Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Δημιουργία ομάδας παιχνιδιού στο Πέραμα Αττικής


vasiliki81

Recommended Posts

Γεια σε ολες σας!

Ειμαι η Βασιλικη και μενω Περαμα .Εχω 2 παιδακια 27 μηνων ο μεγαλος και 3,5 Μηνων η μικρουλα.

Θα ηθελα πολυ να δημιουργησουμε μια ομαδα παιχνιδιου απο παιδακια προσχολικης ηλικιας που μενουν στο Περαμα.

Αυτο που σκεφτομαι εχει ως εξης: θα συναντιουνται τα παιδακια μια φορα την εβδομαδα για ενα 2ωρο και θα παιζουν.Αυτο για αρχη και αργοτερα μπορουμε εμεις οι μαμαδες να προσθεσουμε και αλλες δραστηριοτητες για τα μικρα μας.Το σημαντικο ειναι να δημιουργηθει μια μικρη παρεα απο ιδιους φιλους καθε φορα και το παιχνιδι τους να ειναι μερος των εβδομαδιαιων τους απασχολησεων.

Πως σας φαινεται η ιδεα?

Αν μενεις στο Περαμα και θελεις να το συζητησουμε και να το οργανωσουμε ,στειλε μου email στο : [email protected].

:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα vasiliki81:D:D και πως το σκέφτεσαι οι συναντήσεις που θα γίνονται ?? στο σπίτι κάθε μαμάς που προσφέρεται ας πούμε γιατί λίγο δύσκολο μου κάνει κάθε φορά με τόσα παιδάκια :(


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια οι ομαδες παιχνιδιου ειναι κατι που συμβαινει χρονια τωρα στο εξωτερικο.Δεν ειναι τιποτε αλλο απο συναντησεις στα σπιτια εναλλαξ.Ειναι κατι πολυ ομορφο .Τα παιδακια κοινωνικοποιουνται,οι μαμαδες επικοινωνουν απο κοντα και το κυριοτερο δεν εχουν καμια αναγκη απο τα διαφορα εργαστηρια η ακομα και παιδοτοπους που χρειαζεται να πληρωνεις.Ειναι μια πολυ απλη και εξυπνη ιδεα για να ερχονται σε επαφη με αλλα παιδακια σε μια ηλικια (κυριως πριν το νηπιαγωγειο ) που ειναι δυσκολο να βλεπει παιδακια (εκτος αν παει παιδικο).Στην αρχη οι συναντησεις μπορει να γινουν σε εξωτερικο χωρο μεχρι να γνωριστουν οι μαμαδες και σιγα σιγα γινονται στα σπιτια.Αν για παραδειγμα ειναι 5 παιδακια σκεφτειτε οτι στο καθε σπιτι θα πηγαινουν μια φορα στον εναμιση μηνα ,οποτε δεν ειναι και κατι φοβερο για τις μαμαδες.Οι συναντησεις γινονται εναλλαξ στα σπιτια με τη σειρα.Εισαστε και οι δυο απο το Περαμα?

Αν ναι να επικοινωνησουμε και προσωπικα.Φυσικα και δεν υπαρχει θεμα κοστους.Πιστευω δεν χρειαζεται καν να το συζητησουμε αυτο.Ειναι κατι που δημιουργειτε απο μαμαδες για τα παιδια τους.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...