Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

παιδικοι σταθμοι πατρα


eyangelia

Recommended Posts

Πηρα το θαρρος να ενημερωσω οσες κοπελες θελουν σε προσωπικο μηνυμα οτι ενας παιδικος σταθμος απο εμπειρια της ανηψιας μου ειναι απαραδεκτος και θελει μεγαλη προσοχη.Κοιτα με μαλιστα να κανουμε καταγγελια.Δεν προωθω κανεναν σταθμο δεν γνωριω κανεναν σταθμο αφου ψαχνω και εγω για τον γιο μου αλλα σημερα εμαθα τα παντα για αυτον τον σταθμο μαλιστα μεσα απο δασκαλα που δουλευει εκει.Οποια μητερα θελει μπορω να την ενημερωσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Ειμαι παιδαγωγος βρεφοκομος σε σταθμο της ΠΑΤΡΑΣ απαραδεκτο για την συμπεριφορα του στα παιδια αλλα και σε εμας τους εργαζομενους. Εκανα καταγγελια στον εποπτη εργασιας και εφυγα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσια που ειστε? Ενημερωστε μας μη παμε και πεσουμε σε αυτες τις αμαρτιες.οτι ξερει η καθεμια να το λεει, τουλαχιστον να αλληλοβοηθειομαστε γιατι αυτοι ολοι προσκυνανε το χρημα και δε νοιαζονται για τα παιδια μας.

Link to comment
Share on other sites

Να πω οτι ειμαι μητερα και απλα θελω να βοηθησω.τα παιδια μας ειναι ο θησαυρος μας τα μεγαλωνουμε με πολυ αγαπη και σεβασμο.τουλαχιστον εγω ετσι κανω και δε θελω ποτε ουτε το παιδι μου ουτε αλλο παιδακι να κλαψει ουτε ενα δευτερολεπτο σε σταθμο.θελω ειναι ολα τα παιδακια ευτυχισμενα με χαμογελα αυτα εχουν αξια στη ζωη μας ουτε το καλο φορεμα ουτε τα ταξιδια ουτε τα χρυσα σκουλαρικια.Η παναγια να ειναι μαζι τους και να τα προσεχει ψυχουλες μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγω φοβαμαι πολυ την σκαλα που εχει ο πελαργος στον οροφο αφου τα πανε και εκει τα παιδια .οτι και να ναι ειναι παιδια μπορει να γινει κατι.ξανα γραφω αυτη ειναι η δικη μου γνωμη.Και επειδη περναω χρονια απο εκει εξω δεν εχουν κανει καμια ανακαινηση.τοσα χρονια η ιδια αυλη τουλαχιστον αυτη που φαινεται στον δρομο.ουτε καγκελα ψηλα εχουν προς την πλευρα του δρομο.φαινεται αλλωστε.τωρα για την σιτηση και την συμπεριφορα των παιδαγωγων δεν γνωριζω.ειναι παλιος σταθμος εχει εμπειρια αλλα γνωμη μου θελει καινουργια πραγματα.Ο προαυλιος χωρος ειναι ιδιος χρονιαααα τωρα μενω και εγω εκει κοντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Δεν αναφερομαι στην προσοψη αναφερομαι σε ολα τα αλλα.ο χωρος που παιζουν τα παιδια η επικυνδινη σκαλα χωρις προστατευτικο.Και επειδη εχω συγγενη στο υγειονομικο μου ειπε ειναι παρανομο να εχειν σε οροφο τα παιδια χωρις προστασια ΚΙΟΛΑΣ.η παιδικη χαρα χρονια ιδια.Διπλα μενω μην τρελαθουμε κιολας τιποτα δεν εχει κανει ο ανθρωπος χρονια τωρα .μουσικοκινητικη δεν εχει .να κανει θεατρικη ομαδα κατι βρε παιδι μου καινουργιο.εγω ξερω σταθμους οχι πατρα που τα πανε και σε μερη να βλεπουν τα παιδια πως φτιαχνουν ψωμι,κρασι ,κτλ.ακομα φυτευουν λαχανικα και ζωακια προσεχουν.ελεος πολυ πισω βη πατρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...