Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Ναι κορίτσια μου συμφωνώ κι εμένα η πρώτη μου άρεσε περισσότερο έχω δει και πιο ωραίες αλλά στην τιμή ξεφεύγω πολύ αυτές κάνουν 38 € καλά δεν είναι?

Γειά σου Δωράκι πως πέρασες?

Σόφη τέλειο και το δεντράκι και η κοιλίτσα.

Νίκη μου κι εσένα όμορφη η κοιλίτσα σου.

Πόπη μου και εγω άργησα να το καταλάβω η γλυκόζη θα φταίει χιχιχι

Γειά σου Άννα!

μονο 38? μια χαρα ειναι! εγω ειχα δει στο ηρα την παντα που ταιριαζει με το κρεβατι που θα παρω κ ειχε 65 νομιζω.πολλα ειναι ε?


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι κορίτσια μου συμφωνώ κι εμένα η πρώτη μου άρεσε περισσότερο έχω δει και πιο ωραίες αλλά στην τιμή ξεφεύγω πολύ αυτές κάνουν 38 ? καλά δεν είναι?

Γειά σου Δωράκι πως πέρασες?

Σόφη τέλειο και το δεντράκι και η κοιλίτσα.

Νίκη μου κι εσένα όμορφη η κοιλίτσα σου.

Πόπη μου και εγω άργησα να το καταλάβω η γλυκόζη θα φταίει χιχιχι

Γειά σου Άννα!

τι 38 ε??μονο ολο το σετ?τι περιλαμβανει??πλακα κανεις 38 ε προικα μωρου??καμια 10 ρια θα παρω αν ειναι ετσι αχαχαχχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

φορμακια για αρχη λεω να παρω το πολυ 8-10 γιατι σιγουρα θα μου φερουν κ δωρα στην κλινικη! αν οχι, στελνω τον αντρα μου κ μου παιρνει!

εγω τοστακι θα φαω μαλλον:rolleyes:

Κι εγώ άλλα 5 θα πάρω να σου πω...Να έχω 10 στο σύνολο και αν δω οτι δεν φέρνουν τίποτα αγοράζω στην πορεία..Βλέποντας και κάνοντας!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

τι 38 ε??μονο ολο το σετ?τι περιλαμβανει??πλακα κανεις 38 ε προικα μωρου??καμια 10 ρια θα παρω αν ειναι ετσι αχαχαχχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:

Μόνο το πάντα ρε μάλλον!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είπα στον άντρα μου οτι αύριο μπαίνω 32η εβδομάδα και οτι μας απομένουν άλλες 5 εβδομάδες για την καισαρική και η απάντηση του ήταν... Αααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι καλέ τι δουλειές?? Είπαμε είμαι υστερική αλλά οκ οχι και τόσο!!!:lol::lol:

Σήμερα απο το καθισιο στο αυτοκινητο ενιωθα να εχω σουβλιές κανα 2 φορες τρεις κάτω δεξιά... Δεν ειπα τιποτα στον αντρα μου και στους δικούς μου για να μην αγχωθουν... τωρα καλά ειμαι ευτυχώς... Καλά περάσαμε,όλοι μου είπαν οτι ήμουν πολύ κομψή για τον μήνα μου...

ναι λογικο να νιωσεις σουβλιες τοσες ωρες στο αμαξι...αφου περασαν μια χαρα!!πηρες και τα κομπλιμεντα σου ζουζουνα αντε να αναιβενει ετσι και η ψυχολογια!!!ποσα φορμακια λες συνολικα οτι χρειαζομαστε??


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ναι λογικο να νιωσεις σουβλιες τοσες ωρες στο αμαξι...αφου περασαν μια χαρα!!πηρες και τα κομπλιμεντα σου ζουζουνα αντε να αναιβενει ετσι και η ψυχολογια!!!ποσα φορμακια λες συνολικα οτι χρειαζομαστε??

Μπορεί να μην είμαι η πιο κατάλληλη να σου πει με σιγουριά πόσα φορμάκια χρειάζονται αλλά εγω υπολογίζω να έχω 10 για αρχή και οτι μου φέρουν μετά βλέπω....Δεν μπορώ αυτη τη στιγμή να πω οτι θα διαθεσω 200? για να πάρω περισσότερα... Γι'αυτο λέω εχω 5 θα πάρω άλλα τόσα και θα δω στην πορεία... Και αυτά τα 5 θα θέλουν τα 100? σιγουρα..!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είπα στον άντρα μου οτι αύριο μπαίνω 32η εβδομάδα και οτι μας απομένουν άλλες 5 εβδομάδες για την καισαρική και η απάντηση του ήταν... Αααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

του φανηκε οτι πλησιαζετε στο τελος εεε??

εμενα παλι βιαζετε τις μετραει απο μονος του τις βδομαδες και συνεχεια μου τις μειωνει σημερα μου ειπε οτι γενναμε σε 8 βδομαδες...τον λεω πας καλα φαγωθηκες να με κανεις να γεννησω πριν την ωρα μου??αφου λεει εισαι στην 28 βδομαδα...μου κλεβει μερες και βδομαδες καταλαβες??


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην είμαι η πιο κατάλληλη να σου πει με σιγουριά πόσα φορμάκια χρειάζονται αλλά εγω υπολογίζω να έχω 10 για αρχή και οτι μου φέρουν μετά βλέπω....Δεν μπορώ αυτη τη στιγμή να πω οτι θα διαθεσω 200? για να πάρω περισσότερα... Γι'αυτο λέω εχω 5 θα πάρω άλλα τόσα και θα δω στην πορεία... Και αυτά τα 5 θα θέλουν τα 100? σιγουρα..!!!

τα φορμακια υπνου δεν λες εσυ??αυτα που καλυπτουν και τα ποδαρακια???για 0-3 μηνων ετσι??γιατι μετα θα χρειαστουμε κοντομανικα φορμακια??


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


του φανηκε οτι πλησιαζετε στο τελος εεε??

εμενα παλι βιαζετε τις μετραει απο μονος του τις βδομαδες και συνεχεια μου τις μειωνει σημερα μου ειπε οτι γενναμε σε 8 βδομαδες...τον λεω πας καλα φαγωθηκες να με κανεις να γεννησω πριν την ωρα μου??αφου λεει εισαι στην 28 βδομαδα...μου κλεβει μερες και βδομαδες καταλαβες??

Βιάζεται πολύ ο δικός σου ε?? Εμένα αν δεν του έλεγα εγω που είμαστε σε εβδομάδες και πόσες εβδομάδες έχει η εγκυμοσύνη θα νόμιζε οτι για ακόμη 3μήνες θα κουβαλούσα στην κοιλιά το μωρό!!!:lol::lol::lol:

Ασχετο...ξέρεις τι λιγουρεύτηκα να φάω τωρα?? Αυγα!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

τα φορμακια υπνου δεν λες εσυ??αυτα που καλυπτουν και τα ποδαρακια???για 0-3 μηνων ετσι??γιατι μετα θα χρειαστουμε κοντομανικα φορμακια??

όχι δεν λέω τα υπνου. Λέω τα βελουτέ που είναι το ρουχαλάκι τους για μέσα και έξω απο το σπίτι... Για τον υπνο έχω παρει 3 φορμακια πιο λεπτά βαμβακερα αλλα οχι βελουτε...


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

μιλουσα με τη μαμα μου στο τηλ κ εξαφανιστηκα! κ εγω Δωρα δεν παιρνω πολλα, καλυτερα να μου λειψουν κ να στειλω τον αντρα μου να παρει κ αλλα παρα να εχω πολλα κ να πανε χαμενα! βασικα ολα ειναι οικονομικο θεμα ,κλασσικα. απελπισια βρε κοριτσια, 3 μηνες ανεργος εχει ο αντρας μου κ δεν βλεπω μελλον!!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν λέω τα υπνου. Λέω τα βελουτέ που είναι το ρουχαλάκι τους για μέσα και έξω απο το σπίτι... Για τον υπνο έχω παρει 3 φορμακια πιο λεπτά βαμβακερα αλλα οχι βελουτε...

δλδ τα βελουτε δεν τα φοραμε για τον υπνο???αρα τωρα που θα ειναι νεογεννητο και θα κοιμαται συνεχεια θελουμε βαμβακερα φορμακια??


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Ουφ! επιτελους σας διαβασα!!

Δωρα, ωραια περασες στο γαμο? τον εκαναν μεσημερι? αντε, ξεκουρασου τωρα στον καναπε σου...:lol:

Λεω να φαω κανενα τοστακι αποψε...


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...