουν κοιμηθει και τα παιδια πρώτα....και να θέλει και αλλη μια ωρα τρελίτσες ......ε ....μέχρι να γίνει το νταραβέρι..... ξημέρωσε.... και ακόμα περιμενω.

xaxaxaxaτι τραβας κ εσυ παιδι μου!!!αστο να παει αν ειναι να ξεπετσιαστεις απο το τριψιμ ο μια ωωωωρα ...ασε εμεις εχουμε και το αλλο μουγκριζει λιγο το παιδι εκεινη την ωρα και μου λεει το παιδι..αστο ρε μανουλα μου του λεω το παιδι λεει κ αυτο τα δικα του....

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaτι τραβας κ εσυ παιδι μου!!!αστο να παει αν ειναι να ξεπετσιαστεις απο το τριψιμ ο μια ωωωωρα ...ασε εμεις εχουμε και το αλλο μουγκριζει λιγο το παιδι εκεινη την ωρα και μου λεει το παιδι..αστο ρε μανουλα μου του λεω το παιδι λεει κ αυτο τα δικα του....

000202F6.gif XA,XA,XA.......:lol::lol::lol::lol:

sig.asp?img=ad1


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αμαν ρε κορίτσια ...ωραίο θέμα πιάσατε και με καψώσατε την γυναίκα.....

Και αυτός ο αντρας μου ...αμάν....αν δεν εχουμε κανει απο 1 ωρα μπανιο ο καθένας δεν.....

Και βαλε 1 ωρα αυτος και 1 ωρα εγω = 2 και να εχουν κοιμηθει και τα παιδια πρώτα....και να θέλει και αλλη μια ωρα τρελίτσες ......ε ....μέχρι να γίνει το νταραβέρι..... ξημέρωσε.... και ακόμα περιμενω.

χαχαχαχαχαχαχαχα ετσι για να μην στεναχωρεισται ουτε εμεις καναμε "ανασταση":lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και ουτε το βλεπω για κοντα......


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

αλεκα μια απο τα ιδια,ειναι παρα πολυ τσαουσα!!!!!!

α η μπεμπα γυρναει μονη της μπρουμητα συνεχεια,σημερα το πρωι την παρακολουθουσα που ηταν μπρουμητα και γυρνουσε το κεφαλι της δεξια-αριστερα.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

η γωγουλα που ειναι???????????????

ΠΑΡΟΥΣΑΑΑΑΑ!!!!! ;) ;) ;)

Εδώ είμαι και εγώ Ασπούλα μου...!!!! Σήμερα κάναμε τη δεύτερη βόλτα της μπεμπούλας και απο το πρωί ήρθαμε τώρα.. Είχαμε πάει στους νονούς της μπέμπας που μας είχαν τραπεζι και μετα πήγαμε και στην εκκλησία και σαράντισε η κοντέσα μας!!! Κανονικα αύριο σαραντίζουμε αλλά πήγαμε απο σήμερα.. Κατα τ΄άλλα ξεκίνησαν και σε μας τα πονάκια πρίν λίγες μέρες και εκλαιγε το μωρό μου έκλαιγε και η μανούλα του.. ΄Δυο μέρες είμαστε όμως εντελώς καλά.. Τρώμε, κοιμόμαστε και καθόμαστε στο ριλάξ όσο είμαστε ξύπνιες.. Το προγραμμα το έχουμε φτιάξει απο 20 ημερών, κοιμόμαστε 7-8 ώρες σερί το βράδυ, ξυπνάμε, τρώμεκαι ξανακοιμομαστε, είμαστε παιδιά υπναρούδικα μάλλον και αυτό βοηθάει τη μαμα πολύ να ξεκουράζεται.. Δόξα το Θεό..

Γαλατάκι πίνουμε μέσο όρο 120 γρ. περίπου 7 φορές την ημέρα.. Το βράσυ χάνουμε γεύματα και ετσι την ημέρα τρώμε ανα 2 - 2,5 ώρες.. Όλα καλά..

Ααααα η μανούλα με τον μπαμπά έκαναν Πάσχα (;) ;) ;)) μετά απο 3 μήνες...!!! Επιτέλουςςςςςςςςςς!!!!!!!! Δεν πόναγα καθόλου αλλά μετά πρήστηκε λιγάκι η τομή.. Ίσως να είναι και τυχαίο όμως.. Τώρα με την υγρασία με πονάει λιγάκι βρε κορίτσια εσωτερικά.. Και εσάς?

Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω πάω τώρα που η κοντέσα κοιμάταιι..

Διάβασα ΄το γιορτάζει ο Νίκος της Αλέκας, να τον χαίρεσαι αγάπη μου..

Χρόνια πολλά και στην μαρλέν την κουκουρούκου :lol: :lol: :lol: για αύριο.. ΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ και δεν ειναι κουκουρούκου και η ημερομηνεια γέννησης :lol: :lol:..

Περαστικά και στο Χριστιανάκι ρε Λενιώ..

Τρέχω να σας διαβάσωωωωω... Εχω πολύ μελέτη..:P

Link to comment
Share on other sites

Να βάλω και εγώ την μπέμπα να κοιμάται μπρούμυτα βρε κορίτσια?

Προχθές που πονούσε,την έβαλα το απογευμα και ησύχασε πολύ.. Να την βάζω και όλο το βράδυ?

Εσεις χαμομηλάκι τους δίνετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...