Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εμεις 12/6 ........12 το μεσημερι και τ ονομα αυτου Κωνστανινος...ολοκληρο..οχι Κωτσος , Κωστας Κωστης κτλ κτλ κτλ

ε βεβαια....βασιλικη οικογενεια :tongue:

marina δεν πας καλα!!!! :-D

κι εγω θα ηθελα να κανω τραπεζι σε καμια 30αρια ατομα...αλλα...δεν θα κανω κι εδω διπλα την βαφτιση, στην αναβυσσο θα γινει, ψιλοντρεπομαι να τους φωναξω μεχρι εκει χωρις να τους ταισω..τι γνωμη εχετε; (για οσες δεν ξερουν ειναι 70χμ μακρια απο το σπιτι μου)

μμμμ....δεν ξερω....αν σε παιρνει οικονομικα κανε, αν όχι γιατι να στεναχωριεσαι??

Aλεκα την πηρα......δεν μου φαινεται ιδιαιτερα αυστηρη.....μονο τις μερες τις αποτοξινωσης....προς το τελος εχει για βραδινο 4 καλαμακια κοτοπουλο+ σαλατα? εγω στα καλα μου δεν τα τρωω τοσα πολλα! και ποσα λεει οτι χανεις ??? και κατι αλλο βρε κοριτσι....δηλαδη λεει το βραδι φρουτα...απεριοριστα...αν φαω εγω 4-5 μηλα θα παρω 800 θερμιδες μονο απο τα μηλα!!!

μαρη 100 θερμιδες τιο μηλο εχει...υπερβολικη :P....

Δε ξερω ρε μαρακι....θα την κανω και θα σου πω...γενικα δεν προκειται να ξεπερασω τις 1300 θερμιδες την ημερα...θα σου πω μολις την τελειωσω. Παντως εχει μια δοση χημικης,..βλεπεις...οι τροφες ειναι συγκεκριμενες και για συγκεκριμενες ημερες...και ξαφνικες αποτοξινωσεις, σοκαρει δηλαδη μεταβολισμο...

Θα την κανω...αν δεν μπω τον αλλο μηνα, με εχει φωναξει η Βικτωρια σικρετ :tongue::tongue::tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Hello!!!!Δεν πρόλαβα να διαβάσω και πολλά μόνο τα τελευταία:(Πήγαμε παιδίατρο για εμβόλια και μετρήσεις.Είμαστε 5700 και 64cm.Το Πάσχα καλά τα περάσαμε αλλά πολλά δρομολόγια:(Γτρίσαμε χθές και ο μικρός είχε γκρίνια και εμείς αναρωτιόμασταν γιατί και είδαμε οτι έχει στοματίτιδα:(Μας έδωσε η παιδίατρος daktarin gel.Εμείς βαφτίζουμε 22/8 μετά το γάμο μας!!Και το όνομα αυτού......Γεώργιος(και οι δύο οι παππούδες)Αυριο πάμε Κοζάνη σε μμια φίλη μου απο το νοσοκομείο να της ευχηθούμε για τα δίδυμα.Αυτά τα νέα μας μέχρι στιγμής.Αν προλάβω θα ξαναμπώ....


as1cF3H0g410010MTIwZHwwMDQyNTBqZHxteSBiYWJ5IGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να΄μαι και εγώ...

Μόλις κοιμήθηκε η μπέμπα μου , πολυ γρίνια ρε παιδί μου απόψε!!!!!!!!!!

καποια θα σε γλωσσοφαγε :tongue::tongue::tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ ωραιο το Αθηνα Σοφού, νομιζω της παει πολυ!!

sofou πολύ μου αρέσει το όνομα Αθηνά και νομίζω ότι της πάει πολύ!! γιορτάζει 1/9, σωστά??? Εμείς Θάνο (Αθανάσιο δηλ)...Θάνος και Αθηνά=πολύ ταιριαστό ζευγάρι!!!!

Τί έκανες καλέ με την κόλλα????? Πώς ξεκόλλησες???

Τι γλυκές που είστε....ναι 1/9 γιορτάζει, κι εμάς μας αρέσει πολύ το Αθηνά γι'αυτό το διαλέξαμε :)

Πάντως τα παιδάκια μας ωραίο παρεάκι θα κάνουν....Μητσάκιον και Αθηνά και ο Θάνος που θα τις συνοδεύει ;););)

Θα την κανω...αν δεν μπω τον αλλο μηνα, με εχει φωναξει η Βικτωρια σικρετ :tongue::tongue::tongue::tongue:

:P:p:p:p

καποια θα σε γλωσσοφαγε :tongue::tongue::tongue::tongue:

:P:p:p:p


Link to comment
Share on other sites

Hello!!!!Δεν πρόλαβα να διαβάσω και πολλά μόνο τα τελευταία:(Πήγαμε παιδίατρο για εμβόλια και μετρήσεις.Είμαστε 5700 και 64cm.Το Πάσχα καλά τα περάσαμε αλλά πολλά δρομολόγια:(Γτρίσαμε χθές και ο μικρός είχε γκρίνια και εμείς αναρωτιόμασταν γιατί και είδαμε οτι έχει στοματίτιδα:(Μας έδωσε η παιδίατρος daktarin gel.Εμείς βαφτίζουμε 22/8 μετά το γάμο μας!!Και το όνομα αυτού......Γεώργιος(και οι δύο οι παππούδες)Αυριο πάμε Κοζάνη σε μμια φίλη μου απο το νοσοκομείο να της ευχηθούμε για τα δίδυμα.Αυτά τα νέα μας μέχρι στιγμής.Αν προλάβω θα ξαναμπώ....

και εμείς Γιώργο αλλά δε μου αρεσει, μπήκα σε μια σελίδα να δω τι υποκοριστικά υπάρχουν κ τι να δώ.... ΓΚΟΓΚΟΣ, ΓΙΩΡΓΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ κλπ κλπ. :shock::shock::shock: αρα ΄θα το αφησω οπως είναι

Εμάς η μικρή το πήρε το όνομα χωρίς βάφτιση,τη λένε Εσθήρ!

πολύ όμορφο κ το δικό σας ονοματάκι!

Link to comment
Share on other sites

και εμείς Γιώργο αλλά δε μου αρεσει, μπήκα σε μια σελίδα να δω τι υποκοριστικά υπάρχουν κ τι να δώ.... ΓΚΟΓΚΟΣ, ΓΙΩΡΓΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ κλπ κλπ. :shock::shock::shock: αρα ΄θα το αφησω οπως είναι

Έλα ρε Κατερινάκι.....θα στερήσεις του παιδιού τη χαρά μα το φωνάζεις Γκόγκο ?:tongue::tongue::tongue:


Link to comment
Share on other sites

oyf....καλησπερα απο την εργαζομενη μανα (τρομαρα μου)...κοριτσια με συγκινησατε με τις ευχες σας στο φβ...δε το περιμενααααααααα....σνιφ σνιφ...

τα νεα μας εν ταχει: η δουλεια καλα πηγε δεν εκατσα εως τις 2 ομως γιατι η μικρη δεν επιανε με τιποτα το μπιμπερο και εγινε της μουρλης και με πηρε αρον αρον ο αντρας μου να τσακιστω να ερθω και ηρθα την βρηκα με κατακοκκινα ματια απο το κλαμμα ...ακαρδη μανα που με αφηνεις ενα πραγμα...καναμε την μαλακια και την αφησαμε (αφησανε δηλ) να πεινασει καλα για να πιασει αλλα αυτη δεν ειχε την υπομονη εννοειται και εγινε το ελα να δεις...το απογευμα που προσπαθησα στο χαλαρο με καραγκοζιλικια κατι πηγε να πιασει με τη τρυπα ομως προς τα κατω...δραμα...να δω αυριο....ουφ....

λοιπον σας διαβασα και λεω οτι θυμαμαι:

μαρινα η γειτονισσα μου απο κατω δουλευε και κολλαγε ενσημα στον αδερφο της και πηρε κανονικα το εξαμηνο (ακομη δηλ το παιρνει)....αυτο δε πιανετε συγγενεια α' βαθμου???μηπως να το ξανακοιταγες???αυριο αν θες τη ρωταω εαν της ειπαν τιποτα μα μου σου του....

καποια ειπε για φωτογραφο....κοριτσια...προσοχη (δε λεω παρπαανω για να μη νομιζετε οτι κανω καμια διαφημιση)...προσοχη στο τι σας πουλανε στα ψηφιακα...υπαρχει το κανονικο ψηφιακο αλμπουμ και το ψηφιακο βιβλιο που μοιαζει με ψηφιακο αλμπουμ αλλα ειναι πολυ φθηνο και μπορειτε να το φταιξετε και μονοι σας....για περισσοτερες λεπτομερειες εαν θελετε πειτε μου να σας βαλω και λινκ....

ποια ρωταγε για φθινοπωρο βαφτιση και νομιζε οτι ειναι μονη???εμεις σας φαγαμε μαλλον το παμε για του χρονου το μαϊο και βλεπουμε....και το ονομα αυτης μαργαριτα γιατι ρωτηθηκε ειδα και αυτο.....

τι αλλο τι αλλο...α ναι...προσοχη στις κορδελες που φορατε στα μαλλια (καποια πηρε το ματι μου οτι παει να παρει)..να μην ειναι σφιχτες στο κεφαλι απαγορευεται....

και ειναι καμια δοατροφολογος εδω????ορμονολογος??κατι???μπορει καμια να μου εξηγησει γιατι αντι να μενω στασιμη ή να χασω απο την ωρα που γεννησα πηρα 4 κιλα???Ε?Ε?Ε?Ε?Ε?Ε?ΕΕ?Ε?ΕΕ?????????και εσεις μου λετε οτι εχετε ακομη να χασετε.....:rolleyes:

οτι αλλο θυμηθω θα επανελθω,,,,μπαϊ τσουπρεςςςςςςςςςς


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμάς η μικρή το πήρε το όνομα χωρίς βάφτιση,τη λένε Εσθήρ!

ασχετο...κανατε μονο ονοματοδοσια???εαν ναι τι χρειαζεται???γιατι δε θελω μεχρι να τη βαφτισω να την εχουνε παντου να τη λενε αβαφτιστο και αβαφτιστο...μου τη σπαει που τα συνδυαζουν αυτα τα δυο


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πήγα στο παρεντς να ριξω μια ματια για τη βάφτιση και ΑΓΧΩΘΗΚΑ δεν ξερω τι να κάνω και από που να ξεκινήσω!!!

α καλαααααααααααα...αϊντε αϊντε....επειδη καποιες το κανουνε υπερπαραγωγη το θεμα δε χρειαζεται να το κανεις και εσυ..το θεμα ειναι να το ευχαριστηθεις και οχι να αγχωθεις....Τα μισα απο αυτα που γραφουνε ειναι απλα περιτταααααααααααααααααααααα........και για να κανεις μια αρχη κανε μια λιστα του τι πραγματικα θες να κανεις....

και μιλαω εγω που οργανωσα τη βαφτιση της μεγαλης κυριολεκτικα σε1 μηνα.....(ουτε μηνα νομιζω)....


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

σοφια το μονο που θυμομουνα ητανε πως θα φωναζανε τη κορη σου γιατι ηθελα και εγω να βγαλω τη μικρη ετσι...ας οψεται η μανα μου που μου την εκανε ματ...να της αρνηθω???δε γινοτανε...αλλα ειχε πλακα γιατι με τη πεθερα της (απο το δευτερο γαμο) πλακωθηκανε που δεν ηθελε να βγαλει το ονομα του πεθερου της (ειναι απο το εξωτερικο η μανα μου ) και εκει δεν εχουν τετοια εθιματα και βασικα σε κανενα της παιδι δεν εβγαλε το ονομα των πεθερικων (ουτε σε μενα) αλλα με τη μικρη τσινισε οταν της ειπα για αλλο ονομα...εγινες τυπικη ελληνιδα πεθερα της ελεγααααααααααααααααααα.....το βλημμα...χαχααχχα


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθα!!!! καναμε πειραμα σημερα να τις κανω μπανιο το μεσημερι για να παμε βολτα απο το απογευμα, να φανε εξω κ να τις φερω κοιμισμενες.... δεν γινοταν να κλεινομαστε εδω απο τις 8 το βραδυ για να κανουμε μπανια, μαμ κ νανι!!! και... ναι!!!!! το πειραμα πετυχε!!!!!!!!!!!

κοριτσια θα κανετε τραπεζι μετα;;;
marina δεν πας καλα!!!! :-D

κι εγω θα ηθελα να κανω τραπεζι σε καμια 30αρια ατομα...αλλα...δεν θα κανω κι εδω διπλα την βαφτιση, στην αναβυσσο θα γινει, ψιλοντρεπομαι να τους φωναξω μεχρι εκει χωρις να τους ταισω..τι γνωμη εχετε; (για οσες δεν ξερουν ειναι 70χμ μακρια απο το σπιτι μου)

ινακι εγω θα κανω κ μαλιστα θα εχω κ αρκετο κοσμο... 120-130 ατομα... ειναι κ διπλη βαφτιση βλεπεις... δεν μου παει να ερθουν με 2 δωρα κ μετα να τους πω γεια σας..... βεβαια αυτος ο αριθμος ειναι απο τα πολυ κοντινα μας ατομα....

Βρε κορίτσια,εμείς που έχουμε γενέθλια κοντά στα Χριστούγεννα θα κάνουμε γενέθλια με κάποιο θέμα ή Χριστουγεννιάτικα??

αχ βρε doraki!!!! παντα τρεχεις!!!!!

εμεις δεν κανουμε τραπεζι,μετα την βαφτιση οι 2 οικογενειες και οι κουμπαροι θα παμε για φαγητο.14 ατομα.

εμεις μονο αυτοι βγαινουμε 30 ατομα!!!!!

Αν σας πω τι κανω τωρα θα παθετε πλακα................πλεκω εσαρπα μοχερ παρακαλω

μιλαμε για τετοια χρυσοχερα

χρυσοχερα μου!!!!!!!!

αν εκανα catering για περιπου 70 ατομα ποσο θα κοστιζε μεσο ορο το ατομο????ξερει καμια,εχει κανει ερευνα αγορας?

καπου ειδα κ εγω στο φορουμ με 10ε... αλλα δεν ξερω τι μπορει να παιζει... εγω απο γνωστο ειχα παρει πολυ ακριβοτερη τιμη αλλα ηταν φανταστικα!!!!

Αν σας πω τι έπαθα δεν θα το πιστεύετε !!!!!!!!!

Νωρίτερα πέρασα από το μαγαζί που έπρεπε να κάνω κάτι δουλειές και έλεγα στο Γιώργο την περίπτωση της Μαρίνας με τον ΟΑΕΔ.(ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω...)

Πάνω που του εξηγούσα το ότι είναι ασφαλισμένη στη δουλειά του άντρα της και οτι πληρώνουν τα ένσημά της ...κλπ...άρχισα να νευριάζω για την κοροϊδία....προσπαθούσα εν το μεταξύ να ανοίξω μία logo που δεν άνοιγε....της πατάω κι εγώ μια δαγκωνιά και σε δευτερόλεπτα κόλλησαν η γλώσσα μου και τα δόντια μου !!!!!!!:shock::shock::shock::shock:

κ πως τα ξεκολησες μετα>????????????

Sofia μπορείς να μου στείλεις όνομα και τηλ φωτογράφου με πμ...ακούγεται πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση...άτιμη οικονομική κρίση...

σου στελνω πμ...

καποια ειπε για φωτογραφο....κοριτσια...προσοχη (δε λεω παρπαανω για να μη νομιζετε οτι κανω καμια διαφημιση)...προσοχη στο τι σας πουλανε στα ψηφιακα...υπαρχει το κανονικο ψηφιακο αλμπουμ και το ψηφιακο βιβλιο που μοιαζει με ψηφιακο αλμπουμ αλλα ειναι πολυ φθηνο και μπορειτε να το φταιξετε και μονοι σας....για περισσοτερες λεπτομερειες εαν θελετε πειτε μου να σας βαλω και λινκ....

εγω για το κανονικο ψηφιακο το ειδα.... ε, δεν νομιζω να με δουλευε κιολας.... ακριβως το ιδιο, ενα φωτογραφειο στη γειτονια μας ειχε πει 1000ε χωρις των κουμπαρων... κ η δουλεια ολοιδια!!!!

Γειά σου Γιασεμάκι μας !

Ζόρικα τα πράγματα με τη μπεμπούλα....μακάρι αύριο να πάει καλύτερα.....

δεν εχει ηρεμησει καθολου, ε?

maliv δεν εχω λογια για τις φωτο.... ορισμενες κιολας ειναι ακρως συγκινητικες....

Επεξεργάστηκαν by Sofia_m

baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...