Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Σε ευχαριστώ Νικολ86 που με έκανες ΘΕΙΑ!!!


Recommended Posts

Είμαι χρόνια μέσα στο φόρουμ μαζί με άλλες μαμάδες φέραμε τα πρώτα μας παιδιά παρέα στον κόσμο μετέπειτα τα δεύτερα και μαζί μάθαμε τα μυστικά του θηλασμού!

Σας είχα παρέα και συνοδοιπόρους μου στις πρωτιές και σήμερα θα σας καλέσω να μας ευχηθείτε στην γέννηση του ανιψιού μου!!

Πρώτη φορά θεία και δε μπορώ να περιγράψω με λέξεις όσα κατακλύζουν την ψυχή,την καρδιά και το μυαλό μου!

Μέσα από εδώ θέλω να ευχαριστήσω τα αδέρφια μου που μου πρόσφεραν αυτό το δώρο και να τους ευχηθώ το θαυματάκι τους να τους κάνει πάντα περήφανους!!

Να σας ζήσει ο παίδαρος (3860 γρ) και να τον δείτε όπως εκείνος επιθυμεί!!

Γερός και δυνατός και πάντα η ευτυχία να ξεχειλίζει στο σπιτικό σας!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια Νικολάκι!

Να σου ζήσει το μικράκι σου! Πολύ όμορφη η ιστορία σου, τη διάβασα στον καφενέ μας!

Γερό να είναι το μανάρι μου, δυνατό και να σας γεμίσει χαρά! :)


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αγαπημένη αδερφή σε ευχαριστώ πολύ!!!

Ήρθε το διαμαντάκι στη ζωή μας και την άλλαξε ολοκληρωτικά!!!

Μακάρι να γίνω τόσο καλή μανουλα όσο εσύ...ένα είναι σίγουρο πάντως ότι εάν δεν υπήρχες εσύ στηζωή μου δεν θα είχα προσπαθήσει να θηλάσω το διαμάντι μου!!! Χάρη σε εσένα πείσμωσα και δεν τα παράτησα παρόλο τις δυσκολίες... Σε ευχαριστώ που υπάρχεις στη ζωή μου..


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Νικολάκι!

Να σου ζήσει το μικράκι σου! Πολύ όμορφη η ιστορία σου, τη διάβασα στον καφενέ μας!

Γερό να είναι το μανάρι μου, δυνατό και να σας γεμίσει χαρά! :)

Εντελάκι μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Να χαιρεσαι το αντράκι σου, να έχει υγεία, αγάπη και χαρα σε όλη τη ζωή του!!! Φιλιάααααααα!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εντάξει κλαίω....

Να χάιρεστε τα θαυματάκια σας!!πολλά φιλάκια


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...