Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τιγράκι, υπομονή κορίτσι μου.. προσπάθησε να παίρνεις τον μικρούλη σε βόλτες και εσύ να μην μένεις μονη σου!! 2 μήνες ειναι θα περάσουν που θα πάνε;

Χθες αργά επιστρέψαμε απο Αθήνα!! Η μικρούλα μας ειναι μια χαρά υγιέστατη και μαλλον θα πάρει ολο το μήνα της τελικά!! Χάρη στα άγια γιουτοπάρ!!!! Φτάσαμε στα 2600 και προχωράμε ακάθεκτες!!! Απλα επειδή εχει ηδη κατέβει χαμηλά θα αρχισω να δυσκολεύμαι περισσότερο!!

Την πετυχαμε σε ωρα που κοιμάται και είδαμε επιτέλους καθαρά το προσωπάκι της!!

Καλά οχι πως ειμαι μαμά κουκουβάγια αλλα ειναι κούκλααααααααα!!!!!!!!!! Ιδια ο μπαμπάς της εκτός απο την μυτουλα που πήρε απο εμένα!!! Ελπίζω να πήρε και τα μαλλιά μου!!!

Γενικώς ψιλοχαζεψαμε ξανά.. αλλα σ'αυτο τον τομέα εχουμε πολλά χρόνια χαζέματος μπροστά μας!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθαμε στο καινουριο μερος για να τα λεμε!

Αχ βρε μαρακι τι ωραια!!! Ειδες μαλλον αδικα ανησυχουσες. Τωρα λιγη υπομονη ακομα ωσοτου την δειτε και live!! Κατι τετοιες συζητησεις με εσας (ηδη μανουλες και μελλουσες) με κανουν και θελω μωρο ΤΩΡΑ! χιχιχιχι Α! και δεν εισαι κουκουβαγια, και για ποια μανα το μωρο της δεν ειναι το πιο ομορφο???

Τι αλλα νεα κοριτσια??


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια,καλορίζικο το φόρουμ,τι κάνετε?να σας ρωτήσω με τα βιβλιάρια πόσο καιρό κάνουν να έρθουν ?έκανε ετοιση ο αντρας μου,ξερετε τιποτα?καλο απογευμα.

Link to comment
Share on other sites

ellain σου εύχομαι συντομα να βιώσεις τα ιδια συναισθήματα!!! Είναι κάτι μαγικό και αυτομάτως πολλαπλασιάζει την αξία και την ποιότητα της ζωης σου!! Ολα αλλάζουν, τα πάντα!!!

Μπέτυ για ποια βιβλιάρια λες;

Στο μεταξύ κατα τις εννέα και μισή πρέπει να οδηγήσω και να πάω να μαζέψω τον ανδρα μου απο την Χαλκίδα!! Μια και τελικά θα κάνει βραδυνή και θα σχολάσει στις εννέα το λεωφορείο απο αυλώνα θα φυγει στις έξι και το ίδιο θα κάνει και ο συνάδελφός του που μπήκαν μαζι!!! Ευτυχώς βρήκε εναν άλλο συνάδελφο που θα φυγει την ίδια ώρα και θα τον παει μέχρι την Χαλκίδα!! Είναι η πρώτη φορα που θα οδηγήσω εδω και 2 εβδομάδες που η μικρη έχει κατέβει τοσο χαμηλά, ελπίζω να μην την ενοχλήσω πολυ και αρχίσει τις κλωτσομπουνιές την ώρα που οδηγάω!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα βιβλιαρια υγειας,ημουν στο ικα και τελειωσε η ασφαλιση μου,και υποχρεωτικα στον αντρα μου τωρα,αλλα μας ειπαν κατι για κανα μηνα καθηστερισει,αρωστησε και η μικρη...:(

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.επεστρεψα και εγω μετα απο δυο εβδομαδες στην πατριδα.

λοιπον οσο αφορα το βιβλιαριο και εγω...απο ικα μπαινω τωρα δημοσιου κανω τα χαρτια λενε κανα μηνα,περιμενω περναει ο μηνας και μου λενε α σορι θελουμε και το ε1.το εστειλα και αυτο και κοντευει παλι ενας μηνας και τιποτα,τι να πω...εν τω μεταξυ αυριο παω γυναικολογο δεν μπορω να περιμενω αλλο.εχω κατι πονακια χαμηλα και γυρω απο τον αφαλο.περιεργο και ανησυχητικο δεν μπορω να περιμενω το βιβλιαριο.αυτοι μπορει να κανουν κανα μηνα ακομη τι να πω.

τελοσπαντων ακουσε καμια τιποτα καινουργιο για το τι τελικα θα μας κοψουν γιατι ακουω κατι κουλα.ααα και οσο αφορα τις μεταθεσεις κανα νεο?

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλημερα......!

τα βιβλιαρια αργουν παρα πολυυυυυυυυυ καλο θα ηταν αν καποιος γνωστος παει αθηνα να το παρει ο ιδιος γιατι αλλιως χαιρετισματα!!!! εμενα ο αντρας μου για τα βιβιλιαρια των παιδιων πηγε ο ιδιος και τα πηρε απο το ΓΝΑ γιατι αλλιως βγαινουν σε κανενα 3μηνο.


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!

Μαρακι τι εγινε τελικα χθες? Της αρεσε η βολτα της μικρης σου ή ειχε αντιρρησεις??

Μπετυ μου δυστυχως δεν ξερω να σε βοηθησω γιατι δεν μου εχει χρειαστει προς το παρον η ασφαλεια του συζυγου.

glam καλωσηρθες! Πως περασατε? Τι ειναι αυτα τα πονακια?? Μηπως θα αυξησετε την οικογενεια σας? ;)

Οσο για τις μεταθεσεις δεν εχω ακουσει κατι και καθομαι σε αναμμενα καρβουνα! Ο αντρας μου λεει θα αργησουν κι αλλο! Ε ΠΟΣΟ ΠΙΑ???!!!! (Εκτος κι αν το λεει για να με ξεφορτωθει, χαχα )


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!

ellain μπορώ να πω πως δεν της άρεσε καθόλου!! Εχει κατέβει πολυ χαμηλά και μάλλον την στριμωξά εξου και με τσάκισε μετα!!! Υπομονή τωρα μεχρι να γεννηθει!!

glam τα πονάκια αυτα τι ειναι; πηγες τελικα σε γιατρο;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλημερα!

ειμαι προβληματισμενη σημερα. Χθες πηγαμε με τον συζυγο μου σε μια εκθεση αυτοκινητων. Εχουμε ενα audi Α3 που το πηρε οταν βγηκε απο την σχολη το 2002 κι ενα μικρο twingo που μου το εκανε δωρο για την πρωτη μας επετειο (μεταχειρισμενο του 2005). Και σκεφτηκαμε μια και εδω μαζεψαμε αρκετα χρηματα να αλλαξουμε το audi και να παρουμε ενα πιο μεγαλο, οικογενειακο, με μεγαλους χωρους για ευκολες μετακομισεις :). Κι εδω ερχεται το θεμα, τι ποσο διαθετει κανεις για αγορα αυτοκινητου, αξιζει για την οικονομια να κανεις εκπτωση στην ποιοτητα οταν μιλαμε για ενα αυτοκινητο που θα μας εξυπηρετει τα επομενα 15-20 χρονια? Εσεις τι γνωμη εχετε?


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε,τα χρήματα για αμάξι είναι ανάλογα 0τι διαθέτετε,ενα ωραίο οικογενειακό αμάξι είναι το honda to civic oikologiko poly oikonomiko ,να ρωτήσω κατι,επειδή το άκουσα στις ειδήσεις,αν πληρώθηκε κανείς,έκοψαν τα εκτός και τα επιδόματα?:?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...