Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είσαστε ;;;;

Εμείς γυρίσαμε από εξοχικό περάσαμε πολύ ωραίο αλλά ρε κορίτσια υποφέρω τοσο πολύ με τους προσαγωγούς μέση και λεκάνη...δεν μπορώ ούτε να κάτσω ούτε να πάρω τα πόδια μου....ήταν και το στρώμα εκεί χάλια οπότε καταλαβενεται...Ελπίζω μόνο να μου φύγει γαι διάβασα από ίντερνετ κοπέλες που το είχαν μέχρι τέλους...και δεν θα το αντέξω...δεν μπόρων να κάνω τίποτα !η μικρη σπρώχνει συνέχεια εντομεταξυ....νιώθω θα σκάσει η κοιλιά μου!!!

Ο μικρός μες στη ιδιότροπια εντομεταξυ....μου έχει βγάλει το λάδι...κια δεν θα τον στείλω τώρα μια εβδομάδα παιδικό γιατί γίνεται χαμός με τις ιώσεις και με τον h1n1....μια φίλη μου είναι νοσοκομείο με τα δίδυμα της 6 μηνών από h1n1 και με τον μεγάλο της 5 χρονών σπιτ και αυτός h1n1 και τώρα ανεβάζει και αυτη πυρετό. ..μιλάμε μια τρέλα....τι στο καλό γίνεται !!!!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Pou eiste oles????ti isixo savatokiriako...xristina emena o ponos stous prosagwgous eutixws ipoxwrise...mono pou simera oli mera niwthw ena petrwma sto stomaxi mou k akrivws apo tin pisw pleyra.na dw pws tha koimithw!

εμενα δεν φευγει ρε γαμωτο....μιλαμε δεν υπαρχει...ειμαι ξαπλωμενη και νιωθω λεκανη γοφους προσαγωγουςλες και εκανα γυμναστικη 10 ωρες....απιστευτο πραγμα....στον Αγγελο δεν το ειχα τοσο νωρις.....δεν μπορω να γυρισω καλα καλα ποναω!!!!!ππππφφφφφφ :cry::cry::cry:


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!σας διαβασα και χαιρομαι πολυ που εχετε ολες καλα νεα!!!!ιωαννα αντρ μια χαρα το νινακι σου,μεγαλωσατε πολυ!!!με το καλο και η μετακομιση!!πολυ σημαντικο που βρηκες σπιτι οπως ακριβως το θελεις!!!

Χριστινακι υπομονη,κι εγω ετσι ειμαι με πολυ πονο σε λεκανη πρωσαγωγους ισχυα και μεση.υποφερω.θα περασει μολις γεννησουμε...κανενα ντεπονακι πινε που και που.και προσοχη με τις ιωσεις.μην τον στειλεις καθολου τον μικρο σχολειο.

Μελακι κι εσεις μεγαλωσατε μπραβο σας!!!!και μην αγχωνεσαι βρε για τον λωρο.οσο για τις ετοιμασιες σε καταλαβαινω.κι εγω στον πρωτο ετσι ημουν ανυπομονουσα και τα ειχα ολα ετοιμα απο νωρις!!!!σιγα σιγα οσο μπορεις καθε μερα και ολα θα γινουν.να μην κουραζεσαι.

Κι εγω ολο το σκ ετοιμασα ντουλαπες και ξεχωρισα ρουχα και για τα δυο παιδια.ολα ετοιμα στη θεση τους.τωρα καποια στιγμη θα φρεσκοπληθουν ολα να σιδερωθουν και να ειναι ετοιμα!!!!κουραστηκα κι εγω πολυ αυτες τις μερες αλλα ξεμπερδεψα. ...αυριο κατεβαινουμε αθηνα τριημερο για τα τελευταια ψωνια και ειμαστε ετοιμοι!!!!ελπιζω να εχει καλο καιρο να κανω τα ψωνια μου ευχαριστα!!!!


slsop3.pngPAsip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!!!!σας διαβασα και χαιρομαι πολυ που εχετε ολες καλα νεα!!!!ιωαννα αντρ μια χαρα το νινακι σου,μεγαλωσατε πολυ!!!με το καλο και η μετακομιση!!πολυ σημαντικο που βρηκες σπιτι οπως ακριβως το θελεις!!!

Χριστινακι υπομονη,κι εγω ετσι ειμαι με πολυ πονο σε λεκανη πρωσαγωγους ισχυα και μεση.υποφερω.θα περασει μολις γεννησουμε...κανενα ντεπονακι πινε που και που.και προσοχη με τις ιωσεις.μην τον στειλεις καθολου τον μικρο σχολειο.

Μελακι κι εσεις μεγαλωσατε μπραβο σας!!!!και μην αγχωνεσαι βρε για τον λωρο.οσο για τις ετοιμασιες σε καταλαβαινω.κι εγω στον πρωτο ετσι ημουν ανυπομονουσα και τα ειχα ολα ετοιμα απο νωρις!!!!σιγα σιγα οσο μπορεις καθε μερα και ολα θα γινουν.να μην κουραζεσαι.

Κι εγω ολο το σκ ετοιμασα ντουλαπες και ξεχωρισα ρουχα και για τα δυο παιδια.ολα ετοιμα στη θεση τους.τωρα καποια στιγμη θα φρεσκοπληθουν ολα να σιδερωθουν και να ειναι ετοιμα!!!!κουραστηκα κι εγω πολυ αυτες τις μερες αλλα ξεμπερδεψα. ...αυριο κατεβαινουμε αθηνα τριημερο για τα τελευταια ψωνια και ειμαστε ετοιμοι!!!!ελπιζω να εχει καλο καιρο να κανω τα ψωνια μου ευχαριστα!!!!

αχχχχ αστα ιωαννα μου μιλαμε ταλαιπωρουμε παρα πολυ.....εχω απελπιστει....δεν αντεχω να παω ετσι μεχρι τελους....

αντε εφτιαξες πραγματα εσυ σιγα σιγα να μπουν ολα στην θεση τους.....

και εμενα παρολο που ειναι δευτερο με εχει πιασει και θελω να τα τελειωσω ολα αλλα.....δεν με βοηθαει η κατασταση μου καθολου ετσι οπως ειμαι τωρα...οποτε θα χαλαρωσω λιγο ρυθμους....ειναι και οι καθημερινες δουλειες που τρεχουν ταυτοχρονα και δεν ξερεις που να αρχησεις και που να τελειωσεις...υπομονη τι να κανουμε!!κοντευουμε!!!!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Egw apo etoimasies den exw kanei scedon tpt

.mono kapoia rouxalakia...ante k se liges meres na paw n dw gia krevataki...thelw na parw gia arxi ta aparetita..einai k i epoxi pou tha genithoun periergi!

καλα και εγω ακομα μονο ρουχα του αγγελου εχω ξεψωρισει και παραγγειλαμε κρεβατι του αγγελου και συρταριερα της μικρης....εχω ακομα να μαζεψω απο τους γυρω πραγματα ρουχα κλπ κλπ!!!βουνο μου φαινεται αλλα σιγα σιγα ολα θα γινουν μωρε!!!!

οντωε ο καιρος ειναι περιεργος την εποχη που θα γεννηθουν...και εμενα με μπερδευει παρα πολυ....ειδικα ετσι οπως παει ο καιρος μεχρι τωρα...που την μιαμερα ειναι καλοκαιρι και την αλλη χειμωνας....


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Mexri tote tha exei vrei k o kairos ton rithmo tou!oso gia ola ta ipoleipa eutixws exw vrei sto internet lista me ta aparetita tou neogenitou..k skeftome apo vdomada na arxisw ena ena na ta pernw!merikoi mou len oti einai nwris akoma alls egw niwthw oti varenw kathe mera k pio poli.mou fenete adianoito me tin koilia sto stoma na psaxnw pragmatakia

Link to comment
Share on other sites

Mexri tote tha exei vrei k o kairos ton rithmo tou!oso gia ola ta ipoleipa eutixws exw vrei sto internet lista me ta aparetita tou neogenitou..k skeftome apo vdomada na arxisw ena ena na ta pernw!merikoi mou len oti einai nwris akoma alls egw niwthw oti varenw kathe mera k pio poli.mou fenete adianoito me tin koilia sto stoma na psaxnw pragmatakia

οχι παιδι μου ξεκινα..τι λες τωρα τι νωρις???μονο εσυ ξερεις ποτε εισαι ετοιμη να ξεκινησεις τις αγορες και τι κουραγιο εχεις...γιατι να το αφησεις για ποιο μετα που θα εχεις βαρυνει πολυ???το θεμα ειναι να το ευχαριστηθεις!!οποτε ειναι μια χαρα περιοδος τωρα!!!καλες αγορες...και κοιτα να το χαρεις οσο περισσοτερο μπορεις....μια φορα γινονται αυτα !!!:P:p:p


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου πως είσαστε ;;;;

Εμείς γυρίσαμε από εξοχικό περάσαμε πολύ ωραίο αλλά ρε κορίτσια υποφέρω τοσο πολύ με τους προσαγωγούς μέση και λεκάνη...δεν μπορώ ούτε να κάτσω ούτε να πάρω τα πόδια μου....ήταν και το στρώμα εκεί χάλια οπότε καταλαβενεται...Ελπίζω μόνο να μου φύγει γαι διάβασα από ίντερνετ κοπέλες που το είχαν μέχρι τέλους...και δεν θα το αντέξω...δεν μπόρων να κάνω τίποτα !η μικρη σπρώχνει συνέχεια εντομεταξυ....νιώθω θα σκάσει η κοιλιά μου!!!

Ο μικρός μες στη ιδιότροπια εντομεταξυ....μου έχει βγάλει το λάδι...κια δεν θα τον στείλω τώρα μια εβδομάδα παιδικό γιατί γίνεται χαμός με τις ιώσεις και με τον h1n1....μια φίλη μου είναι νοσοκομείο με τα δίδυμα της 6 μηνών από h1n1 και με τον μεγάλο της 5 χρονών σπιτ και αυτός h1n1 και τώρα ανεβάζει και αυτη πυρετό. ..μιλάμε μια τρέλα....τι στο καλό γίνεται !!!!

Αχ Χριστινάκι κουράγιο, δε βλέπω να σε αφήνει αυτό μέχρι τέλους...Υπομονή!

Λοιπόν, να σου πω κι εγώ τη γνώμη μου... Δεν χρειάζεται η κολόνια, η βαζελίνη, το θερμόμετρο μπάνιου, το αντιολισθητικό χαλάκι (τουλάχιστον όχι ακόμη), το σφηνάκι για τον ύπνο, το κρεβάτι ταξιδίου (εκτός αν σκοπεύετε να πάτε κάπου), η ενδοεπικοινωνία προαιρετική ανάλογα τις ανάγκες του σπιτιού σας, ο υγραντήρας δωματίου μόνο αν είναι πολύ ξηρό το περιβάλλον του σπιτιού σας, η ζυγαριά δεν χρειάζεται εκτός κι αν έχει θέμα το μωρό με τα κιλά του (σπάνιες περιπτώσεις), ε και οτι αφορά τα μπιμπερό κλπ εξαρτάται από αν θα θηλάζεις ή όχι...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τί κάνετε; Πώς είστε; Καλή βδομάδα να 'χουμε!!

Αχ βρε Χριστινάκι υπομονή κορίτσι μου... οι εβδομάδες πια είναι μετρημένες... Ρώτα το γιατρό σου μήπως υπάρχει κάτι να σε ανακουφίσει ή κάπως να κοιμάσαι διαφορετικά...

Τouli συμφωνώ με τη Ντορίτα... πολλά κι εγώ τα θεωρώ υπερβολή... ξεκινάς με τα βασικά και απο κει και περα οτι σου λειπει πας και το παιρνεις η αν δε μπορεις εσυ στελνεις καπιον... εγω πιο πολύ αγχώνομαι για τα ρουχάκια, πόσα να πάρω δηλαδή...μια γνωστή μου που γεννάμε σχεδόν μαζί πήρε 10 φορμάκια newborn και 10 για 3 μηνών... και φυσικά με τα αντίστοιχα εσωρουχάκια από μέσα... πολλά μου φάνηκαν βρε κορίτσια... δεν είναι;

Ντορίτα 31 έφτασες βρε θηρίο;;;;:shock::shock::shock::tongue::P:D

Εμένα βρε κορίτσια άρχισε να με κουράζει η κοιλιά, το βάρος γενικά και οι καούρες, όταν με πιάσουν, απλά δεν υπάρχουν.. μετράω τις μέρες για να σταματήσω και τη δουλειά...:D:p:razz:


kATBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...